Callanetics Egzersizleri

canım bu süre içerisinde kaç beden küçüldün bide kilo verdinmi. şimdi kaç bedensin. keşke daha önce bırakmasaydım. evoya kadar geçmiştim.

Üstüm 34-36 beden altım 38 di canım. 53 kilo ile başladım. Belim incecik. Belimden sıkılmış da bütün yağlarım aşağı kaymış gibi Zayıf gibi duruyorum ama basenlerim yüzünden vücudum çok orantısız görünüyordu. Tartım bozulduğu için tartılamıyorum. Kilo verdim mi bilmiyorum ama amacım zaten kilo vermek değildi benim. Vücudumu orantılasam yeter bana. Şimdi basenlerim baya küçüldü. Orantıyı sağladım gibi. Az kaldı.

Basenlerinin küçülmesi banada motivasyon oluyo inşallah benimkilerinde küçüldüğünü görürüm.Seninle vücut orantımız aynı benimde belim ve üst tarafım ince alt tarafım kalın bu orantıyı yakalamaya çalışıyorum işte.Vallahi benide heveslendirdiniz aman nazar değmesin başta üşengeçlik etsemde buradaki yazdıklarınız aklıma geliyo hep sonra hemen yapıyorum.Bugünü de tamamladım nihayet hadi bakalım devamıda gelsin inşallah.

Hazır hissediyorsan geç tabi canım. Başlayıp bıraktın hep ama bildiğim kadarıyla çok uzun süre ara vermedin.
Başla bırak yaptıkların dahil kaç gün oldu toplamda.

ben en fazla 3-5 gün ara verdim canım toplamda 20 kez yapmısımdır.
birazdan 14/21 yapacagım.. 21 e tamamlayayım süpere geceyim o zaman

en son pazar gunu yaptım ıkı gundurde yapmıyodum callan ama bugun sırkelendım kendıme geldım yapıcam ınsallah

8.call 5 dk buns(ismini değiştirdim 8 yerine ) 20 dk tiffany bitirdim. hadi kızlar göreyim sizleride.

Bende sizin gibiyim ustum 36 altim 38 beden. Bugun 9. Gunumu yaptim callaneticste kendimi olcuyorum ama hicbi degisiklik yok sikilasiyomusum gibi hissediyorum ama olcunce ayni cikiyo. Tam olarak bi gunde neler yapiyosunuz bana yazabilir misiniz? Ben sadece her sabah 57 dakikalik olan turkce dublajli callani yapiyorum.

geçen yıl 1 hafta kadar callen yapmıştım. çeşitli egzersizler ve yürüyüşle birlikte inanlımaz etkili olmuştu. şu anki halimden 10 kilo daha fazlaydım ama sanki daha zayıf duruyordum. yeniden başlamak istiyorum. fırsat oluşturmaya çalışacağım artık. yanlız 701. sayfadaki linklere baktım ama hatalı üzerinden zaman geçtiği için galiba
elinde olan arkadaşlar zaman içerisinde tekrar yükleyebilir mi acaba? hepsini yapmak istiyorum. çünkü bu güne kadar yaptığım spor ve egzersizlerden en çok fayda gördüğüm callen oldu. siz de çok güzel sonuçlara ulaşmışsınız hepinizi tebrik ediyorum. alkali diyetle birleşince çok iyi sonuçlar ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

Bak canım yukarıda alıntıladım. Geçen sayfalarda yazmıştım neler yaptığımı.
Çok gibi duruyor ama gün geçtikçe bana yetersiz gelmeye başladı sanki. Spor arsızı oldum iyice

15/21 de tamamdır

ya bacaklarım bayagı toparlandı ama göbegim gözüme cok batıyor şimdi de bende artık tifany i kesintisiz yapmaya baslamalıyım.

annem dün dedi ki bacakların yürürken arkadan bıngıldamıyor artık çok sevindirik oldum.

bu arada göbek henüz gitmedi ama karnımda tas gibi oldu. o yumus yumus hamur gibi değil artık..

ve basladıgımdan beri yazdıgım sey gögüslerim süper geliyor bana

bi haftadir bihayli düzensiz yapmaya basladim
yeniden ölçü alip yeniden saymaya basliicam süper callan ile devam edicem tbi:)

bi de bu forumda 5 dk lik karin videosu vardi onu da ekliicem.
bacaklar icin ekstra tiffany yapabilirim bende:128:

Son düzenleme:
Bak canım yukarıda alıntıladım. Geçen sayfalarda yazmıştım neler yaptığımı.
Çok gibi duruyor ama gün geçtikçe bana yetersiz gelmeye başladı sanki. Spor arsızı oldum iyice

Cok sagol vidyolar icin:) ..Spor yapmak bagimlilik yapiyo zaten.. Tiffany vidyolari cok zevkliymis gercelten smdi yaptim birini. Bundan sonra 8 minutes buns ve 8 minutes arms'i da eklemeyi dusunuyorum. Insallah sonuc alirim yaa

canım daha önceden düzenli yapan arkadaşlardan göbeğin en son gittiğini duymuştum böyle top gibi olup kayboluyormuş ben de daha önceden kaç defa başlayıp devamını getiremeyenlerdenim ama etkisiyle ilgili yazıları gördükçe başlamamak imkansız.bugün 3.yü yaptım ve artık yaş itibariyle de hayatıma sporu dahil etmeliyim.inşalalh emeğimizin karşılığını alırız canım...

Dün akşam kendimi pek iyi hissetmediğim için yapmayacaktım ama yine dayanamadım.7.günümüde tamamlamış oldum böylece.Ve bu kadar zamanda bile gerçekten yavaş yavaş toparlandığını görüyorum buda motivasyonumu arttırıyo tabi.Sonuca ulaşmak için sabırsızlanıyorum.Bi kotlarıma girebilsem bacaklardan yukarı çıkmıyo.Bi kaç hafta önce 42 beden etek bulamadığım için mecburen kalıbı dar diye 44 bedenini almıştım.Şimdi bol geliyo

evet 9 da bitti. vee 8 minutes abs ve 6 dk buns bitmediiii 20 dk tiffany. eveeet yorgun ama harika hissediyorum. hadi sizleri görelim naptınız. kim bana yetişir kim. (gaz veriyorum ki daha iyisini yapın diye)

evet canım benim de karnım suan top top sinir olmaya başladım. yeni hamile bayanların olur ya 2-3 aylık gibi

ona ekstra bierseyler bulmam lazım acilen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…