Canı Sıkılan Gelsin :)

hevuuuuk nabıyon annem dinlendin mi :KK37:
Yok ya güzelim ne dinlenmesi uyumadım hiç evimi hakladım şimdide markete gitmiştim geldim.
o markete kadar gitti:KK9: ben yardımcı olayım abla:KK60:

:KK60: aLLAH İYİLİĞİNİ VERSİN YA NE GÜLDÜM KIZ BUGÜN PAZARDA VARMIŞ TAM O CADDEDE
vAY BE SALAK GİBİ OLDUM DIŞARI ÇIKINCA UZUN ZAMAN OLDU ÇIKMAYALI.
1 KİLO ERİK VE Bİ KİLODA çİLEK ALDIM DAYANAMAYIP..:KK9:

ac gözlülük yap tabi en dogal hakkın tatlım dün dr gitmiştin deme cokmu cıktı hormonların ne dedi baska

Dun gitmedim de yarin gidicem fsh lh normal ciktida onun disinda baska bi hormon var ne oldugnu bilemedim degerlere gre biraz yuksek duruyo ama doktor ne dicek bakalim.. Yumurtalarim catlasa keske :KK31:

Hamilelik nasil bi duygu acaba :KK31:
Bebegin karninda kipirdamasi nasil bisey ?
Icinde bi canli yüzüyor.. Vay caninaa :97:

kIZ TAKMA BUKADAR KAFANA
Hormonların tavan yapar tabi hamile kalamazsın takarsan.
Ben ölim ozaman 4 sene oldu.
Çıktım ya dışarı yaz gelmiş herkes bebişleriyle dışardaydı hoplaya hoplaya gidiyo çocuklar
Anneleri kızıyo arada biraz yürüyo sonra yine hopluyo tebessüm ettim
Komikler ya..

Birdaha dusunmuyomusunuz ? ben olsam simdi 2.ciye abslardim cocuga açim ben resmen :44::emir_bebek:
simdiden ac gozluluk yapiyorum :KK1:
Birincisi olsun 1. yasina gelmeden 2.ciye basliycam Allah verirse insAllah.. Cok uzuluyorum cok kafaya takiyorum hormonlarimda etkilenmis biraz fazla cikti :KK43:

Ben bekarken öle derdim hep peşpeşe 2 tane doğurucam sonra 30lu yaşların sonunda bitane daha doğurcam ebemi kördüm anca :KK14:

kIZ TAKMA BUKADAR KAFANA
Hormonların tavan yapar tabi hamile kalamazsın takarsan.
Ben ölim ozaman 4 sene oldu.
Çıktım ya dışarı yaz gelmiş herkes bebişleriyle dışardaydı hoplaya hoplaya gidiyo çocuklar
Anneleri kızıyo arada biraz yürüyo sonra yine hopluyo tebessüm ettim
Komikler ya..

:KK43::KK43: Takmamaya calisiyorum. Evet herkesin cocugu var demi ne guzel pusetlerle gezdiriyolar alisveris yapiyolar.. Hamilelerde besik bakiyor :KK31:
Allah bizede versin. Amin

Ben bekarken öle derdim hep peşpeşe 2 tane doğurucam sonra 30lu yaşların sonunda bitane daha doğurcam ebemi kördüm anca :KK14:
Sen kac yasindasin canim ?

Dun gitmedim de yarin gidicem fsh lh normal ciktida onun disinda baska bi hormon var ne oldugnu bilemedim degerlere gre biraz yuksek duruyo ama doktor ne dicek bakalim.. Yumurtalarim catlasa keske :KK31:

şunu unutma canım stres hamileliğin baş düşmanı ..tabi tıbbi bi sorunda olabilir ama oda etkiliyo ne kadar oldu evleneli

:KK43::KK43: Takmamaya calisiyorum. Evet herkesin cocugu var demi ne guzel pusetlerle gezdiriyolar alisveris yapiyolar.. Hamilelerde besik bakiyor :KK31:
Allah bizede versin. Amin

Ya öylede bende üzülüyorum tabi AMA ÜZÜLMEM BİRŞEYİ DEĞİŞTİRMİYO CANIM ALLAH VERMİYECEĞİ BİRŞEYİN HAYALİNİ KURDURTMAZMIZ.Biz öylemi yatıp kalkıp bebek
Senin problem pco muydu öyle hatırlıyorum sen Branca ursuliyi denedinm,i şu romanyadaki ilaç benim sebepsiz birde yaa.
Sen kac yasindasin canim ?

Ben senden büyüküm ayrıcada :KK19: 28

şunu unutma canım stres hamileliğin baş düşmanı ..tabi tıbbi bi sorunda olabilir ama oda etkiliyo ne kadar oldu evleneli

Aselam hg cnm sende. Evet oyleymis. Temmuzda 2 sene olacak.. 1 sene cocuk istemedik 9 aydirda istiyoruz . Bende pco var tedavi asamasindayiz gerci yumurta catlatmak icin degilde hormon testleri felan yapildi benim adet duzene sokulmaya calisildi ilac kullaniyorum su an. Ultrasonda bisey cikmadi temiz dedi cocuk olmamasi icin problem gozukmuyor dedi ama sanirim hormonal bisey folekullerde problem olabilir dedi kadin. Yani gelismiyor yumurtam

sen yurt dısındasın yokmu orda caresi hanioralar biraz daha gelişmiş diyolar hep yurt dışına gidiyolar tedavi için

siz böyle deyice ben üzülüyorum olur ya vardır mutlaka caresi

Çaresi yok işte benim tüp bebek anca sebepsiz çünki tedavi imkanıda yok.
Kısmet ya Rabbim inşallah nasip eder.Dualarda ısrarcı olmak lazım..

X