Canı Sıkılan Gelsin :)

bir haftadır yenek yapmıyorum yemek yap çöpe dök dedim bidaha zor beklersiniz

Ben olsam yumruğumu masaya vururdum canım kurallar koyardım ve bu kurallara uymak zorunda olduğunu idrak ettirirdim
Sonuçta evladının sağlığı ve iyiliği için

Napıyım hiçç herüf uyudu küstü bana
Bende oturuyorum kaşınıyorum uyuz oldum galiba
Bacaklarım kaşınıyo yaa delirdim krem filan sürdüm ama yok..
Bende tek başıma oturuyorum hayırdır le herüfünü niye küstürdün bitlüüü

Ben olsam yumruğumu masaya vururdum canım kurallar koyardım ve bu kurallara uymak zorunda olduğunu idrak ettirirdim
Sonuçta evladının sağlığı ve iyiliği için

canım öyle olmuyor yemek yapıyorum cocuk yemiyor bu defa ac kaldı diye üzülüyorsun babasını arıyor baba açım diyor babası arıyor niye yemek yapmadım yemekleri sayıyorum inat ediyor baba açım diyor adam dayanamıyor hadi arıyor yemek getirtiyor sonra diyoruz allah bize nasip etti dayanamıyoruz

canım ne güzel işte kalabalık aileler bende hep çok kardeş olmayı isterdim..

Bence hiç güzel değil.
Düşman gibi hepsi mal davasından erkekler korkuyoki ailem kızlarada bişeler vercek.
Düşman gibiler bize uyuz oluyorum görünce bile hoşgeldin demiyolar
Evime 1 kez geldiler 4 senedir
Sevmiyorum hiç birini Para filanda istemiyorum.
Annem verirse bağış yapıcam hepsini

seninkiler para derdine düşmüşler bizde erkek ne alırsa kızada aynısı verilir

arkadaşım nasıl kardeşler anlamadım.. kardeşler böyle olurmu inanamıyorum.. biz ablamla çok bağlıyız birbirimiza ablam benim 2. annemdir.. birde abim vardı onu kaybedince dahada kanetlendik birbirimize..

yettim gari ne oluyor kardes davasimi var benimde 3 kardesim daha var 3 kiz 1 erkek

erkekte en kuccuk yani ailede erkegi buyuk tutmayacaksin arkadas basina bindiriyolar

benim oglumda sanirim tek cocuk olacak hayirlisi tabide

Bende tek başıma oturuyorum hayırdır le herüfünü niye küstürdün bitlüüü

Öptü benii sırnaştı bende ağzın kokuyo fırçalayalım gel dedim
Oda hergün bahane uyduruyosun dedi saydı saydı gitti..
Ben sigara kullanıyorum ama günde 5.6 kez dişlerimi fırçalarım.
Oda bana demişti kısasa kısas

ne acayip birşey yaaa...

erkek kız ayrımımı var hala!

para dediğin şey vallahi belaaa.. yoksa da bela varsa da bela

Allah seni ne etmesin kız öyle denir mi adamcağızın kalbi pare pare olmuştur kırılmıştır şimdi

oLMAmış şekerim bu beğenmedim yaptığını

yazik benimkininde santiyede dolanmaktan ayagi agrimis gece gece masaj yaptim parmaklarina garibim acidan sizdi kaldi benim gozler felfecir okuyor bide buraya gelcemya allahim konularda sariyor kopamiyorumda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…