Canı Sıkılan Gelsin :)

iyi geceler kızlar nabiyosunuz bikem bende isterem hosgeldin :76::76::76::76::76:

dün ilk defa,boydan sayılacabilecek bi foto çektirdik kızlarla. bi ara gösteriyim:KK52:

kızlar banim koca yattı.
uyuz dün köye gitmişdi ve haberim yoktu giderken aradı.iyi tamm bide orda kaldı.o da tamm.az önce geldi.
beni sinir eden kısmı ise ben hariç nerdeyse herkez ordaymış istemeden üzüldüm neden yani neden.
benim köy delisi olduğumu bilior
bide azönce havada çok güzeldi dedi,bende iyi işte eğlenmişsinizdir dedim yüzüne bakmadım ama bana tiptip bakdığını biliorum:KK51:

neyiii 3 ün 1 inimi:KK52:

Hahah 3.1 ni bu gidişle bana vericekler :KK9::KK9:
Arsalar var mütahite verilcek ordan daire vericekler sanırsam ama veremezler zaten döverler bizi heralde abilerim nasıl daire verirsiniz die.
Bide o gelinlerle aynı semtte oturmakmıı Allah göstermesin sanada tavsiye etmem onların yüzünü görmektence açlıktan ölürüm daha ii.:KK31:

Hahah 3.1 ni bu gidişle bana vericekler :KK9::KK9:
Arsalar var mütahite verilcek ordan daire vericekler sanırsam ama veremezler zaten döverler bizi heralde abilerim nasıl daire verirsiniz die.
Bide o gelinlerle aynı semtte oturmakmıı Allah göstermesin sanada tavsiye etmem onların yüzünü görmektence açlıktan ölürüm daha ii.:KK31:

oooo o guzel gelinlerden sizdedemi var masallah allah herkesin sulalesine nasip etmis...hepsi birer ferhunde ne bilim mukaddes birde ferihanin yengesi var oda kasar biseydi ismini bilmiyorum..masallah ayni performansta bir suru kadin var yahuuu\

acaba merak ediyorum biride bana diyomudur piyyyyy allan dunedainden uzak tutusun bizi onunla ayni yerde yasamakmi falan diye ben niye ferhunde olamiyorumki neyim eksik acaba:KK19::KK19::KK19::KK19:

kızlar banim koca yattı.
uyuz dün köye gitmişdi ve haberim yoktu giderken aradı.iyi tamm bide orda kaldı.o da tamm.az önce geldi.
beni sinir eden kısmı ise ben hariç nerdeyse herkez ordaymış istemeden üzüldüm neden yani neden.
benim köy delisi olduğumu bilior
bide azönce havada çok güzeldi dedi,bende iyi işte eğlenmişsinizdir dedim yüzüne bakmadım ama bana tiptip bakdığını biliorum:KK51:

Nie sana haber vermemiş sorsaydın sende onsuz gezmeye git canım çok eğlendik filan die anlat :KK19:

ne olur susma bir cevap ver yememeliydim biliyorum yaptim ama sorki niye sen hic ac kalmanin ne demek oldugunu bilirmisin..nese dramatize yapmiyacagim yedim nan yedim\

bugunde yedim misafirle durustum iste :KK56::KK56::KK56::KK56:

Afiyet bal şeker olsunda sonra rejimdeyim kilo veremiyorum derseniz fena our :KK22::KK22:

Hoşgedinn üçün birini paylaşmaya çalışıyoz saalla girtsinle .
Dunadadinle çatlak pasta kavgasında böyle geçinip gidiyoruz sen napıyosun?

eşim uyuyor benimde uyku utmadı hemen topige geldim üç in bir ne ya :KK53::KK53::KK53: ehuehehheheh bu arada hojjbulduk

Nie sana haber vermemiş sorsaydın sende onsuz gezmeye git canım çok eğlendik filan die anlat :KK19:

valla o kocasi odun sopasi ile doverdim ayol gezme ben yokum birde hava guzel (bikinili kizlar yok be koyde ne isi var bikinililerin) valla kiz haklisin tam destek veriyorum :KK52::KK52:

X