Canı Sıkılan Gelsin :)

böyyle saçmalıkmı olur

oluyor işte.. ne yapıcagımı bılmıyorum... bana bır care bulun kızlar... patronu dınlemesı işini garantiye alması demek anlıyorum ama haftada 2 3 defa buluyor bırsey ya mangal yapıyor ya maca gıdıyor ya ıstanbula bılmemneye gıtmek ıstıyor...:S nişanlım sinirinden ağlıyor artık..

ya benım nısanlım ıckı ıcemez kı bı bırayı bıtıremez mıdesı bulanır zorla 4 bardak rakı ıcırmıs cocugum ıcı dısına cıkmıs ya.. hayır dıyemıyor ıste patronunaa.. cok buyuk bır fırma ve patronu sag kolu gıbı goruyor bunu.. o yuzden hayır dıyemıyor patronuna ama evlenıncedemı boyle olcak anlamadım :S

Kim olursa olsun hayır demeyi bilmeli bence canım iş başka sosyal hayat başka iş dışında mecbur değil.
Samimiyetleri ilerlerse daha fazla görüşmek istiycek alışkanlık olcak adamda nişanlın.Bahane uydursun bence işte yine sıkı fıkı olsun ama dışarda görüşmesin..

Kızlar gecenin bu saatinde bu kadar insanı hiç biyerde bulamassınız kıymetini bilin

oluyor işte.. ne yapıcagımı bılmıyorum... bana bır care bulun kızlar... patronu dınlemesı işini garantiye alması demek anlıyorum ama haftada 2 3 defa buluyor bırsey ya mangal yapıyor ya maca gıdıyor ya ıstanbula bılmemneye gıtmek ıstıyor...:S nişanlım sinirinden ağlıyor artık..

nişanlın hergün her hafta patronuna takılacak diye bişey yok patronu evlimi acaba

Kim olursa olsun hayır demeyi bilmeli bence canım iş başka sosyal hayat başka iş dışında mecbur değil.
Samimiyetleri ilerlerse daha fazla görüşmek istiycek alışkanlık olcak adamda nişanlın.Bahane uydursun bence işte yine sıkı fıkı olsun ama dışarda görüşmesin..

saol tatlım tavsıyen ıcınde ıste nısanlımı tehtıd ettım artık ya benı ezıp gıdıcek yada hayır demesını bılıcek...!! neyse bosverelım sıkıntıları şimdi..:KK70:

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. direkt muhabbete dalın biz öle yapıoz. ama ben kaçıom şu an. başım dönüyor uykusuzluktan. yarın gene toplaşalım bu topicte. görüşürüz. hayırlı geceler herkese.

Ner ye ya Kaptan gemiyi sahabsız bırakıp.
Daha yeni başlamıştık sohbete..:nazar:

selamlar;!!!! ben neden uyuyamıyorum bu gece ya offf. uyuyamadım gıttım pc yı actım yaa kocişim ne guzel uyuyor yanımda ama ben burdayım :d eee kızlar neler yapıyorsunuz:KK35:

herkese teşekkürler kızlar gidenlereviyi uykular.... yyaaa kaynanamda beni bi severki sormayınn :KK53:

nişanlın hergün her hafta patronuna takılacak diye bişey yok patronu evlimi acaba

evli tatlım.. bırtane sorunlu bır kardesı var hergun onla kavga edıp dısarılara atıyor kendını.... gidip kardesını dovüp adam ollen mi desem ki :KK1::KK1::KK1:ayy aglancak halımle dalga gecıyorum yaaaa

evli tatlım.. bırtane sorunlu bır kardesı var hergun onla kavga edıp dısarılara atıyor kendını.... gidip kardesını dovüp adam ollen mi desem ki :KK1::KK1::KK1:ayy aglancak halımle dalga gecıyorum yaaaa

bence nişanlını frenle derim canım herşey onda bitiyor

selamlar;!!!! ben neden uyuyamıyorum bu gece ya offf. uyuyamadım gıttım pc yı actım yaa kocişim ne guzel uyuyor yanımda ama ben burdayım :d eee kızlar neler yapıyorsunuz:KK35:

Hoşgeldiniz ne yapalım uykumuz kaçtı iki lafın belini kırıyoruz::))

saol tatlım tavsıyen ıcınde ıste nısanlımı tehtıd ettım artık ya benı ezıp gıdıcek yada hayır demesını bılıcek...!! neyse bosverelım sıkıntıları şimdi..:KK70:

Benim eşimde aynıydı inan bi akşam kaçamak zar zor çıktık nişanlıyken üsküdara naptı ne etti nişanluıyken yanına getirtti
Okadar kullandıki baya büyük bi firma bizimkide eşimle telde konuşurken patronu bağırıyodu arkadan senin büllüğünü yerim filan diye :KK53:
Okadar düşkün gözüküyodu eşimi çok kullandılar sonra sümüklü mendil gibi attılar
3 ay önce işten çıktı çıkma gitme demediler yüksetmediler işindede bu devir yağcılık devri aynı zamanda.
Nişanlın kullandırtmasın kendini..

Hoşgeldin bacım benim herüfte yanımda horluyo arada dönüp vuruyorum sallayınca horlaması kesiliyomuş banamısın demiyo :KK9:benimde uykum yok ben gececiyim zaten.

yani benimkide öyleydi sonra öneliklerinin farkına vardı... sen tavrını koymalısın bence

Benim eşimde aynıydı inan bi akşam kaçamak zar zor çıktık nişanlıyken üsküdara naptı ne etti nişanluıyken yanına getirtti
Okadar kullandıki baya büyük bi firma bizimkide eşimle telde konuşurken patronu bağırıyodu arkadan senin büllüğünü yerim filan diye :KK53:
Okadar düşkün gözüküyodu eşimi çok kullandılar sonra sümüklü mendil gibi attılar
3 ay önce işten çıktı çıkma gitme demediler yüksetmediler işindede bu devir yağcılık devri aynı zamanda.
Nişanlın kullandırtmasın kendini..

büllüğünümü yermiş? :KK17::KK17:ay bir yaşıma daha girdim .. terbıyesızlerr .. işte deger kıymet bılmıyorlarr.. ama biryerlerınden cıkar tatlım onlarında.. kocanın mutlaka hakkı gecmıstır onlaraa.. ahlaksız şeyler... bızım patron gayet cıddı bır adam.. soguk hatta... ama şu işten sonraki yaşamı benı cok kızdırıyor...

arkadaşlar sohpetinize o yazan ellerinize doyum olmuyor uyuyanlara arasıra bakmak lazım mazallah totoları açırsa ben telefonla bağlandım şarjım bitiyor telefonum malum tel kapanınca acılmıyor

yav telefonla nasıl bağlanıonuz ben beceremiorum google açılıor gerisini yapamıorum

X