Canı Sıkılan Gelsin :)

oooooooo uzun kap adını yalnış yazmayım bilmiyorum cükü o pratikte basını baglaman şalı şyle dolayı ver

Öle yapcam emme iç başörtümü yapmam lazım.
Gözlerim bildiğin dayak yemiş gibi mor
Onedenle barii fıyakam düzgün olsun yoksa dayak yedim sanarlar..

eeeeeee neler yapıyosun canının sıkkınlıgı gectimi canım

Valla bi geciyo bi geri geliyo ne yapicam bilemedim evde kimse olmuyo esim ise gidince bende bebek istiyorum onla oynasacak ama Rabbim vermiyosa vardir bi bildigi ya sabir ver yada bebegimi gonder Allahim diyorum

Valla bi geciyo bi geri geliyo ne yapicam bilemedim evde kimse olmuyo esim ise gidince bende bebek istiyorum onla oynasacak ama Rabbim vermiyosa vardir bi bildigi ya sabir ver yada bebegimi gonder Allahim diyorum

AMİN bebişin gelir en kısa zamanda üzme canını vardır bi bildigi YÜCE RABBİMİ

evet hayatım ama cok korkmustum bişey olur die şimdi olsam asla içmem ne olursa hiç bişey evladımdan önemli degil tabi hamileyken farkına varmıyosun taki kucagına alana kadar

Birdaha dusunmuyomusunuz ? ben olsam simdi 2.ciye abslardim cocuga açim ben resmen :44:
simdiden ac gozluluk yapiyorum
Birincisi olsun 1. yasina gelmeden 2.ciye basliycam Allah verirse insAllah.. Cok uzuluyorum cok kafaya takiyorum hormonlarimda etkilenmis biraz fazla cikti

Hamilelik nasil bi duygu acaba
Bebegin karninda kipirdamasi nasil bisey ?
Icinde bi canli yüzüyor.. Vay caninaa :97:

ac gözlülük yap tabi en dogal hakkın tatlım dün dr gitmiştin deme cokmu cıktı hormonların ne dedi baska

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…