Canı Sıkılan Gelsin :)

sende odanda vivident bulundur ona ver herşeyin bi çaresi var erkektir ben yorgunum der işin içinden çıkar

İşte disiplin lazım bacım bu çocuğa
TRT1 DE pazar günleri bir program var süper dadı diye o kadar güzelki
1 Kereliğine izlemeni tavsiye ederim çok şey öğrenebilirsin oradan
Ben bile çocuğum yok ama birsürü bir şey öğrendim tavsiye ederim

o programı bende izledim ewt çok güzel bir program tavsiye ederim..

okul bitince hem piskoloğa hem diyetisyene götürecem

seninkiler para derdine düşmüşler bizde erkek ne alırsa kızada aynısı verilir
Aynen canım yok ya İnanki 2 abim var herşey onlarda 3 kİRA ALIYOLAR BİDE EVLERİ hepsini babam yaptı birgün çalışmadılar karılarıda bir havalar atıyolar görmelisin
Babamında 3 kirası var ama dükkandaki 2 kiracıları çıktı ve zorda kaldılar babam abimden para istemiş sigara parası vermemiş düşün pislik.Hala Babamdakilere göz dikmişler onlarıda almaya çalışıyolar 4,5 ay önce haciz geliyodu Anneme kira alamayınca ödeyememiş benim durumumda hiç ii değil ama setimi bozdurup ödedim parayı kıyamadım.Eve para bıraktım bir kartonda sigara aldım babama Annem yaşlı gelinler üst katta çocukları yolluyolar bütün gün aşşağıya asla hiç bi işine yardım etmiyolar bide kavga ediyolar ben gittim Temizledim 8 gün kaldım Annem hasta Ameliyat olucak ama gitmek istemiyorum inan canım nasıl sıkılıyo ama ellerine bırakmam..

Görsen yaşananları görsen böyle kalırsın canım Allah ıslah etsin..

o programı bende izledim ewt çok güzel bir program tavsiye ederim..

ya bende baktim gecende degistirdim ne etcem ben bakarim cocuguma diye..

cok dusundum kadin tutayim calisirim falan ne bilim krese gondereyim sonra dedim ya 3 kurus para icin cocugumu elalemin kadini baktirip belki dovermi sinirlenirmi kotumu davranirlarin sizosuna baglayip heyt be kendim bakarim simarirsada ben dogurdum ben doverim diye vazgectim :)))

nasilim

süper..........................................................

Allah seni ne etmesin kız öyle denir mi adamcağızın kalbi pare pare olmuştur kırılmıştır şimdi

oLMAmış şekerim bu beğenmedim yaptığını

Ne yannış bişe demedimki fırçalayalım dedim öyle dahamı ii temiz yemiz ferah kokmak varken
Benim kalbimde kırılıyo birazda onunki kırılsın 404 le yapıştırırım ben

Ne yannış bişe demedimki fırçalayalım dedim öyle dahamı ii temiz yemiz ferah kokmak varken
Benim kalbimde kırılıyo birazda onunki kırılsın 404 le yapıştırırım ben
Aman oda kabul etseydi canım ne var demi allah allah
Hep biz mi fedakarlık yapıcez yok bacım ben sana hak verdim kararımı değiştridim bebek gibiler zaten
Ohh ne ala 404 le yapıştırabiliyorsan

dayan canım yaaa... bu şekilde devam edersen ömür boyu çekersin. ama sık dişini 20 gün, bak nasıl yemeye başlar.

senin tek çocuk mu? genelde tek çocuklarda böyle sorunlar oluyor. bir arkadaşımın oğlu da böyleydi. şimdi çocuk 8 yaşında, hala aynı sorunlar devam ediyor. çocuk birşey yemiyor. sonra da gecenin 10'unda benim canım döner istiyor diyor. evde o kadar yemek varken çocuğa döner söylüyorlar. eee o çocuk daha yer mi evdeki yemekleri!

benimkide tek canım

slm kızçelerr... açılın ben geldimmmm:92::92::92::92:
evett dünden bugüne ne değişti. tabi ki yaşım 21 oldum kızlarr
bi kaç gündür moralimde yerinde bozacak pek önemli bişi olmadı.
çay molasında arkadaşlarım pasta almışlar doğum günümü kutladık o kadar mutlu oldum ki anlatamam. hiçte söylememiştim ayın 29 u doğum günüm diye facetede doğumgünümü gizledim ona rağmen hatırladılar. tek üzüldüğüm şey evdekilerin akıllarının ucundan bile geçmemek. kendi doğum günlerinde hediye beklerler. bi kaç hafta öncesinden başlanır ne hediye alacaksın sorularına. eve geldim her yere baktım acaba pastayı saklamışlar mı diye ama yok. akıllarına bile gelmedim yani. zaten kutlayacak olsalardı şu saate kadar kutlarlardı. ama elbet birgün bende onlara o şekilde davranıcam.neyse daha fazla moralimi bozmayayım.

diyetime kaç gündür çok sadıktım. hiç kaçırma falan yoktu. bugün doğum günümü kutladılar. bnde 1 dilim yaş pasta yedim ve 1 bardak kola içtim. aslında azıcık ucundan almayla yetinirdim ama. paraları yokmuş birleştirerek almışlar. ucundan alsaydım ayıp olurdu. ne kadar mutlu ve hüzünlendirici bişi anlatamam size o duyguyu. hem hatırlıyolar hemde paraları olmadığı halde bi şekilde birleştirerek alıyolar

Kİzler hepinize küstüm 3günndür yatakta ölü gibiydim hiç biriniz bana mesaj yazıp nasıl oldun diye sormadınız
valla ben kaç kere topiğe yazdım. msj atacaktım. 10 dk yüzünden atamadım sonra muhabbet arasında kaynadı gitti. geçmiş olsun tekrar. oğluşunada çok üzüldüm umarım bian önce iyileşir.acısı falan kalmaz
üstünde gram olsun istemiyun yani az cıkmak için hohoyytt cok güldüm yaaa
düşün 2 hafta tartılmamışım. neyke karşılacağımı bilmiyorum. garantiye almak istedim
bizde 3 kardeşiz. para konusu sık sık tartışmalara sebebiyet oluyor. mesela birbirimizden borç alalım zamanında ödeyeme yada başka bi tartışmayı borca getirme gibi huyları var. özellikle ablamda bu huy. kardeşim ilk işe girdiğinde maaşını aldı. ablam çocuğun beynini yedi paramı ver diye. bendende almıştı borç. ilk maaşı doya doya harcasın ihtiyacım yok şimdilik dedim. 3 ay oldu resmen. paşam bana olan borcunu unuttu kendine bin liralık telefon alacak

sizler nasılsınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…