Canı Sıkılan Gelsin :)

Napıonz hanımlaar :KK70: Benim gibi aranızda böyle empatik olan, karşısında hasta birini görünce belirtilerini yaşamaya başlayan var mı aranızda?

kis agzin bal yesin ne alinicam ayoll bunuda piskologa bagliyimmi ya ne kadar konu okudum herkes piskologa bagliyor herseyi senide bagliyorum gozukmen gerekecek

istanbulun dubaisi yanim sultanbeyliginden geliyom falan dermisim :)))

yok kiz bildigin arabik dubaiden geliyom :KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

Onlar kendü gitsin psikolaga :KK19: Harbi öle insanların yüzünden bizimde ihtiyacımız oluyo pisikolog.
Kızzz Aallah senii ben diyo Ankara sen
Kız dubaiden Annene gelcen ya Aannen nerde oturuyoooo :KK19:

Napıonz hanımlaar :KK70: Benim gibi aranızda böyle empatik olan, karşısında hasta birini görünce belirtilerini yaşamaya başlayan var mı aranızda?

senden cok var kardes dısarda 5 kişiden dördü tırlatmıs :KK60::KK60::KK60::KK60: bu nası giriş ya gelişme ve sonuc bölümü nasıl olcak bilemem artık

Aynen ama çok acıdık ne bilelim korkmuş zavallı duruyodu.
Bu geldi kışın arada bişey yok abimle tanışmaya ayağında çorap yok üstünde mont dolabımı açtım ne istersen al dedim.
Huzura götürdük ablamla mont bot aldık falan filan.
İşte gördü kudurdu böyle olucagını bilseydik sebep olmazdık.
daha abimle yeni tanıştılar ablamda kalıyodu kız gelip abimde tabi gece tabi mercimek fırın Koltukları pis oluyodu ablamın düşün :2:
Abimde tadını aldı bırakırmı abimi kandırmış tecavüze uğradım die
Meğer ondan önce kaç kişiyle birlikte olmuş araştırdım neler çıktı
Bna bi çocuk dediki adımı söle beni çok ii tanır.
İşyerinde 1 çiklata verene veriyodu filan :KK50::KK50: ama diyemedim abime düzelir dedim ama yok bide 17 yaşındaydı ozaman.
Sürekli Annesinde 1 hafta bizde 1 hafta Annesinde abime de acıtasyon yapıyo araştırdım biraz duyduklarıma dayanamayıp bıraktım.:KK50::KK50:
N ehalleri varsa görsünler.

ovvv allahim yav valla bilipte susmakta baya sorun heee alip sacini basini yolucan olmayacak..bide abininde namusu olmus biseyde soyleyemiyorsun aman cok karisik bir durum olmus heee...pis gunahida boynuna iste allah evlat vermis onlarin basinada onu ana :KK47::KK47:

bende duymadım......................................

Cahullar siz :KK1::KK1::KK1:
Bende arkadaşım demişti bebeği ultrasonda görmeye gitmişlerdi gördünüzmü dedim hee 3ün 1 nide gördük dedi :26:
O ne lan dedim pipisi dedi :KK9::KK9:
Bende 3 yıl önce öğrendim çaktırmayın oda bana dedi hahah nasıl bilmezsin sürü psikolojisi işte bende size diom :KK9::KK9:

Onlar kendü gitsin psikolaga :KK19: Harbi öle insanların yüzünden bizimde ihtiyacımız oluyo pisikolog.
Kızzz Aallah senii ben diyo Ankara sen
Kız dubaiden Annene gelcen ya Aannen nerde oturuyoooo :KK19:

heee uskudarda bacim anlamadim eh kit isliyor artik saat zabahi vuruyor :))

Cahullar siz :KK1::KK1::KK1:
Bende arkadaşım demişti bebeği ultrasonda görmeye gitmişlerdi gördünüzmü dedim hee 3ün 1 nide gördük dedi :26:
O ne lan dedim pipisi dedi :KK9::KK9:
Bende 3 yıl önce öğrendim çaktırmayın oda bana dedi hahah nasıl bilmezsin sürü psikolojisi işte bende size diom :KK9::KK9:

esprriymiş şimdi anladım.........................

ben kimseyi gormedimki :))) bende bir album var bebisim ilk dogdugunda koydum dagilmis halde iken :))

arkadas olakmi beni kaydedin kabul edeyim bugun kabul gunum :)))

X