Callanetics Egzersizleri

bugün yapamadım daha ya of çok üzgünüm ve yorgunum. sabahtan beri aşure yapıyorum 50 kişilik öğretmenler günü yemeği var onun için hazırladım. geldiğimde halim olurmu bilmiyorum call yapmaya. sözde kalori hesabıda yapıyodum hepsi buhar olacak bugün neyse yarına bakacaz artık.

Cuma akşam spordan sonra sırtıma çok fena bir ağrı saplandı
Zor hareket ediyordum vallahi iki gündür ne çektim
Bugün biraz hafifledi de yaptım sporumu ama zorlamadım kendimi.
8 minutes buns ile 18. saatimi yaptım.
vee kızlar bugün 36 beden kaban aldım.
kalıbı da geniş değildi

arkadaşlar ben de bu egzersizlere başlamaya karar verdim...biraz önce 10 günde 10 yaş gençleşin videosunu indirdim... sorularım şunlar: bu videoyu 21 gün mü uygulucaz? yoksa daha fazla mı? bi de bazı arkadaşlar belli bir gün yaptıktan sonra 1 gün ara vermişler sanırım... kaç günde bir ara veriliyorr... lütfen beni kısaca bilgilendirir misiniz? okudum konuları ama kafam karıştı... bilen bir arkadaştan bana özel bilgi istiyorum...şimdiden teşekkürler :))

En az 21 gün yapmalısın canım. 1 ay da olabilir. Hareketleri iyice anlayıp hakkıyla yaptığını düşündüğün zaman süper call ya da evolutiona geçersin. 6 gün yapıp 1 gün ara veriliyor.

yok canim ne kusuru. tesekkürler cevabin için
o günden sonra süper call'a basladim ordaki hareketleri yaparken tekrar yanma hissini cok iyi hisseder oldum. Sanirim hareketlerin normal haline biraz alismisim birazda hizli hizli bastan savma yaptigim zamanlar sanki 45 dk boyunca yerde debelenmekten baska bi is yapmamisim gibi oluyodu
süper call fena yanliz

Yaptıkça vücut alışıyor canım. Süperde 18. günümdü bugün. Alıştım iyice.
İlk zamanlardaki gibi yanma, ağrı olmayınca işe yaramıyormuş gibi hissediyoruz ama o bölge çalışmaya devam ediyor.
Bir de şöyle düşün yaptıkça hareketi kavrıyorsun ve daha iyi sıkarak daha çok çalıştırıyorsun.
Yanma olmasa da yanma olduğu zamana göre daha iyi çalışmış oluyor.

Haklısın canım ben daha normal callanı zar zor yapıyorum evo neyime iyice salmıştımyarından itibaren tekrar başlıcam..

bende bugün call'a başladım bende gariplik mi vardır nedir benim boynuma baskı yaptı hareketler neyi yanlış yapıyorum acaba ve bazı hareketleri tam yapamadım bu normalmı daha ilk günüm :S

Haklısın canım ben daha normal callanı zar zor yapıyorum evo neyime iyice salmıştımyarından itibaren tekrar başlıcam..

benım sorunum bacaklarımda canım oralar ıncelsın ıstıyorum sadece superı 26 gundur yapıyorum ve dogru duzgun bı dıyet yapmıyorum kalsık olanıda 17 gun yaptım ıyıce alıstıgımı hıssedınce supere gectım neyse kendıme yenı bı pentolon aldım gecen hafta bı beden kucuk aldım bu arada ve bugun gıydım nerde ayna gorduysem kendı yansımamı gorduysem kendım ebaktım kendımı suzdum ılk defa kendımı bı kotun ıcınde bu kadar hoş hıssettım durup durup kendıme baktım yanı demem o kı callan supe bı spor eger gercekten ıstıyosan bırakma emın ol cok guzel sonuclar alıcaksın belkı motıve eder dıye yazmak ıstedım bunları canım :)her gununu de buraya yaz bence canımm ver raporu yanı bıze :)

Tiffany, 8 minutes buns, 19.saat süper tamamdır.
Bu arada bu 8 dk lık ezgersiz nasıl bir şey yaa.
Normalde hareketleri yaptıkça yanma azalır ya bunda yok öyle bir şey.
Her yapışımda feci yanma oluyor hala.
Şikayet ettiğimden değil tabi zevkle yanıyorum

canım bunlar işine yarar sanıyorum

http://www.filecrop.com/73744810/index.html

bu linke tıkla 4 adet link var part1 part2 part3 part4 diye.am-pm callanetics için. onları indirirsin

Son düzenleme:
hergün ortalama 1 saatinizi birlikte geçirdiğiniz callan teyzemizin sizce boyu kaçtır?

bilmeyenlerden tahmin bekliyorum

hergün ortalama 1 saatinizi birlikte geçirdiğiniz callan teyzemizin sizce boyu kaçtır?

bilmeyenlerden tahmin bekliyorum

boyu 1.65-1.70 arasi bence.
kizlar bugun eskiden giydigimde yanlardan yaglarin pörtlediginden dolapta süs görevini üstlenen jeanimi giydim vee
ûzerime cok güzel oturdu hicbir yerden pörtleyen yaglar yok. bacaklar popo cok güzel görünüyo
ee 1 aydir yapiyorum bu kadar olsun artik dmi
kilomda bi degisiklik yok ama.
cok mutlu oldum. önce callan teyzeme sonra burda paylasim yapan butun arkadaslarima, sorularimizi cevaplayanlara, bize gaz verenlere, ve videolari surekli guncelleyip bikmadan ekleyen gumushume coooooookkk tesekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…