Callanetics Egzersizleri

Deneyimli arkadaşlar bir şey soracağım, diyelim ki dün bi saat yapadım:KK25:, ertesi gün 2 saat call yapsam bi zararı olur mu?:26:

Bir de google a callanetics 10 hours 10 year a go yazın video illaki çıkıyor..:KK1:

bi zararı olmaz yapabilirsin ama bence fazla zorlamaya da gerek yok özelliklede yeni başlıyorsan... hem doğum kontrol hapı mı bu canım 1 gün atladın diye çift doz alasın:))

Kesinlkle etkili olacak gibi.ben 4 seans yaptım belimin inceldiğini hissediyorum.
bununla ilgili videoyu ,google da "callenetics " yazarak türkçe sitelerde arattım.ilk gelen sitelerden birine linkleri verimiş.ordan indirdim.ayrıca tükçe olarak kitabını da indirdim.bu serinin süperi de var ama oldukça zor olduğu söyleniyo.sitede yapılan yorumlar son derece olumlu .19 seans ,eğitmeni tarafından ilk etapta tavsiye edilen süre ,ancak ilk 2 seansı alışma süreci olarak düşünürsek 21 seans sonunda net sonuçlar elde ediliyor.denemek için uzun bir süre sayılmaz.ben çok umutluyum.

Merhaba, bana eğer ki özel mesaj hakkınız varsa linkleri atmanız mümkün müdür? Ben de indirip yapmak istiyorum.

TEŞEKKÜRLER

ben buldum bi yerden ama çok zor geldi yarısında bıraktım
sizde de olmuşmuydu :KK50::KK50:

herkeste oluyor,azcık spor geçmişi olanlarda da oluyor hatta.videoda dediği gibi hiç çalıştırmadığın kaslarını çalıştırıyorsun,ilk başlarda bütün hareketleri tam ve eksiksiz yapman çok zor zaten,hatta doğru yapman da.kasların alışık olmadığı için onların yaptığı gibi yapman zaman alacak.her gün biraz daha doğru ve sayıları tamamlayarak yapmaya başlayacaksın.dinlene dinlene yap bence,kendini de çok zorlama:KK66:

Bugün 5. egzersizimi yaptım sanırım hareketleri daha kolay ve doğru yapmaya başladım ama hala kalça egzersizlerini yapamıyorum bacağım bi türlü kalkmıyor kalkarsa da kalçam arkaya dönüyor... umarım zamanla yaparım :KK43:

iyi geceler arkadaşlar.call 12 / 21 bitti.pazar günü dinlenme.az önce ölçülerimi aldım. 12 saat sonunda call sonuçlarım

başlama 6.saat 12.saat

basen 98 97 96
bel 69 67 66

benim call sonuçlarım şimdlik böyle.bunun yanısıra kalçam yükseldi baya.hani kalça hizası diye gösteriyor ya videoda işte orası havaya kalkmış resmen :):) ayrıca selülitler baya gitti.tabi ben hareketleri tam yapıorum diyemem.daha sandalyeye tutunup yapılan kalça hareketlerini doğru düzgün yapamıyorum.bacağımı geriye uzatamıyorum,uzatsam kaldıramıyorum,kaldırsam kalçayı döndüremiyorum falan falan.... :KK37: ama bu sporu yapmak beni çok rahatlatıyor.rahat uyuyorum.dinç oluyorum.yani beni çok mutlu ediyor bu spor.elimdenn geldiğince yapıp size sonuçlarını bildiricem.inşallah sizde benden ilham alarak başlarsınız..şimdilik herkese iyi geceler..:21:

ben bir tane video buldum 57 dk 58 saniyelik. mayolu bir topluluk var falan :) altyazı bir de.
doğru mu ?

Son düzenleme:
anladık yapıyorsunuz sonuçda alıyorsunuz şu vıdeolara nerden ulasırız desenızde bızde bılsek söylemekten dılım aşındı valla

ben bir tane video buldum 57 dk 58 saniyelik. mayolu bir topluluk var falan :) altyazı bir de.
doğru mu ?

80li yıllardan kalma kadınlı erkekli kabarık saçlı bir grup olması lazım:) yaklaşık 1 saat sürüyor.altyazılı Türkçe seslendirmesi olan da var.bu koşulları sağlıyorsa evet doğrudur:)

anladık yapıyorsunuz sonuçda alıyorsunuz şu vıdeolara nerden ulasırız desenızde bızde bılsek söylemekten dılım aşındı valla

ben çok eskiden indirmiştim,ama sadece yardım amaçlı arkadaşlar istedi diye işi gücü bırakıp nerden indirilebilir diye araştırdım,baktım sorun yok önerdim sonra indirebilenler oldu,bilgisayarım virüs kaptı bi de onla uğraştım diyenler oldu.o yüzden kendi adıma link falan vermiyorum artık.sürekli link isteyen birileri olduğu için de önceki sayfalarda arkadaşlar yardımcı olmaya çalışmış,anlattıkları şekilde arattırdınız mı acaba.yaptım olmadı diyorsanız yeni indiren arkadaşlar özel mesajla yardımcı olsun artık.burdan link vermek yasak diye biliyorum.

selaaammmmm :)

artıkın bende callan teyzeciyim :KK9: bikaç sene evvel bir saatlik başlangıç videosunu indirmiş ve denemiştim ama çooookkkkkk sıkıcı gelmişti hepsinide yapmamıştım dün yine indirdim baktım ama yok anam hala çok sıkıcı bende am/pm programını indirdim konuşmaları çıkarınca egzersizler 20şer dk ve evet ilk etkiyle akşamkini de yapmaya ve devam etmeye karar verdim yaparken zorlandım yine biraz sıkıldım aman bu ne beeee dedim ama göz açıp kapayıncaya kadar bitti çok kolay ve kısa dedim sora ama bi baktım bacakarım popom karnım heryerimi hissediorum özelliklede popo ve bacaklar nasıl yani yaa dedim bu kadarcık egzersizle ben bu etkiyi almak için bi saat tepiniodum :KK9: ben diyet yapmıorum sadece bıngıl bıngıl olmaktan ve selülitlerimden kurtulmak için yapiim dedim ki kesinlikle tavsiye ediorum sıkılıp bırakmam inş zaten bu 1 saatlik programın 2ye bölünmüş şekli ki bıdı bıdıları çıkarınca o da 1 saat sürmüo

Bugün 5. egzersizimi yaptım sanırım hareketleri daha kolay ve doğru yapmaya başladım ama hala kalça egzersizlerini yapamıyorum bacağım bi türlü kalkmıyor kalkarsa da kalçam arkaya dönüyor... umarım zamanla yaparım :KK43:
cnm ne kadar dik durmaya çalışırsn bacağını kaldırman o kadar zor olur ve belini zorlarsın iyice yana doğru kaykıl önemli olan orda bacak egzersizi :KK66:

bende ilk denememde sıkılıp bırakmıştım cnm ve zorlanmıştım da yani çok normal istersen bnm gibi am/pm programını dene iyice alıştığında tam programı bi kerede yaparsın ilerledikçede sonrasında super callanetics e geçersin

bilgisayarına torrent programı indir arama kısmına istediğin videonun adını yaz indir hem bulması kolay hem de hızlı indirio

cnm ne kadar dik durmaya çalışırsn bacağını kaldırman o kadar zor olur ve belini zorlarsın iyice yana doğru kaykıl önemli olan orda bacak egzersizi :KK66:

Zaten fazlasıyla yana yatık duruyorum cnm ama kalçamı öne döndürmekte çok zorlanıyorum bilemedim ki nasıl yapıcamı :KK43:

X