Canı Sıkılan Gelsin :)

benimde dun gece is yaparken uykum vardi bugun yok offf be adaletin bumu dunya vallah erkende kalktim sabah:26::26:

kızlar bakın benimde doğum günüm var lütfen ben demeden kutlayın taaaaam mııı
abi şu yaşıma kadar birileri kutlasın yawww

Kız anlatılmıyo ki nasıl bişey bende bilmiyorum 3 tane peşpeşe etti hemde sağlama almak için işi
Abim felç oldu onun yüzünden çocuklar sinir hastası annem hastalıklı.
Çocuklara uyku ilacı içirip uyutuyo 7.24 Annemde sabah alıyo hepsine bize vurmasın die ama annemde hasta işte.
Kaçkere dövdü abim intahar etti sülük gibii kız zorla kandırdı çocuğu evlenmek için herkese neler etti ..
Kimse baş edemiyoki.
Benle kavga etti bedua filan neler sesimi çıkarmadım kendini yerden yere vurup yüzünü cırmaladı sonra Hevuk yaptı dedi.
Annemede saldırmış dövmek için sonra yine aynı taktik.
Annesinin 10 sene çocugu olmamış sonra bu deli olmuş onlarda biliyo ama bişey yapamıyolar.

abooo evlerden irak bizdede boyle denyo bir gelin vardi akrabamizin evliyken baska bi tane buldu bizim oglani birakti onu aldi onuda birakti anasida yakasini birakmiyor ariza diye baska evde hur yasamak istiyor

ama cocuklari dovmesi garip ruh hastasi anasi cocugum olsun daha bisey istemem demis demekki cocuk olmasi icnde hayirli dua eetmek lazimmis allahim hayirli insanlarla guzel insanlarla karsilastirsin..
cocuklara uyku ilaci niye veriyor yaa hakkaten kendi cocuguna bunu yapan baskasina acimaz valla aman deli keske annene biraksada cocuklari cekip gitse baska bir yere :KK14::KK14:

benim koca sapitti beni ariyor evde geldi sondurdu lambayi gitti sonra yapiyor bunlari sabah hatirlamiyor soruyorum birgun sarilacak bogazima bekliyom :))):KK53::KK53::KK53:

evet bebeeem boğa yım.10 mayıısssssss

sen bize yinede hatrilat diycem ya ben 5 mayistan sonra sanirim bir muddet ara veririm gorusemem ki sizlerle cunkum istanbulda olucam anamda merak eder kocasi yok bu saatle bu kiz kimlerle konusuyorki falan diye :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

nese ipadten takilirim arada buraya topigi kaybetmeyin he sonra zor buluyorum sizi herkesle muhabbet donmuyor burada herkes espiriden anlamiyor ciddiye falan aliyorlar bazen dovesim geliyyyy:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

abooo evlerden irak bizdede boyle denyo bir gelin vardi akrabamizin evliyken baska bi tane buldu bizim oglani birakti onu aldi onuda birakti anasida yakasini birakmiyor ariza diye baska evde hur yasamak istiyor

ama cocuklari dovmesi garip ruh hastasi anasi cocugum olsun daha bisey istemem demis demekki cocuk olmasi icnde hayirli dua eetmek lazimmis allahim hayirli insanlarla guzel insanlarla karsilastirsin..
cocuklara uyku ilaci niye veriyor yaa hakkaten kendi cocuguna bunu yapan baskasina acimaz valla aman deli keske annene biraksada cocuklari cekip gitse baska bir yere :KK14::KK14:

Yaa çook uzun hikaye canım gidiyo yine geliyo evi yakcam filan diye tehdit ediyo bildiğin manyak .
Çocuklara kıyamıyoruz ya Annemdeler zaten ama Annem'de yaşlı abim bu sene diyo bi işim var hallalsı-un arkama bakmadan gidicem.
Marka manyagı mağzada ne kadar elbise var toplayıp geliyo çocuklara Annem alıyo.
Geçen gittim çocukların biri 4 biri 3 biri 2 yaşında 4 yaşında olan nefes alamıyo burnunun deliği yara olmuş sürekli cimciklemiş okadar üzüldümki.
3 yaşındakide orta parmağının etlerini yemiş şok oldum cani pislik sürekli dövüyo.
Sosyal hizmetlere şikayet edicem birdaha göriyim çocuklarda morartı filan karışmak istemiyorum ama öle.
Bizim diğer gelin öle diyorum başkasını bulsun gitsinde abimde görsün ebesininkini.Nelerini yakaladım neler ama söyleyemiyorum işte.

X