Callanetics Egzersizleri

boyu 1.65-1.70 arasi bence.
kizlar bugun eskiden giydigimde yanlardan yaglarin pörtlediginden dolapta süs görevini üstlenen jeanimi giydim vee
ûzerime cok güzel oturdu hicbir yerden pörtleyen yaglar yok. bacaklar popo cok güzel görünüyo:KK52:
ee 1 aydir yapiyorum bu kadar olsun artik dmi:KK53:
kilomda bi degisiklik yok ama.
cok mutlu oldum. önce callan teyzeme sonra burda paylasim yapan butun arkadaslarima, sorularimizi cevaplayanlara, bize gaz verenlere, ve videolari surekli guncelleyip bikmadan ekleyen gumushume coooooookkk tesekkür ediyorum:KK16:

mutlu olmana çok sevindim kilo vermesende daha şekilli bir vücudun olduğunu anlıycaksın zaman geçtikçe :KK66:
önceki yaz çekilen fotolarıma bakıyorum şimdikinden daha zayıftım 4 kilo kadar ama üst bacaklarımın arası açık değilmiş. callandan sonra eski zayıf halimden bile daha şeklliyim şahsen :)))))

burda mutlu olanları gördükçe ben de linkleri güncellemeye her zaman devam edicem. emeğe saygı duyduğun için bende sana çok tşk ederim.

amaaaa callan teyzenin boyunu malesef bilemedin. şimdilik tahminleri bekliyorum.bikaç tahmin daha yapılsın yazıcam boyunu :KK66:

Son düzenleme:
şöyle yanlarında duran kadınlara bakınca aralarında baya boy farkı var bence 1.58 gibi geliyor. Bildimmi bildimmi:KK52:

8 minutes buns ve 20. saat süper tamam:KK8::KK8:

mutlu olmana çok sevindim kilo vermesende daha şekilli bir vücudun olduğunu anlıycaksın zaman geçtikçe :KK66:
önceki yaz çekilen fotolarıma bakıyorum şimdikinden daha zayıftım 4 kilo kadar ama üst bacaklarımın arası açık değilmiş. callandan sonra eski zayıf halimden bile daha şeklliyim şahsen :)))))

burda mutlu olanları gördükçe ben de linkleri güncellemeye her zaman devam edicem. emeğe saygı duyduğun için bende sana çok tşk ederim.

amaaaa callan teyzenin boyunu malesef bilemedin. şimdilik tahminleri bekliyorum.bikaç tahmin daha yapılsın yazıcam boyunu :KK66:

Kesinlikle benim de en çok fark ettiğim şey bu. Bacaklarım çok güzel şekillendi. Dediğin gibi zayıf halimden çok daha güzel görünüyor.
Devam ediyor musun hala canım.
Bu arada callan teyzenin boyu bence de 1.55 falandır :) Ama bacakları çok uzun duruyor :)

Kesinlikle benim de en çok fark ettiğim şey bu. Bacaklarım çok güzel şekillendi. Dediğin gibi zayıf halimden çok daha güzel görünüyor.
Bu arada callan teyzenin boyu bence de 1.55 falandır :) Ama bacakları çok uzun duruyor :)

hadi ya o kadar kisa mi:26: ama tas gibi vucudu var masallah :KK70::nazar:

13/21 de tamamdır :KK76::KK76::KK76::KK76:

--

ya kızlar (eskiden beni bilenler :KK1::KK1::KK1: hani ben önceden cok basla bırak basla yaptım ya ondan özellikle size soruyorum) sizce ben 21 den sonra süpere geceyim mi? :KK34:
hareketleri kavradıgımı düsünüyorum ve normal call hemen bitiriyormusum gibi geliyor bana vücudum fazlasını istiyor sanki. :KK17:

benım sorunum bacaklarımda canım oralar ıncelsın ıstıyorum sadece superı 26 gundur yapıyorum ve dogru duzgun bı dıyet yapmıyorum kalsık olanıda 17 gun yaptım ıyıce alıstıgımı hıssedınce supere gectım neyse kendıme yenı bı pentolon aldım gecen hafta bı beden kucuk aldım bu arada ve bugun gıydım nerde ayna gorduysem kendı yansımamı gorduysem kendım ebaktım kendımı suzdum ılk defa kendımı bı kotun ıcınde bu kadar hoş hıssettım durup durup kendıme baktım yanı demem o kı callan supe bı spor eger gercekten ıstıyosan bırakma emın ol cok guzel sonuclar alıcaksın belkı motıve eder dıye yazmak ıstedım bunları canım :)her gununu de buraya yaz bence canımm ver raporu yanı bıze :)

Her gün giremiyorum :KK43: ilk başlarda çok güzel gidiyodum istikrarlı bi şekilde sonra bi isteksizlik geldi üşeniyorum yapmaya.. Sadece bacak hareketlerini yapsam nasıl olur?

ust bedenınden problemın yoksa memnunsan bel ıcın olanları yapma canım sadece bacak ıcın olanları yap ben ole yapıyorum sadece bacak hareketlerını yapıyorum yada ıyıce alıskanlık halıne gelene kadar bacak calıs sonra daha sonra ıyıce alısınca ıstersen ufak ufak bel hareketlerınıde yaparsın kenıdnı de bıktırma callanın keyıfle yapman lazım ezıyete donusurse devamı gelmez bencede

13/21 de tamamdır :KK76::KK76::KK76::KK76:

--

ya kızlar (eskiden beni bilenler :KK1::KK1::KK1: hani ben önceden cok basla bırak basla yaptım ya ondan özellikle size soruyorum) sizce ben 21 den sonra süpere geceyim mi? :KK34:
hareketleri kavradıgımı düsünüyorum ve normal call hemen bitiriyormusum gibi geliyor bana vücudum fazlasını istiyor sanki. :KK17:

Hazır hissediyorsan geç tabi canım. Başlayıp bıraktın hep ama bildiğim kadarıyla çok uzun süre ara vermedin.
Başla bırak yaptıkların dahil kaç gün oldu toplamda.

canım callenle birlikte 8 minutes buns nasıl gidiyo farkı varmı zorlamıyormu çok merak ettimde. bende düşünmeye baladım callen+buns.

canım callenle birlikte 8 minutes buns nasıl gidiyo farkı varmı zorlamıyormu çok merak ettimde. bende düşünmeye baladım callen+buns.

Canım sadece 8 minutes buns ve call yapmıyorum. o gün vaktim bolsa tiffany de yapıyorum. şu videolar
Get your SEXY BACK with this Fat Burning, Calorie Blasting, Body-Sculpting Workout by Tiffany Rothe - YouTube
10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

bu ikisini ısınmak için yapıyorum canım :) çok eğlenceli dans eder gibi nasıl geçtiğini bile anlamıyorum.
8 minutes buns da zaten 8 dk :) çok kısa sürdüğü için zor olmuyor.

call çok güzel sıkılaştırıyor ama incelmemde bu diğerlerinin de etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.
Mutlaka ek olarak bir şey yapmalısın bence.

en çok hangi bölgen sorunluydu canım. Benim basenlerden dolayı oraya yoğunlaşmış durumdayım.
sen de ona göre seçersin bir 20 dklık video.

Canım sadece 8 minutes buns ve call yapmıyorum. o gün vaktim bolsa tiffany de yapıyorum. şu videolar
Get your SEXY BACK with this Fat Burning, Calorie Blasting, Body-Sculpting Workout by Tiffany Rothe - YouTube
10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

bu ikisini ısınmak için yapıyorum canım :) çok eğlenceli dans eder gibi nasıl geçtiğini bile anlamıyorum.

call çok güzel sıkılaştırıyor ama incelmemde bu diğerlerinin de etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.

en çok hangi bölgen sorunluydu canım. Benim basenlerden dolayı oraya yoğunlaşmış durumdayım.
benim üst bedenimde çok sorun yok ama basenden aşağısı maşallah. yani üst 44 beden alt 50 öyle söylim. ama çok vaktimde yok ek şeyler yapmaya iki çocuğum var büyüğü birinci sınıf ve okumaya geçiyor. diğeri 4 yaşında bide üniverste var ders çalışmam lazım 24 saat bana yetmiyo.:KK53:

7. call tamam tiffany tamam 8 minutes buns un 5 dk tamam ben tamam. busean canım maşallah yapabiliyosun bunları. ben öldüm. ama vakit buldukça yapacam ve paylaşacam. umarım yemeği yetiştirebilirim.:KK1:

Bende en çok bacaklarım ve basenlerim için uğraşıyorum.Aslında incelmek için o kadar çok kendimi hırpalamama gerek yokmuş.Benim bugün 6.günüm olacak hafta sonu yapamadığım için ama bu bi kaç günde bile azda olsa farkı görmeme yetti bile.Arkasından kısa videolar yapıyorum JNL Fusion kalça ve bacak üzerine olanları seçiyorum özellikle buna Tiffany de ekleyebilirim aslında.Bacaklarım sanki şekilleniyomuş gibi geldi bakalım henüz erken tabi bi devamı gelsinde sonrası ne olacak o zaman görücez.

7. call tamam tiffany tamam 8 minutes buns un 5 dk tamam ben tamam. busean canım maşallah yapabiliyosun bunları. ben öldüm. ama vakit buldukça yapacam ve paylaşacam. umarım yemeği yetiştirebilirim.:KK1:

Yetiştirirsin canım :KK1: Maşallah sen de yeni başlayan birine göre gayet iyi yapmışsın.
Yapabildiğin kadar her gün düzenli yap. Sonuçlara inanamayacaksın :)

Benim de tiffany, 8 minutes buns ve 21. saat süper tamam.
Süperde 21 gün toplamda 49 gün oldu.
Hedefime ulaştım sayılır ama devam edeceğim :KK17:

Bende en çok bacaklarım ve basenlerim için uğraşıyorum.Aslında incelmek için o kadar çok kendimi hırpalamama gerek yokmuş.Benim bugün 6.günüm olacak hafta sonu yapamadığım için ama bu bi kaç günde bile azda olsa farkı görmeme yetti bile.Arkasından kısa videolar yapıyorum JNL Fusion kalça ve bacak üzerine olanları seçiyorum özellikle buna Tiffany de ekleyebilirim aslında.Bacaklarım sanki şekilleniyomuş gibi geldi bakalım henüz erken tabi bi devamı gelsinde sonrası ne olacak o zaman görücez.

Valla canım devamı çok daha güzel oluyor. Gidiyorsun kendine bir beden küçük kıyafet alıyorsun :KK1:
Yaptığın videolar da etkili görünüyor. Tiffany ağır gelmezse ekleyebilirsin.
Düzenli yaptıktan sonra sonuçları almamak imkansız canım.

hadi ya o kadar kisa mi:26: ama tas gibi vucudu var masallah :KK70::nazar:

şöyle yanlarında duran kadınlara bakınca aralarında baya boy farkı var bence 1.58 gibi geliyor. Bildimmi bildimmi:KK52:

boyu 1.65-1.70 arasi bence.
kizlar bugun eskiden giydigimde yanlardan yaglarin pörtlediginden dolapta süs görevini üstlenen jeanimi giydim vee
ûzerime cok güzel oturdu hicbir yerden pörtleyen yaglar yok. bacaklar popo cok güzel görünüyo:KK52:
ee 1 aydir yapiyorum bu kadar olsun artik dmi:KK53:
kilomda bi degisiklik yok ama.
cok mutlu oldum. önce callan teyzeme sonra burda paylasim yapan butun arkadaslarima, sorularimizi cevaplayanlara, bize gaz verenlere, ve videolari surekli guncelleyip bikmadan ekleyen gumushume coooooookkk tesekkür ediyorum:KK16:

tahminde bulunan callancı arkadaşlarım :KK66: tahminleriniz için tşkler.

Açıklıyorum callan teyzemiz 1.54 boyundaymış.

ama gördüğünüz gibi zayıf olduğu için bacakları ne uzun görünüyor değilmi?

tahminde bulunan callancı arkadaşlarım :KK66: tahminleriniz için tşkler.

Açıklıyorum callan teyzemiz 1.54 boyundaymış.

ama gördüğünüz gibi zayıf olduğu için bacakları ne uzun görünüyor değilmi?

Çok kısaymış gerçekten :) kadın sanki bacaktan oluşuyor çook uzun duruyor :KK1::KK1:

Yetiştirirsin canım :KK1: Maşallah sen de yeni başlayan birine göre gayet iyi yapmışsın.
Yapabildiğin kadar her gün düzenli yap. Sonuçlara inanamayacaksın :)

Benim de tiffany, 8 minutes buns ve 21. saat süper tamam.
Süperde 21 gün toplamda 49 gün oldu.
Hedefime ulaştım sayılır ama devam edeceğim :KK17:

canım bu süre içerisinde kaç beden küçüldün bide kilo verdinmi. şimdi kaç bedensin. keşke daha önce bırakmasaydım. evoya kadar geçmiştim.

X