Canı Sıkılan Gelsin :)

arkadaşlar sohpetinize o yazan ellerinize doyum olmuyor uyuyanlara arasıra bakmak lazım mazallah totoları açırsa ben telefonla bağlandım şarjım bitiyor telefonum malum tel kapanınca acılmıyor

Slm Bayanlar bende gelebülümüyümm..
Canım çooooooooooooooooooook sıkılıyo
Yarın misafirim var evim darma duman ama iş yapasım yok
Off evdenmi kaçsam yarın naapsam

bende böleyim. çok son dakikacıyım ben. ondan sonra böle kaçasım gelio benimde :)

ya 2 gündür yurt dısındaydı döner dönmez hemen gene ailesinden biri damladı aksam yemekte etti 3 yani yeni evli oldum çin bana vakit hiç kalmıor ondan şikayetciim:

kusura bakma birazda senin eşinin hatası karısını sürekli yalnız bırakılırmı hem yeni evlisin

Herkese hayırlı bereketli huzurlu geceler,allahın merhameti huzuru dualarınızın kabulu üzerinize olsun.hayırlı geceler hanımlar.

ya kızlarrrrrrrrrrrrrr ben cok sıkılıyorumm.. nışanlımın patronu devamlı aksamları bırseyler ıstıyor.. ya mac ızlıyelım dıyor zorla ıckı ıctırıyor.. ya senı oraya buraya gondercem dıoo.. öldürcem o adamı ben yaa

as

as yarın ara misafirlere hastayım de başka zaman gelsinler

İşin ilginç yanı tamımıyorum bile
Emirvaki gibi oldu bu iş gelcek olanları atlatıyorum ama buna bişey diyemedim numaraları yok telimde yok
Arkadaşımı arayapık yarın Hevuk'a gitmek istiyoruz tanışmak istiyoruz demişler off ya hazırlık etmiycem zati bi yaş pasta yeter
Anca evimi toplarım

ya hikaten ne kötü bir zamandayız. millete derdini anlatınca seviniyor çoğu kişi gerçekten.

bende sana katılmıyorum ağlarsa anam ağlar lafına bu zamanda anada ağlamıyor

Aşıkmı olmuş loo nişanlına herüfe bak.Göndermeyin kızlar eşinde işim var çok önemli filan dedin işinemi geliyo eşininde acaba :26:

Aşıkmı olmuş loo nişanlına herüfe bak.Göndermeyin kızlar eşinde işim var çok önemli filan dedin işinemi geliyo eşininde acaba :26:

ya benım nısanlım ıckı ıcemez kı bı bırayı bıtıremez mıdesı bulanır zorla 4 bardak rakı ıcırmıs cocugum ıcı dısına cıkmıs ya.. hayır dıyemıyor ıste patronunaa.. cok buyuk bır fırma ve patronu sag kolu gıbı goruyor bunu.. o yuzden hayır dıyemıyor patronuna ama evlenıncedemı boyle olcak anlamadım :S

sözde konusmam gereken bide önemli konularım vardı.. hadi işi gene anlarımda, yakınları assılıp sündürmesi bizi işte bu beni çileden cıkarıyor

böyyle saçmalıkmı olur

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. direkt muhabbete dalın biz öle yapıoz. ama ben kaçıom şu an. başım dönüyor uykusuzluktan. yarın gene toplaşalım bu topicte. görüşürüz. hayırlı geceler herkese.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…