Canı Sıkılan Gelsin :)

sen bize yinede hatrilat diycem ya ben 5 mayistan sonra sanirim bir muddet ara veririm gorusemem ki sizlerle cunkum istanbulda olucam anamda merak eder kocasi yok bu saatle bu kiz kimlerle konusuyorki falan diye :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

nese ipadten takilirim arada buraya topigi kaybetmeyin he sonra zor buluyorum sizi herkesle muhabbet donmuyor burada herkes espiriden anlamiyor ciddiye falan aliyorlar bazen dovesim geliyyyy:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

her zaman bekleriz......................

sen bize yinede hatrilat diycem ya ben 5 mayistan sonra sanirim bir muddet ara veririm gorusemem ki sizlerle cunkum istanbulda olucam anamda merak eder kocasi yok bu saatle bu kiz kimlerle konusuyorki falan diye :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

nese ipadten takilirim arada buraya topigi kaybetmeyin he sonra zor buluyorum sizi herkesle muhabbet donmuyor burada herkes espiriden anlamiyor ciddiye falan aliyorlar bazen dovesim geliyyyy:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bizim seni ciddiye aldığımızı kim dedi nan :KK22::KK22::KK1:
Benimde doğum günüm benimkinide kutla :KK19:
İstanbul'a nere geliyon sen :KK23:

aynennnnn 2 seneye yakın burdayım ilkdefa bi topikdeyim adammmm gibii:KK51:

çatlak kemik yine yazıyorum yeni yılın sana sağlık mutluluk getirsin canım iyiki doğmuşsun iyiki senle tanışmışım herşey gönlünce olsun

Yaa çook uzun hikaye canım gidiyo yine geliyo evi yakcam filan diye tehdit ediyo bildiğin manyak .
Çocuklara kıyamıyoruz ya Annemdeler zaten ama Annem'de yaşlı abim bu sene diyo bi işim var hallalsı-un arkama bakmadan gidicem.
Marka manyagı mağzada ne kadar elbise var toplayıp geliyo çocuklara Annem alıyo.
Geçen gittim çocukların biri 4 biri 3 biri 2 yaşında 4 yaşında olan nefes alamıyo burnunun deliği yara olmuş sürekli cimciklemiş okadar üzüldümki.
3 yaşındakide orta parmağının etlerini yemiş şok oldum cani pislik sürekli dövüyo.
Sosyal hizmetlere şikayet edicem birdaha göriyim çocuklarda morartı filan karışmak istemiyorum ama öle.
Bizim diğer gelin öle diyorum başkasını bulsun gitsinde abimde görsün ebesininkini.Nelerini yakaladım neler ama söyleyemiyorum işte.

kizzz nerden buldunuz bunlari topaldiniz eve ozaman bunlar paraya yapismis kalmislar ne is yaparki abin anlamadim ben ya yavrularim ya yapmasinlar sunlari cocuklara ya valla cok uzuluyorum..kiz yaslarida cok kucuk tezzzz zamanda allah kurtarsin cocuklari insallah nerde boyle sorumsuz varsa :KK4::KK4::KK4::KK4:

aksam aksam esimle dalgasini geciyorduk bizde hiyarli baba diyorya ben oleyim ozaman falan diye esimde guldu ol dedi olursem cocuga kim bakacak bulurus bir ana ben uvey ana istemem bakici bulurum cocugu baktirim olmaz oda dover..o zaman ben oleyim dedi he o zaman ben zengin birini daha bulur evlenirim dedim oda cocugu dover ya yok be ben yanina bile yaklastirmam para versin uzakta dursun ozaman ben niye oluyorum ben sana para verim ben kalim :))) diyip tatliya bagladik arada bizede geliyorlar heee....

Facede buble wicg saga oynayan varmııı 135 teyim bi gecçemedim yaaaaaaaaa
Son top kalıyo bitemiyorum :KK4:

Hahah sen nasıl bilmezsin üçün birini yaaa bilcem artık öğrendin Biri sana bişey dese büllükle teşekkür etcen ha :KK9::KK9::KK9:

ya hiç duymadım ben :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ben anlamam böyle deyimlerden :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: etrafımdada hiç duymadım ilginç :KK60::KK60::KK60::KK60:üç in bir tek duydugm nescafe 3 in bir :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: offf karnım agrıdı ben yatacam :KK60::KK60::KK60::KK60:

kizzz nerden buldunuz bunlari topaldiniz eve ozaman bunlar paraya yapismis kalmislar ne is yaparki abin anlamadim ben ya yavrularim ya yapmasinlar sunlari cocuklara ya valla cok uzuluyorum..kiz yaslarida cok kucuk tezzzz zamanda allah kurtarsin cocuklari insallah nerde boyle sorumsuz varsa :KK4::KK4::KK4::KK4:

aksam aksam esimle dalgasini geciyorduk bizde hiyarli baba diyorya ben oleyim ozaman falan diye esimde guldu ol dedi olursem cocuga kim bakacak bulurus bir ana ben uvey ana istemem bakici bulurum cocugu baktirim olmaz oda dover..o zaman ben oleyim dedi he o zaman ben zengin birini daha bulur evlenirim dedim oda cocugu dover ya yok be ben yanina bile yaklastirmam para versin uzakta dursun ozaman ben niye oluyorum ben sana para verim ben kalim :))) diyip tatliya bagladik arada bizede geliyorlar heee....

Çatlaklar sizi ya konuştuklarına bak şunnarın.
Kız ne bilim bulduk işte onlar buldu yanii yapıştılar çocuklara.
Abim çalışmıyo 3 binnira filan gelirleri var 2 sininde evleride var Babam sağolsun.
2. GELİNİ ABLAM BULDU Bİ SAF AYAKLARINA YATIYO GÖRSEN üzüldük çook fakirdiler bide ablam ayarladı ii kız yazık filan die ama
Meğer ne haltlar karıştırmış neler neler.Sonradan öğrendik acıma yetime kalkar k.g... bi laf varya öle oldu :KK9::KK9:

Abim çalışmıyo 3 binnira filan gelirleri var 2 sininde evleride var Babam sağolsun.
2. GELİNİ ABLAM BULDU Bİ SAF AYAKLARINA YATIYO GÖRSEN üzüldük çook fakirdiler bide ablam ayarladı ii kız yazık filan die ama
Meğer ne haltlar karıştırmış neler neler.Sonradan öğrendik acıma yetime kalkar k.g... bi laf varya öle oldu :KK9::KK9:

allah çocukların yardımcısı olsun çok üzüldüm çocuklara

aynen valla nurhayat diyorya ac evden kizz almayacaksin...cok kizli evdende kiz almayacaksin cunkum ya sonradan goruyor yada gordumu kuduruyo :KK45::KK45::KK45::KK45:

Facede buble wicg saga oynayan varmııı 135 teyim bi gecçemedim yaaaaaaaaa
Son top kalıyo bitemiyorum :KK4:

ya ben oynuyorum level 14 bazen gıcık oluyorum yeni basladım kapatıveriyorum cadı aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğ diye bagırıo birden tepemin tasıı attırıyor :KK1::KK1::KK1:

ben kendi kendimemi gelin guvey oldum hem yazdim hem oynadim begendinmi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dubaide geliyom anacim :KK37::KK37::KK37:

Nan şakacık yaptım aslında espirilerin zekice bakma sen onnara espiri annayışları yok demek .
Çok beğendim senüüü..
What kız İstanbul'da dubai yok nan ..

ya hiç duymadım ben :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ben anlamam böyle deyimlerden :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: etrafımdada hiç duymadım ilginç :KK60::KK60::KK60::KK60:üç in bir tek duydugm nescafe 3 in bir :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: offf karnım agrıdı ben yatacam :KK60::KK60::KK60::KK60:

Ay benimde karnışım ağırdı çok güldüm nan sen kontesmisin nasıl duymazsın çok kullanılır bu deyim.

Nan şakacık yaptım aslında espirilerin zekice bakma sen onnara espiri annayışları yok demek .
Çok beğendim senüüü..
What kız İstanbul'da dubai yok nan ..

kis agzin bal yesin ne alinicam ayoll bunuda piskologa bagliyimmi ya ne kadar konu okudum herkes piskologa bagliyor herseyi senide bagliyorum gozukmen gerekecek

istanbulun dubaisi yanim sultanbeyliginden geliyom falan dermisim :)))

yok kiz bildigin arabik dubaiden geliyom :KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

X