Canı Sıkılan Gelsin :)

ya bende baktim gecende degistirdim ne etcem ben bakarim cocuguma diye..

cok dusundum kadin tutayim calisirim falan ne bilim krese gondereyim sonra dedim ya 3 kurus para icin cocugumu elalemin kadini baktirip belki dovermi sinirlenirmi kotumu davranirlarin sizosuna baglayip heyt be kendim bakarim simarirsada ben dogurdum ben doverim diye vazgectim :)))

nasilim :KK37::KK37::KK37:
Süpersin heheh kız camera koy eve ne olcak yada en güzeli imkanın varsa kendin bakman çocuğa bende izledim o programı güzeldi ama eğitici baya.
12 yıllık evliyim 2 kızım var 11 ve 3 yaşlarında..
Allah bağışlasın canım Huzurunuz daim olsun inşallah.
Aman oda kabul etseydi canım ne var demi allah allah
Hep biz mi fedakarlık yapıcez yok bacım ben sana hak verdim kararımı değiştridim bebek gibiler zaten:KK53:
Ohh ne ala 404 le yapıştırabiliyorsan:KK76:

He tabiii bacım valla kıyamıyorum ama bazen kıymak lazım hem güçlü olması için arada ezmek lazım
Benim Herüf bildiğin küçük Emrah hemen boynunu büküyo ama yemiyorum daha.
O çok düşünceli oldugunu sanır ama değil Balık burcu hayalperet şey ben daha dikkatli programlı ve gerçekçiyim onu gerçek dünyaya alıştırmam lazım :KK9: Bende Boğayım

:KK19::KK19: Bence hiç güzel değil.
Düşman gibi hepsi mal davasından erkekler korkuyoki ailem kızlarada bişeler vercek.
Düşman gibiler bize uyuz oluyorum görünce bile hoşgeldin demiyolar
Evime 1 kez geldiler 4 senedir
Sevmiyorum hiç birini Para filanda istemiyorum.
Annem verirse bağış yapıcam hepsini :KK4:

canım bana bağışlayabilirsin:KK53: problem değil yane:KK53: sıkıntı yok:KK53:

slm kızçelerr... açılın ben geldimmmm:92::92::92::92:
evett dünden bugüne ne değişti. tabi ki yaşım 21 oldum kızlarr:KK76:
bi kaç gündür moralimde yerinde bozacak pek önemli bişi olmadı.
çay molasında arkadaşlarım pasta almışlar doğum günümü kutladık:KK70: o kadar mutlu oldum ki anlatamam. hiçte söylememiştim ayın 29 u doğum günüm diye:KK24: facetede doğumgünümü gizledim:KK53: ona rağmen hatırladılar. tek üzüldüğüm şey evdekilerin akıllarının ucundan bile geçmemek. kendi doğum günlerinde hediye beklerler. bi kaç hafta öncesinden başlanır ne hediye alacaksın sorularına. eve geldim her yere baktım acaba pastayı saklamışlar mı diye ama yok. akıllarına bile gelmedim yani. zaten kutlayacak olsalardı şu saate kadar kutlarlardı. ama elbet birgün bende onlara o şekilde davranıcam.neyse daha fazla moralimi bozmayayım.

diyetime kaç gündür çok sadıktım. hiç kaçırma falan yoktu. bugün doğum günümü kutladılar. bnde 1 dilim yaş pasta yedim ve 1 bardak kola içtim. aslında azıcık ucundan almayla yetinirdim ama. paraları yokmuş birleştirerek almışlar. ucundan alsaydım ayıp olurdu. ne kadar mutlu ve hüzünlendirici bişi anlatamam size o duyguyu. hem hatırlıyolar hemde paraları olmadığı halde bi şekilde birleştirerek alıyolar:KK5:

valla ben kaç kere topiğe yazdım. msj atacaktım. 10 dk yüzünden atamadım:KK47: sonra muhabbet arasında kaynadı gitti. geçmiş olsun tekrar. oğluşunada çok üzüldüm umarım bian önce iyileşir.acısı falan kalmaz

düşün 2 hafta tartılmamışım. neyke karşılacağımı bilmiyorum. garantiye almak istedim:KK23:

bizde 3 kardeşiz. para konusu sık sık tartışmalara sebebiyet oluyor. mesela birbirimizden borç alalım zamanında ödeyeme yada başka bi tartışmayı borca getirme gibi huyları var. özellikle ablamda bu huy. kardeşim ilk işe girdiğinde maaşını aldı. ablam çocuğun beynini yedi paramı ver diye. bendende almıştı borç. ilk maaşı doya doya harcasın ihtiyacım yok şimdilik dedim. 3 ay oldu resmen. paşam bana olan borcunu unuttu kendine bin liralık telefon alacak:KK53:

sizler nasılsınız?

ya senmisin bana dun kek yedim diye laf eden ihanet demek hemde diyete benimde misafirlerim geldi gitti...oh ustumden bir yuk kalkti valla

kimse farketmedimi o kadar yazdım. ben geldim kızlar yaaa:KK43:

Hoşgeldin farkettin nan du bi aceleci olma.
Doğum günün kutlu olsun yenii yaşınnn sana birsürüüüüü mutluluk getirsin canımmmmmm..
Arkadaşlık öyle canım aileyi salla gitsin hatırlayamamışlar demekki.
Benimkini kimse hatırlamıyo kocadad dahil ölemmi.

Süpersin heheh kız camera koy eve ne olcak yada en güzeli imkanın varsa kendin bakman çocuğa bende izledim o programı güzeldi ama eğitici baya.

Allah bağışlasın canım Huzurunuz daim olsun inşallah.

He tabiii bacım valla kıyamıyorum ama bazen kıymak lazım hem güçlü olması için arada ezmek lazım
Benim Herüf bildiğin küçük Emrah hemen boynunu büküyo ama yemiyorum daha.
O çok düşünceli oldugunu sanır ama değil Balık burcu hayalperet şey ben daha dikkatli programlı ve gerçekçiyim onu gerçek dünyaya alıştırmam lazım :KK9: Bende Boğayım

bakicilar etiyopyali filipinli falan gidip dilini ogretecek anam derken danam demesin oglum bana :KK52::KK52::KK52::KK52: bilmem dusunme asamasindayim hele biraz buyusun sanki hic ayrilmak gelmiyor icimden ondan kamera koyarim ya wc goturup vurursa aha iste bak olmaz ona taktim simdi :KK53::KK53::KK53::KK53:

simdi arkadaslar yaziyolarya burada konuya kaim olamayinca arkadasi piskolojik destek almasi gerekiyor..bence acilen piskologa goturulmesi lazim mesela ben :KK4::KK4::KK4: sanki bu piskolog sinirli deynek var kicimiza durtup iyilestiriyor :KK42::KK42::KK42::KK42:

Hoşgeldin farkettin nan du bi aceleci olma.
Doğum günün kutlu olsun yenii yaşınnn sana birsürüüüüü mutluluk getirsin canımmmmmm..
Arkadaşlık öyle canım aileyi salla gitsin hatırlayamamışlar demekki.
Benimkini kimse hatırlamıyo kocadad dahil ölemmi.

çokkk tşk ederim :)
yeri gelince herkes gelip geçici aile kalıcı diyoruz ama.zaten aile içinde bağlılık denen bişi yok. bari bu tür şeyleri es geçmesinler. gerçekten üzülüyorum ve soğuyorum

X