Callanetics Egzersizleri

rukiye çok teşekkür ederim ama açılmadı ya.evden bakarım yine şimdi iş yerindeyim.inşallah bulurum.ama indirmek gerekiyo dimi normal görüntülenen videosu yok galiba.
nevgul merhaba bıldım kadarı ıle youtube da var ....acıldı youtube acarsan bakabılırsın yanlıs hatırlamıyorsam ama ındırmen daha saglıklı kaydedersın cd yada pc ne oh yıllar sonrada acıp yaparsın callan tese gıbım olursun o yaslardada ınss allah dert keder vermezse ıns

merhaba tamam canım bakacam.inşallah hepimizde.kızlar ben iyiyidimde şu resimdeki prensi doğurunca bu hale geldim.

dlra toplamda kac saat sonrası bu sonucu aldın cnm

4 saat cnm ama ben hafif bi diyette yapıyorum bide hergün dışardayım dersaneye fln gidiyorum ve bi 2 durak öncesinde inip yürüyorum evdede iş yapıyorum öyle baya koşturuyorum yani hepsi olunca sonuç böyle ama en çok egzersizin faydası var yani normalde diğerlerini kaç senedir yapıyodum haa bide ben çok fazla tatlı ve tuzlu yerdim günde 5 tane kalıp çikolata yediğim zamanlar olurdu bide hep aşırı tuzlu terdim şimdi sıfır tuz ve çok az şeker baya faydası oldu o yüzden bana:)

selam kızlar,
bu slim dediğiniz nedir bu arada? önce slim daha sonra callan yapıorum demişsiniz.
ben de 1 saat sonra 2. saatimi yapıcam heyecanla saçımdaki boyanın zamanının dolmasını bekliorum sonra yıkayıp sporuma başlıcam
bacaklarım yanıyor hala ama bunu hissetmek bile güzel ya! incelicem diye çok umutluyum

21/2
yaptıkça heyecanlanıyorum etkisini görmek için
hadi kızlar yok mu yapan bugün?
bu pelvis'in ilk hareketini yaparken üst bacaklarımın ön tarafları cayır cayır yanıyor benim çalışması gereken yer bacak değil ama anlamadım gitti. yanlış yapıyorum sanırım

bendede oluyo canım zaten zorlayan pelvisi kaldırmaktan çok üst bacaklarının ağrıması

bu arada 5.saatimi de tamamladım çok mutluyum ağrı fln yok ayrıca hareketleri daha kolay yapıyorum tabi bacak egzersizleri dışında

merhaba arkadaşım.slim in 6 spor ve sağlıklı yaşam bölümünde var inceleyebilirsin.oda iyi bi egzersiz.çabuk sonuç alınanlardan yani..

bana da lütfen acil link

bendede oluyo canım zaten zorlayan pelvisi kaldırmaktan çok üst bacaklarının ağrıması

ay iyi bari yanlış yapıyorum diye düşündüm çünkü bu arada nasıl gidiyor senin egzersizlerin?

merhaba arkadaşım.slim in 6 spor ve sağlıklı yaşam bölümünde var inceleyebilirsin.oda iyi bi egzersiz.çabuk sonuç alınanlardan yani..

teşekkür ederim rukiye'cim ona da bi bakıyım ozaman ben. spordan zarar gelmez insana dimi ama =))

fena değil daha düzgün yapmaya çalışıyorum ama bacak egzersizlerini hala doğru düzgün yapamıyorum yaa senin nasıl gidiyo

Bende başladım tekrar
bugün 6. günüm yarın dinlenme günü

Son düzenleme:
fena değil daha düzgün yapmaya çalışıyorum ama bacak egzersizlerini hala doğru düzgün yapamıyorum yaa senin nasıl gidiyo

benim de aynen daha öğrenme aşaması diyrbiliriz. videonun en sonundaki egzersizde başarısızım sanırım. hani iç bacak için olan, sandalyenin bacaklarını sıkıyoruz ya ayaklarımızla. ben pek sıkamıorum ayaklarımı sanırım çünkü iç bacaklarımda bi hareketlenme hissetmiorum yaparken. gerçi bunu 1 hafta sonra daha belirgin anlarım.

şimdi 3. saatimi de bitirdim. yanaklarım kırmızı kırmızı oldu valla gün gün daha iyi hissettiriyor callanetics. umarım sonuçlarını da güzel alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…