Canı Sıkılan Gelsin :)

bende face oyunlarini hecc sevemedim yahu ben eve ps3 aldim birde araba direksiyonu pedalli tv bagliyorum evde araba yarisi sabah aksam hec cocuklu anaya yakisiyormu bi vazgecemedim :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

Bizim plestaşınımız yok napalım facede takılıyoz.
Bizde mortılkombat oynuyoduk herüfle komşunun var 4ümüz zevkli ounları eşim istiyodu ama pahalı baya almadık bizde yakışır valli nie yakışmasın biraz büyüsün onla kapışırsınız :KK9:

Bizde mortılkombat oynuyoduk herüfle komşunun var 4ümüz zevkli ounları eşim istiyodu ama pahalı baya almadık bizde yakışır valli nie yakışmasın biraz büyüsün onla kapışırsınız :KK9:

plestaşını gördüm ya orda bu ne ki diye anlamaya çalışıyorumm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: süpersin yaaa:KK52::KK52::KK52:

kiz bilgisayarada takiliyor bir kollarini almak gerek okadar yav benim koca evde ne kadar yeni cikmis elektronik urun varsa aliyor alma diyorum kiziyorum gidip inadina aliyor beni teknoloji manyagi yapti...

dusun tek gozle bilgisayar soker takarim.....apple kesin biz zengin ediyoruz :nazar::nazar::nazar::nazar:

allah çocukların yardımcısı olsun çok üzüldüm çocuklara

Amin bide beni düşün Halaları olarak içim parçalanıyo bir yiğenim daha var onada ablamın kızı :KK50:
Ben bakıyım diyorum getiriyorum arada ama eşim nefret ediyo Annelerinden istemiyo rahatsız oluyo
Başına bela olur o kadın dio çocuklara bişey olur sorumlu tutulursun ido bişey yapamıyorum.
Rabbim akıl versin inşallah canım bişey yapamıyoruz.
Çocuklar sabah 8 de çıkıyo evden Anneme 11 de filan gidiyolar eve ama yinede dövüyo oarada ne sebeptense.

ya ben oynuyorum level 14 bazen gıcık oluyorum yeni basladım kapatıveriyorum cadı aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğ diye bagırıo birden tepemin tasıı attırıyor :KK1::KK1::KK1:

Ben sesini kapadım duymuyorum sesleri kız daha başları çok güzel eğlenceli.

mortalcombat bende surekli oynuyordum deli gibi esimle dalasiyoruz bide vurunca kiziyordum ne vuruyosun be yuzler nar gibi sanki bir daha vursa git salonda yat nan ne geliyon hem dovuyosun hem geliyosun falan isi ciddiye aliyorum :KK47::KK47::KK47:

Amin bide beni düşün Halaları olarak içim parçalanıyo bir yiğenim daha var onada ablamın kızı :KK50:
Ben bakıyım diyorum getiriyorum arada ama eşim nefret ediyo Annelerinden istemiyo rahatsız oluyo
Başına bela olur o kadın dio çocuklara bişey olur sorumlu tutulursun ido bişey yapamıyorum.
Çocuklar sabah 8 de çıkıyo evden Anneme 11 de filan gidiyolar eve ama yinede dövüyo oarada ne sebeptense.

eşinde doğru söylüyor allah seninde yardımcın olsun görüpte bişey yapamamakta çok zor seni anlayabiliyorum

yeminle krize girdimm

he yav ne sirretmisler bence fazla azmislar allah belalarini verecek puan topluyorlar her yaptiklarinin cezasini verecektir allah

mortalcombat bende surekli oynuyordum deli gibi esimle dalasiyoruz bide vurunca kiziyordum ne vuruyosun be yuzler nar gibi sanki bir daha vursa git salonda yat nan ne geliyon hem dovuyosun hem geliyosun falan isi ciddiye aliyorum :KK47::KK47::KK47:

bizim çocuğumuz yokken bizde gece gündüz oynuyorduk gündüz işçiler benimkine abla yemek istedi götürelimmi diyordu benimkide götürün diyordu işçiler geliyordu abla nolur abiyi ara 1 saat kalalım diyorlardı arıyordum izin alıyordum oturup 1 saat oynuyorlardı ama nasıl dua ediyorlardı ben yazıyorum ama yalan atmıyorum inanın yazdıklarımın hepsi gerçek

aynen valla nurhayat diyorya ac evden kizz almayacaksin...cok kizli evdende kiz almayacaksin cunkum ya sonradan goruyor yada gordumu kuduruyo :KK45::KK45::KK45::KK45:

Aynen ama çok acıdık ne bilelim korkmuş zavallı duruyodu.
Bu geldi kışın arada bişey yok abimle tanışmaya ayağında çorap yok üstünde mont dolabımı açtım ne istersen al dedim.
Huzura götürdük ablamla mont bot aldık falan filan.
İşte gördü kudurdu böyle olucagını bilseydik sebep olmazdık.
daha abimle yeni tanıştılar ablamda kalıyodu kız gelip abimde tabi gece tabi mercimek fırın Koltukları pis oluyodu ablamın düşün :2:
Abimde tadını aldı bırakırmı abimi kandırmış tecavüze uğradım die
Meğer ondan önce kaç kişiyle birlikte olmuş araştırdım neler çıktı
Bna bi çocuk dediki adımı söle beni çok ii tanır.
İşyerinde 1 çiklata verene veriyodu filan :KK50::KK50: ama diyemedim abime düzelir dedim ama yok bide 17 yaşındaydı ozaman.
Sürekli Annesinde 1 hafta bizde 1 hafta Annesinde abime de acıtasyon yapıyo araştırdım biraz duyduklarıma dayanamayıp bıraktım.:KK50::KK50:
N ehalleri varsa görsünler.

X