Canı Sıkılan Gelsin :)

şu ara oluruna bıraktım zaten. hem eşimin işsizliği. hem benim yoğunluğum falan var. ama insan istiyor genede

bende çıksam zorundayım çok güzeldi sohbet karşılaşırsak yarında devam ederiz. öptüm hepinizi iyi geceler

bence anlattığın kişiyi iyi tanımak lazım ...

bence anlattığın kişiyi iyi tanımak lazım ...

napimm sıkılıodum.derdim var ı da oku oku iyice sıkılıo insan :) başım dönüo şu an uykusuzluktan ama muhabbeti bırakamıom. ohh özlemişim muhabbet etmyi :)

aynı cnm insan muhabbet etmeyi özlüyor benim de bu konteynır lojmanında 1 tane bilem arkadaşım yok.kendi kendime oturup kalkıp yiyip içip duruyrm işte

şu ara oluruna bıraktım zaten. hem eşimin işsizliği. hem benim yoğunluğum falan var. ama insan istiyor genede

napimm sıkılıodum.derdim var ı da oku oku iyice sıkılıo insan :) başım dönüo şu an uykusuzluktan ama muhabbeti bırakamıom. ohh özlemişim muhabbet etmyi :)

aynı cnm insan muhabbet etmeyi özlüyor benim de bu konteynır lojmanında 1 tane bilem arkadaşım yok.kendi kendime oturup kalkıp yiyip içip duruyrm işte

sen benim konumu okut ona. baba evi sonra ona saray gözükür. yanlış bir evlilik yapmasın aman dikkat.

bazen insan yanlış yapmalı. daha sonra vay efendim mutluluğuma mani oldunuz sorunu çıkar ortaya. tecrübe yaş ilerledikçe edinilmiyo ablam her ne kadar büyüse bile. yaşasın bişiler aklı o zaman başına gelir. evde şiddet yok bişi yok. sadece huzursuzluk var. e zaten günün çoğunluğu işte. neden kaçmaya çalışıyo ki

HoşbuLdum :) SağoLun ArkadaşLar..

Eşimde bana orjinal hitaplar atıyo mesajla (baht'ım ; Derin Yalnızlığım ; Sevgi güneşim )
Bi Cevap Bulamadım. Aklında böyle değişik hitap şekli olan varmı yardımcı olsanız

İnan bana samimi olduğun arkadaşlarından akrabalarından bin kat daha iyi bu site (en azından bilinçli insanlarla konuşuyorsun her ne kadar tanışmasakda) Samimi arkadaşlarına sırrınıı ver arkadan dedikodunu yapsın şimdiki arkadaşlıklarda bir tuhaf, sana gelip bir güzel çayını içiyor seni dinliyor arkadan konuşuyor ben buna arkadaşlık demem. Kimseye güvenemiycekmiyiz biz!!!!

seni çok iyi anlıyorum pko için incir kürü denedin mi veya sogan kürü.havuç kürü

ya ben tembel bi insanım. aslında dışarda aktifimdir. aynı anda bi sürü meşgalem vardır ama söz konusu ev olunca ve kendime bakmak olunca çok tembelim. başladım. bi gün yaptım bıraktım. bugün gene içtim ama tek sefer. ya vitamin haplarımı bile alamıorum. bu huyumu hiç sevmiorum

afi tapım bidenem badem gözlüm ay yüzlüm denize sıfır devre mülküm seksi şempanzem benim yazabilirsnz ben bunu yazdıgmda eşim komik bulmuştu ama sevinmişti de

benım nısanlımda bana SOSYAL HAYATIM dıyor :) bende ona CANIMIN KUZEY KIBRISI dıyorum meselaaa

ya sorma hemen aleyhine kullanıolar. ben bu arkadaşa çok sorunumuda anlatmamıştım aslında ama ne olsa ben biliorum zaten sen mutsuzsun falan diodu sinirlerim bozuluodu. tamam çok mutlu değilim ama insanın mutlu olduğu günlerde de böle laflar duyması sinirine dokunuo. bide ben ona bişi anlatmamaıştım. en son msn de yazdım nbr die. o da naber dedi. iyiyim oturuyorum dedim. keyifsizsin dedi. sormuo bile. msn den nasıl görüosa. neyse şimdi karışık anlattımda öncesi de var tabi. baktım arkadaş benim moralimi bozuyor. bende sildim msn den. rahatım artık :) s. yarışı bitti en azından :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…