Canı Sıkılan Gelsin :)

A selam hosgeldin canim

Aminn insAllahh cumlemizn de :nazar:

Cok guzelmis .. Ama esim yuzume karsi hic umudum yok diyo 9 ay olmadi diye o yuzden cok uzuluyorum ben :KK43:

Hosgeldin canim sende neden canin sklyo benimde sklyo hayattan zevk alamadigimi hissediyorum bazen :44::KK31:

Eşinde ne güzel destek oluyo sordum ama görmedin sanırım branca ursili yi denedinmi sen?
Ben 1 ay kullandım hareket edemiyodum kaç yumurtam olduysa artık.
Özellikle pkolulara çok iyi geliyo canım.
Romanya'dan gelen varya o.

Neyse kızlar bende çıkıyorum biraz dinleneyim barii..
Öpüyorum hepinizi kendinize cici bakın..

Bende iyiyim :KK14:
Nekadan iyi oldugumuz efkarımızdan belli :KK9:
Canım sen aynı yerdemisin??
Ozamanlar güzeldi diyodun işyeri için sonra neden değişir bu insanlar yav.:KK47:
Tubam Sultanımda çalışıyo biliyomusun??

laftan sözden iyiyim diom işte yok değilim sigortacılığa başladımkuşum o ne işle uğraşmakta kelebaam:KK1:

ben yeni işe başladım başladığım işyerimden memnunum ama patronumuz ilk günkü gibi değil ayrıyetten verdiğim emeğin karşılığını alamıyorum ve ayrı ayrıyetten iştende çıkamıyorum

:44: Allah yardimcin olsun canim.
Eşinde ne güzel destek oluyo sordum ama görmedin sanırım branca ursili yi denedinmi sen?
Ben 1 ay kullandım hareket edemiyodum kaç yumurtam olduysa artık.
Özellikle pkolulara çok iyi geliyo canım.
Romanya'dan gelen varya o.

Yok hic duymadim ben onu :26:
Eczanelerde vardir umarim. Ben fransada yasiyorum tedavi hizli ilerlemiyoda üfff ne skci bir durum :KK19:

gününüz güzel olsun ciciler gene bi sürü kaynatmnısnız hepsini okuyamadım gözlerim döndü sayfaları takip etcem die :111:

laftan sözden iyiyim diom işte yok değilim sigortacılığa başladımkuşum o ne işle uğraşmakta kelebaam:KK1:

Hı güzel iş aslında ama zor ise canım patronunla konuşsan fayda etmezmi?
Kelebeğim de işe başlıyorum dedi mesaj da ama bir daha kk ye girmedi :KK50:
Ne işi bilmiyorum malesef..

:44: Allah yardimcin olsun canim.

Yok hic duymadim ben onu :26:
Eczanelerde vardir umarim. Ben fransada yasiyorum tedavi hizli ilerlemiyoda üfff ne skci bir durum :KK19:

Kısırlık başlığı varya orda var Basit bir yöntemle infertiliteyi yendim ebuday mı ne bi site var ya orda var bi bak istersen ..
Bence denemelisin..:KK34:

Canım ya sanada onada ızdırap işte bol bol oku canım nazar ayeti var netten bulabilirsin.
Gerçi cevşeni koruyo demiştin.
İnşallah yapmaz artık huysuzluk..
Ya aslında bebek severken dikkat etmek lazım ben her sevdiğim bebeğin ardından Ayetel kursi okuyorum ne olur ne olmaz diye.

canım okuyorum zaten kuranı kerim ezberimde benm ama şifa Rabbimden evet zaten bi yere gidelim o gece vay halime birazda şirin kızım sevdiriyo ..

sweedy senide özlemiştim ama bayılıcam şimdi gevce hiç uyumadım bugünde evi toparladım acayibim yani
Kendine çok ii bak canım başka zaman görüşürüz canım :KK16:
Kokoş hatunlarda Burcu var ordadır o..

tamam canısım görüşürük :nazar:

Kısırlık başlığı varya orda var Basit bir yöntemle infertiliteyi yendim ebuday mı ne bi site var ya orda var bi bak istersen ..
Bence denemelisin..:KK34:

Ben 21 yasindayim. Onceden sormussun da simdi gordum kusura bakma.Tamam bi bakiyim :44:

Sevgi ablacım valla görmedim uzun yazıyorum bira o nedenle galiba iyiyim Allah'a şükür sen nasılsın?
Uzun zamandır görüşemedik..
evet canım karşılaşamadık iyiyim bende canım
a.slm ..
Valla eğlence bazen sıkıntı bazen acı ne ararsan çok entrikalı bir topik
:KK9::KK9:
hayatımızda öyle zaten hep eğlence olmuyor
İlk selamında yok cnım genel olarak selam vermiş Sevgi abla çok iyidir çok severim kendisini..:KK16::KK16:

canım benim o senin iyiliğinden bende çok severim seni burda buldum çok sevindim

hb kızlar nasılsınız

X