Callanetics Egzersizleri

Son düzenleme:
Çok moral buldum şu yazdıklarınla canım yaa çok teşekkür ederim hiç yapamayacakmışım gibi geliyordu çünkü zamanla düzeleceğine inanıyorum artık

Çok moral buldum şu yazdıklarınla canım yaa çok teşekkür ederim hiç yapamayacakmışım gibi geliyordu çünkü zamanla düzeleceğine inanıyorum artık

12/21 bu sfer azimli gidiyorum sabahtan beri yayıldım yapmamak için kendimi paraladım ama bi noktada vicdanım el vermedi ptesi dinlenme günün dedi içimden bir ses sık dişini ve yap dedi. yaptım ve rahatım huzurla uyuyabilirim :)))

80li yıllardan kalma kadınlı erkekli kabarık saçlı bir grup olması lazım:) yaklaşık 1 saat sürüyor.altyazılı Türkçe seslendirmesi olan da var.bu koşulları sağlıyorsa evet doğrudur:)
Evet evet erkekler de var ve eski bir video. Doğru o zaman. Zaten biraz yapayım dedim yaptıktan sonra bacak ve karin kaslarım nasıl titredi :)) ki hic böyle olacak gibi durmuyordu.

Son düzenleme:
ilk günden etkisi şaşırtıcı dimi :) ki ben tam programı yapmadım am/pm yaptım bu hafta ankaraya gitcem 3 gün spor neyim yapamıcam belkide 4 gün o yüzden bu kısa programla kendimi alıştırayım dedim geri gelince tam programa geçerim diorum direk o 1 saatlik video çok sıkıcı geldi bana bide eski yaaa ama eski meski kesinlikle işe yarıo

Son düzenleme:
dün yapamamış olsamda bugün 6. egzersizimi de yaptım zorlanmalarım daha da azaldığı için mutluyum. 21e kadar ulaşacağım inşallah

bugün bnm 2. günümdü yine de ilk günden daha iyiydim :) yani yaptıkça zamanla daha da iyi olcak vücut esneklik kazandıkça kolaylaşacak hareketler

bugün bnm 2. günümdü yine de ilk günden daha iyiydim :) yani yaptıkça zamanla daha da iyi olcak vücut esneklik kazandıkça kolaylaşacak hareketler

evet canım kesinlikle zamanla esniyor insan ve daha kolay yapıyorsun hareketleri. ilk günler asla yapamam ben bu hareketleri bırakırım diyordum ama zamanla daha da ii yapabildiğimi gördükçe bırakmak yerine daha da sarılasım geliyor hareketlere :)

günaydın arkadaşlar.call 13/ 21 bitti.bugün 14. günüm.. dün gece saat 12 de yapmaya başladım.çünkü eve geç geldik.şeytan aklıma girdi,, yapma boşver diye ama yaptımmmm zaten artık alıştım.çabuk bitiyor gibi geliyor.ama tabi daha hala hareketleri tam yapamıyorum.yapana kadar devam bakalımm..

Canım varmı bi incelme 12 günde:44:

am/pm le hareketlere ısındım ve bugün tam programı yaptım bacaklarım tir tir titrio valla :) ama etki açısından her 2 programda yapılabilir çok fark yok aralarında ve hayret bi şekilde hiç sıkılmadım aksinne zaman nası geçti anlamadım

Canım varmı bi incelme 12 günde:44:

olmazmı var ve bunu gördükçe bırakmıyorum zaten :) bende özellikle kalça ve belimin yanlarında fark ediyo belim bu düşük bel pantolonlar yüzünden çok acayip durumda ve popo hareketlerinde popomdan çok yanlarım acıyo. birazdan 13 ü yapıcam

bundan önce de başka spor videoları denemiştim ama kesinlikle Callanetics kadar hızlı olanı yok arkadaşlar :) 25 saatin üzerinde yaptım ben hemen hemen sorunlu bütün bölgelerimde değişim oldu. valla bırakmak isteseniz bile bırakamıyorsunuz bir yerden sonra ... bu videoyu paylaşan ve yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…