Canı Sıkılan Gelsin :)

İnan bana samimi olduğun arkadaşlarından akrabalarından bin kat daha iyi bu site (en azından bilinçli insanlarla konuşuyorsun her ne kadar tanışmasakda) Samimi arkadaşlarına sırrınıı ver arkadan dedikodunu yapsın şimdiki arkadaşlıklarda bir tuhaf, sana gelip bir güzel çayını içiyor seni dinliyor arkadan konuşuyor ben buna arkadaşlık demem. Kimseye güvenemiycekmiyiz biz!!!!

Sizi tanımıyorum çok doğru söylediniz hiç olmadık burdakimse kimsenin kuyusunu kazmıyor

Teşekkür Ederim Valla çok güzeller hepsini yazıcam :d
Aile Ziyaretine geldim ayrı kalınca böle romantik oluyo işte bende yazacak bişi bulamıom aşkımda takılıp kalmışım :KK70:

ya ben tembel bi insanım. aslında dışarda aktifimdir. aynı anda bi sürü meşgalem vardır ama söz konusu ev olunca ve kendime bakmak olunca çok tembelim. başladım. bi gün yaptım bıraktım. bugün gene içtim ama tek sefer. ya vitamin haplarımı bile alamıorum. bu huyumu hiç sevmiorum :KK43:

ewet insan üşeniyor ben çok sık yapardm ama dewamı gelmezdi hehe allahım bir hale yola sıraya koymuştur ne kadarlık ewlisn evlilign otursun kocan işe girsn herşeyiniz tıkırında gidince allahım bu mucizeyi de bağışlar inşlh.

ben sabahı etcm heralde koca yolu gözlmten hayatı ailesi işi oldu 6 ay öne evlendimizi unuttu iyiki varsınız kızlar :KK52:

ewet insan üşeniyor ben çok sık yapardm ama dewamı gelmezdi hehe allahım bir hale yola sıraya koymuştur ne kadarlık ewlisn evlilign otursun kocan işe girsn herşeyiniz tıkırında gidince allahım bu mucizeyi de bağışlar inşlh.

2 yıl. eşimiin yaşı büyük ama ya. çocukla çok yaş farkı olsun istemiorum. kısmet tabi. geç anne baba olmayı istemzdim. bölesi kısmetmiş.

2 yıl. eşimiin yaşı büyük ama ya. çocukla çok yaş farkı olsun istemiorum. kısmet tabi. geç anne baba olmayı istemzdim. bölesi kısmetmiş.

daha yenısiniz raylar otursun hayatındaki kasırgalar durulsun varsın yaşınız büyüsün de saglıklı yuvaya sağlam temel atın cnm benim

3 gündür bekleyisteyim bakalım yarın neler cıkacakda bizde leylayla mecnun gbi evli ama kavusamamıslar olarak tarihe gececez :KK52:

Slm Bayanlar bende gelebülümüyümm..
Canım çooooooooooooooooooook sıkılıyo
Yarın misafirim var evim darma duman ama iş yapasım yok
Off evdenmi kaçsam yarın naapsam :KK53:

Sizi tanımıyorum çok doğru söylediniz hiç olmadık burdakimse kimsenin kuyusunu kazmıyor

Çünkü burda herkesin bir amacı var sıkıntıları giderip birbirimize destek olmak... Dikkat edin birisi bir konu açtığı zaman herkes ona yoğunlaşıp bilgi veriyor bu benim çok hoşuma gitti normal hayatımızdaki arkadaşlıklar bir garip öyle bir sadistlik var ki senin derdinle kafa buluyor geneli öyle...

Selaaaaaaaammmmmmmmmm Kk'nın cıtırlarıııııııııı :KK51: :KK52:

Çünkü burda herkesin bir amacı var sıkıntıları giderip birbirimize destek olmak... Dikkat edin birisi bir konu açtığı zaman herkes ona yoğunlaşıp bilgi veriyor bu benim çok hoşuma gitti normal hayatımızdaki arkadaşlıklar bir garip öyle bir sadistlik var ki senin derdinle kafa buluyor geneli öyle...

Katılıyorum sana canım ama burdada bazen gereksiz eleştiriler olabiliyor kızıyorum bazen.
Normal hayattada birine derdine anlat diye dört gözle bekliyorlar anlatıncada seviç çığlıkları atmamak için yoğun çaba sarfediyorlar.
Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar die boşuna dememişler.:KK56:

X