Canı Sıkılan Gelsin :)

rabbim hakkında hayırlısını versin o hayırlı muradıda gönlüne razı eylesin inş ..

Ya biz insanı pes ettiririz ee sen uyuyamadınmı minnakın kaldırdımı seni??
Benim yiğenime ben baktım 4 yaşa kadar zorluklarını biliyorum az çok.

benim kızım doğduğundan beri gece hiç uyumadım desen yalan olmaz yani o yüzden çok yoruluyorum ..dün hiç uyumadı uyutamadımda yavrum ağladı durdu kucamda susuyo sonra yatıroyorum acı acı ağlıyo

Rüzgar gülü

Sen bu kıssayı biliyomusun?
Birgün orta yaşlarda bir çift Musa (as) yanına gelmiş.
Demişlerki Rabbim'e sorarmısın ey Musa bizim evladımız olucakmı?
Musa (as)Rabbime sormuş (biliyosundur hz Musa'nın öyle bir özelliği vardı Rabbimle konuşabiliyordu)
Çocukları olucakmı diye
Mevlam'da demişki onların hiç çocugu olmıycak.
Çift Musa (as) sormuş ne dedi Rabbim diye
Musa(as)da çocugunuz hiç bir zaman olmıycak dedi demiş.
Çift boynunu bükmüş ve ordan ayrılmış.
5 yıl sonra Musa(as) çiftin yanında 4 yaşlarında bi çocuk görmüş şaşırmış
Rabbim'e sormuş Ey Allah'ım hani bu çiftin çocuğu olmayacaktı nasıl oldu diye.
Allah'ta demişki onların nasibinde yoktu olmayacagını bildikleri halde benden yüz çevirmediler
Duada ısrarcı oldular bende onlara bir evlat bahşettim.

rabbim hakkında hayırlısını versin o hayırlı muradıda gönlüne razı eylesin inş ..
Amin inşallah canım Rabbim büyük inşallah bizede nasip edicek inşallah.

AMİN işallah ya tövbe yarrabbim dogurup sokkaga attanlara vercegine sizin gibi
pamukllara sarcaklara versin ya

Canım herşey kısmet ne yapalım herşeyde bir hayırvardır diyip ümitle duamı ediyorum yine.
Onların sınavıda o demkki.
Herkes sınav için Düny'da isyan etmeden sabırla inşallah geçecegiz ve mükafatıda hayırlı bir evlat olacak inşallah.

benim kızım doğduğundan beri gece hiç uyumadım desen yalan olmaz yani o yüzden çok yoruluyorum ..dün hiç uyumadı uyutamadımda yavrum ağladı durdu kucamda susuyo sonra yatıroyorum acı acı ağlıyo

Canım ya sanada onada ızdırap işte bol bol oku canım nazar ayeti var netten bulabilirsin.
Gerçi cevşeni koruyo demiştin.
İnşallah yapmaz artık huysuzluk..
Ya aslında bebek severken dikkat etmek lazım ben her sevdiğim bebeğin ardından Ayetel kursi okuyorum ne olur ne olmaz diye.

selam kızlar canı sıkılana eğlencemi varmış burda

A selam hosgeldin canim

Aminn insAllahh cumlemizn de

Cok guzelmis .. Ama esim yuzume karsi hic umudum yok diyo 9 ay olmadi diye o yuzden cok uzuluyorum ben
bende geldim çok canım sıkılıyo çoooooookkkkkkkkkkkkkkkk
Hosgeldin canim sende neden canin sklyo benimde sklyo hayattan zevk alamadigimi hissediyorum bazen :44:

Hosgeldin canim sende neden canin sklyo benimde sklyo hayattan zevk alamadigimi hissediyorum bazen :44:

ben yeni işe başladım başladığım işyerimden memnunum ama patronumuz ilk günkü gibi değil ayrıyetten verdiğim emeğin karşılığını alamıyorum ve ayrı ayrıyetten iştende çıkamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…