Canı Sıkılan Gelsin :)

Süpersin heheh kız camera koy eve ne olcak yada en güzeli imkanın varsa kendin bakman çocuğa bende izledim o programı güzeldi ama eğitici baya.
12 yıllık evliyim 2 kızım var 11 ve 3 yaşlarında..
Allah bağışlasın canım Huzurunuz daim olsun inşallah.
Aman oda kabul etseydi canım ne var demi allah allah
Hep biz mi fedakarlık yapıcez yok bacım ben sana hak verdim kararımı değiştridim bebek gibiler zaten
Ohh ne ala 404 le yapıştırabiliyorsan

He tabiii bacım valla kıyamıyorum ama bazen kıymak lazım hem güçlü olması için arada ezmek lazım
Benim Herüf bildiğin küçük Emrah hemen boynunu büküyo ama yemiyorum daha.
O çok düşünceli oldugunu sanır ama değil Balık burcu hayalperet şey ben daha dikkatli programlı ve gerçekçiyim onu gerçek dünyaya alıştırmam lazım Bende Boğayım

canım bana bağışlayabilirsin problem değil yane sıkıntı yok

ya senmisin bana dun kek yedim diye laf eden ihanet demek hemde diyete benimde misafirlerim geldi gitti...oh ustumden bir yuk kalkti valla

kimse farketmedimi o kadar yazdım. ben geldim kızlar yaaa

Hoşgeldin farkettin nan du bi aceleci olma.
Doğum günün kutlu olsun yenii yaşınnn sana birsürüüüüü mutluluk getirsin canımmmmmm..
Arkadaşlık öyle canım aileyi salla gitsin hatırlayamamışlar demekki.
Benimkini kimse hatırlamıyo kocadad dahil ölemmi.

bakicilar etiyopyali filipinli falan gidip dilini ogretecek anam derken danam demesin oglum bana bilmem dusunme asamasindayim hele biraz buyusun sanki hic ayrilmak gelmiyor icimden ondan kamera koyarim ya wc goturup vurursa aha iste bak olmaz ona taktim simdi

simdi arkadaslar yaziyolarya burada konuya kaim olamayinca arkadasi piskolojik destek almasi gerekiyor..bence acilen piskologa goturulmesi lazim mesela ben sanki bu piskolog sinirli deynek var kicimiza durtup iyilestiriyor

çokkk tşk ederim :)
yeri gelince herkes gelip geçici aile kalıcı diyoruz ama.zaten aile içinde bağlılık denen bişi yok. bari bu tür şeyleri es geçmesinler. gerçekten üzülüyorum ve soğuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…