Callanetics Egzersizleri

benim de aynen daha öğrenme aşaması diyrbiliriz. videonun en sonundaki egzersizde başarısızım sanırım. hani iç bacak için olan, sandalyenin bacaklarını sıkıyoruz ya ayaklarımızla. ben pek sıkamıorum ayaklarımı sanırım çünkü iç bacaklarımda bi hareketlenme hissetmiorum yaparken. gerçi bunu 1 hafta sonra daha belirgin anlarım.

şimdi 3. saatimi de bitirdim. yanaklarım kırmızı kırmızı oldu valla :KK17: gün gün daha iyi hissettiriyor callanetics. umarım sonuçlarını da güzel alırız :KK69:

ya en zevklisi o pek can yakmıyo yani ama zamanla daha çok hissedersin olcak olcak ben bile sıkılaşmaya başladım bile diyorum çnkü maşallah bende bolca kas var onlar biçimlenmeye başladı 6.saatten sonra daha net görülüyomuş:KK64:

ya bi dk :KK43: ben konuyu yeni gördüm. göğüste de mi incelme oluyor? iyide zaten büyütme çabasındayım ne küçülmesi yaa :2:

göğüs hareketlerimi var ben bel bacak kalça diye biliyodum hangisi göğüs hareketi

canım karın için yaptığın hareketlerin sonunda faydalarını sayıyor ya;
orada gögüsleri dikleştirir diyor. sanırım toparlama etkisi olduğu için göğüsler küçülmüş oluyor biraz.

bu arada az önce ben 4. saatimim de yaptım. emin adımlarla ilerliyorum hadi bakalım. sizde incelme vs var mı? paylaşırsanız sevinirim.

4/21

canım karın için yaptığın hareketlerin sonunda faydalarını sayıyor ya;
orada gögüsleri dikleştirir diyor. sanırım toparlama etkisi olduğu için göğüsler küçülmüş oluyor biraz.

bu arada az önce ben 4. saatimim de yaptım. emin adımlarla ilerliyorum hadi bakalım. sizde incelme vs var mı? paylaşırsanız sevinirim.

4/21

ben en son ölçtüğümde basenlerden kalçadan 1 cm gitmişti ama bele çok şaşrdım 4 cm gitmiş bi daha 21.saatimi tamamlayınca ölçerim heralde

kızlar ben süper callanetics diye bir video indirdim
yanlış oldu galiba bu 21 saatlik olan nerde?
yazbilcek olan var mı? :KK71:

süper! ölçülerini alıp değişimi yazarsan çok sevinirim yengeç. :KK71:
bakalım 6 saatin sonunda nasıl değişim oluyor.
6 saatin sonunda pek bi değişim beklememek gerekiyo çünkü vucut anca alışıyo.
Ama yinede kendimi daha sıkılaşmış hissediyosun

kızlar ben süper callanetics diye bir video indirdim
yanlış oldu galiba bu 21 saatlik olan nerde?
yazbilcek olan var mı? :KK71:
Senin şu an yapman gereken "callanetics 10 years younger in 10 hours" Süper cal. daha sonraki aşama :KK34:

günaydın arkadaslar iyi haftalar herkeze.....ben cumartesi 30 35 dk slim starup yaptım 30 40 dk da callan yaptım dedım sabahtan yapınca aksama yapmıyım cumartesi aksam yapmadım pazar oldu yataktan kalkamıyorum....evın merdıvenını cıkamıyorum bacaklarım nasıl anlatamam acıyor :KK43: pazar günü yapamadım o derece oturamadım ya......bugün tekrardan yapıcam bende saatlerımı yazıyım toplamda ne akdar oldu toparlayamadım sımdı....ama subat 21 de bakalm ölculerımı aldıgımda bır fark olcakmı merak edıyorum :)

birde spor yapan arkadslarım ve eşim dahil şey dıyorlar ben 6 gun yapıp 1 gun ara verılmesı gerktıgını soyleıdgımde haftada 4 gun bıle yapabılırsın kasların dınlenmesınıe ara vermelısın falan dedıler...birde hep aynı hareketı yapma hergun bır ahfta cal yapıyorsan bır hafta mesela sadece slim in 6 yap bır hafta plates yap ki kaslar sasırsın dıyorlar .....mantıklı geldı sizin düşüncelerınız neler ?

6 saatin sonunda pek bi değişim beklememek gerekiyo çünkü vucut anca alışıyo.
Ama yinede kendimi daha sıkılaşmış hissediyosun

Senin şu an yapman gereken "callanetics 10 years younger in 10 hours" Süper cal. daha sonraki aşama :KK34:

ben ynlış indirdim demek :)şuan plates yapıyorum(2 haftadır düzenli olarak ) ben aynı zamanda bu egzersizde dikkatimi çekti ilk 10 years2ı yapayım sonra diğeri peki şu slim start up nedir?nasıl bir yol izlemem gerekir canım?

birde spor yapan arkadslarım ve eşim dahil şey dıyorlar ben 6 gun yapıp 1 gun ara verılmesı gerktıgını soyleıdgımde haftada 4 gun bıle yapabılırsın kasların dınlenmesınıe ara vermelısın falan dedıler...birde hep aynı hareketı yapma hergun bır ahfta cal yapıyorsan bır hafta mesela sadece slim in 6 yap bır hafta plates yap ki kaslar sasırsın dıyorlar .....mantıklı geldı sizin düşüncelerınız neler ?

bi arkadaşta bana demiştiki call yaptığım zaman yaptığım günler inceldiğimi farketmiyorum ama bi kaç gün ara verince nekadar inceldiğimi farediyorum dedi.zaten kaslar dinlendiği zaman incelme ortaya çıkarmış.

ben ynlış indirdim demek :)şuan plates yapıyorum(2 haftadır düzenli olarak ) ben aynı zamanda bu egzersizde dikkatimi çekti ilk 10 years2ı yapayım sonra diğeri peki şu slim start up nedir?nasıl bir yol izlemem gerekir canım?

spor ve sağlıklı yaşam bölümünde slim in 6 topiği var oradanda bakabilirsin.slim ve call bi arada yapılınca daha iyi sonuç alınıyor.slim kardiyo yerine geçtiği için kilo vermeyede yardımcı oluyo.

bi arkadaşta bana demiştiki call yaptığım zaman yaptığım günler inceldiğimi farketmiyorum ama bi kaç gün ara verince nekadar inceldiğimi farediyorum dedi.zaten kaslar dinlendiği zaman incelme ortaya çıkarmış.

rukişşş senın nasıl gidio bebem iyi haftalar öncelıkle ....

X