Canı Sıkılan Gelsin :)

herkese merhabalar...:KK9:

hoşgeldinn :)))
evet ne çok canı sıkılan varmış dimi :)

kesinlikle :KK49:
özellikle bnm için çok iyi oldu. hiç bi sıkıntımı kimseyle paylaşamıyorum evdekilerle paylaşsam annem çok üzülüyo direk ağlamaya başlıyo,tansiyonu fırlıyo. ablam ayrı bi kafada tutturmuş evlencem diye. evleneceği kişininde doğru düzgün mesleği yok. bazen ablam küçğkmüşte ben büyükmüşüm gibi hissediyorum. verdiği kararlar çok çocukça

iş yerindekilerede derdimi anlatamıyorum. geçenlerde samimi olduğum biriyle bişi konuştum başkasına söylemiş. hani kulaktan kulağa oynandığında ilk söylenen kelimeyle,son söylenen kelime arasında alaka olmaz ya. aynı öyle bi dedikodu çıktı bi çok kişiyle aram bozuldu. güvenemiyorum kimseyle:KK31: iş dışındada hiç bi arkadaşım yok zaten.asosyalimde demiştim:KK5:

hamile kalmak kesinlikle pskolojik bir süreçtir.ne zaman kafanızdan sildiniz hamilemiyim aceba şüphesini düşüncesini o ay kalıyorsunuz:KK17:

bende pko var ama. yumurta oluşmuo ki nasıl olcak. tedavi lazım da gidemedim ya. yakınlarda değil gittiğim doktor. uzak. hafta içi gidemiorum.ctesileride bişi çıkıo gidemedim. doktor araştırıorum. yakın bir yere gitmek istiorum.

özellikle bnm için çok iyi oldu. hiç bi sıkıntımı kimseyle paylaşamıyorum evdekilerle paylaşsam annem çok üzülüyo direk ağlamaya başlıyo,tansiyonu fırlıyo. ablam ayrı bi kafada tutturmuş evlencem diye. evleneceği kişininde doğru düzgün mesleği yok. bazen ablam küçğkmüşte ben büyükmüşüm gibi hissediyorum. verdiği kararlar çok çocukça

iş yerindekilerede derdimi anlatamıyorum. geçenlerde samimi olduğum biriyle bişi konuştum başkasına söylemiş. hani kulaktan kulağa oynandığında ilk söylenen kelimeyle,son söylenen kelime arasında alaka olmaz ya. aynı öyle bi dedikodu çıktı bi çok kişiyle aram bozuldu. güvenemiyorum kimseyle:KK31: iş dışındada hiç bi arkadaşım yok zaten.asosyalimde demiştim:KK5:

bende kimseye güvenmiyorum bu siteyi buldum üye oldum çok rahat herşeyimi anlatıyorum

iş yerinde kimseyle sırrını paylaşma. ablana da benim konuyu okut. :KK70:

ewet hemde çok hihihi walla iyi oldu böyle bir konu açtıgın:KK52:

napimm sıkılıodum.derdim var ı da oku oku iyice sıkılıo insan :) başım dönüo şu an uykusuzluktan ama muhabbeti bırakamıom. ohh özlemişim muhabbet etmyi :)

kızlar muhabbet güzel ama çıkmam lazım yine görüşelim yeni mubbetlerde eşim geldi herkeze iii gecelerrrrrrEn Büyük KK:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

iş yerinde kimseyle sırrını paylaşma. ablana da benim konuyu okut. :KK70:

bazen çok bunalıyorum :/ arada sırada anlatıyorum pişman oluyorum sonra.
ablam eşşek kadar kız gelmiş 28 yaşına. ondada evde kalıcam korkusu başladı sanırım. yada oda bu evden çok sıkıldı bi an önce gitmek istiyor

bende pko var ama. yumurta oluşmuo ki nasıl olcak. tedavi lazım da gidemedim ya. yakınlarda değil gittiğim doktor. uzak. hafta içi gidemiorum.ctesileride bişi çıkıo gidemedim. doktor araştırıorum. yakın bir yere gitmek istiorum.

cnm bende de hipo troid var ve dr asla hamile kalamazsın diyodu ben takıntı haline getirmiştm.sonra baktm 5 yıldır olmuyo aman dedim olmazsa olmasın dedim hiç aklıma bile gelmeyecek anda hamile oldugumu ögrendm allahım isteyince ol deyince hemen veriyor cnm sadece düşünmemeye çalış ok

insanın boş boş konuşma ihtiyacıda var bence. şunu yaptım bunu ettim gibi :) bir arkadaşım vardı böle. sürekli mesaj atıodum msn de konuşuoddum. bu ihtiyacımı onla gideriodum. ama sonra bir iki şey oldu. samimiyet kalmamıştı artık. ayrıldım arkadaşımla :) şimdi de kaldım böle işte. konuşcak birileri lazım ama. iyiki kk var. :)

arkadaşlar burda olup kocasını uyutmayanlar varmı lütfen uyutup gelin bir zahmet

bazen çok bunalıyorum :/ arada sırada anlatıyorum pişman oluyorum sonra.
ablam eşşek kadar kız gelmiş 28 yaşına. ondada evde kalıcam korkusu başladı sanırım. yada oda bu evden çok sıkıldı bi an önce gitmek istiyor

sen benim konumu okut ona. baba evi sonra ona saray gözükür. yanlış bir evlilik yapmasın aman dikkat.

X