Callanetics Egzersizleri

bende seni 1 gün geriden takip ediyorum bugün 10 u yapıcam akşam :) inş bu sefer 10 u geçip 20 li sAYıları görürüm :))))
evet yaptıkça daha farkederek yapılıyor ilk sefer yaptığımda karın hareketlerinde hiç zorlanmıyodum hatta sayacın gerisinde nasıl kalıyolar diye düşünüyodum :)) ama doğru yapılışı fark edişim 3. başlangıcımda oldu. kalça hareketlerinde pelvisi kaldıramıyordum ama şimdi yapabiliyorum :))

Benim bugün call6/21 arkadaşlarım ve eşim ne cabuk zayıfladın diyor :)) selülitleri kesinlikle azaltıyor.. platestense callanetics daha iyi ben ikisinide yapnıs biri olarak call'in daha çabuk sonuc vrdigini gördüm. kilo gitmese bile vücut 21 günde iki beden inceliyor.. şimdi de ben de ne giycem zayıflayınca derdi basladı... :) kıyafetlerim bol gelecek heralde ayy yeterki inceleyim

valla arkadaşım inşallah bende 10 u geçip 20 li sayıları görürüm :):):) yani berarber umarım yaparız sonuna kadar. seninde yapmana sevindim.çünkü pek kimse yapmıyor galiba başka.. peki sende herhangi bir değişme oldu mu arkadaşım?

tebrik ederim canım.dediklerine katılıorum selülitlere çok iyi geliyor gerçekten. incecik olalımda kıyafetler bol gelsin yeterki .sen daha önce bitirmiş miydin bu 21 günü?

:Malesef canım hep pes ettim devam ettiremedim.. ama bu sefer kararlıyım 42 gün yapacagım

inanıyorum yapacaksın arkadaşım.peki bişey sormak istiyorum.bu call da ilk önce üst taraf mı gidiyor? çünkü benim basenlerinm kalçam varda baya.yani 97 cm falan.sence buralar ne zaman incelir? kaç saat sonunda?

:Malesef canım hep pes ettim devam ettiremedim.. ama bu sefer kararlıyım 42 gün yapacagım

:) bence 42 günden sonra da yapmak isteyeceksin:)

bursa güzeline sormuşsun canım ama atladım ben de cevap vermek için:)evet önce üst taraf gidiyor,benim üst karnım daha çabuk inceldi,alt karın biraz daha inatçı malum,şimdiye kadar yapan herkes de önce üst taraf inceliyor dedi.benim şu an alt karnım ve yanlarım kaldı işte,onlar için ek olarak başka egzersizler de ekledim süreci hızlandırmak için. herkese kolay gelsi

teşekkürler arkadaşım cvbın için :):):):) hep beraber inceecik olalımmmm

kızlar ben sadece ust tarafımı ınceltmek ıstıyorum bu egzersız bana goremı sızce bacaklarım ınce ustume gore çunku bırde bu vıdeoya nasıl ulasırım

Canım ilk önce üst karın ve bel inceliyor.. opechancanough arkadaşımızın da dediği gibi alt taraflar inatçı.. sabırlı ve kararlı olmak lazım

benim ilk 10 gün yapışımda yediklerimede dikkat edip kilo veriyordum dedikleri gibi 1 kilo versem 2 gibi görünmüştü. bu sefer başlarkende kotumun beli biraz sıkıyor gibiydi az önce giydim gayet rahatlamış :)) bugün 10/21 yaptım ve şimdi dışarı çıkıyorum beli rahatlamış kotumu giyerek hihi

kızlar ben bugün 4. kez egzersizi yaptım fakat pelvis kepçesini yaparken sağ dizim çok acıyor yapamıyorum bacak hareketlerinde de iki bacağımı yukarı kaldırıp öle duramıyorum normal mi sizec böle olması yoksa ben mi yanlış yapıyorum hareketleri

arkadaşlar call 11 / 21 de tamam.yarın 12.günüm.pazar günü ölçü var.inşallah basenlerden gitmiştir..bugünüde atlattım çok şükür..herkese bol callaneticsli günler.iyi geceler

evet yaptıkça daha iyi yapar hale geleceksin bu aslında sürecin bir parçası, karın hereketinde önce boyunda tansiyon oluyor boyun güçlenirken tansiyon sırta doğru iniyor, sırt güçlendikçe karnı daha fazla hissediyorsun. ben 1,5 senedir yapıyorum hala öğreniyorum...

diz ağrısına normal diyemem, ben de bir dönem çok çektim dizlerden, step yaparken başlayan sorun call yapmayıda işkenceye çevirmişti ara verince düzeliyor 1-2 call yapınca yine ağrı oluyordu, callı haftada 3-4e indirince daha iyi oldu hem dizime dinlenme süresi vermiş oldum hemde kaslarıma güçlenmesi için zaman, böylece kurtuldum o ağrıdan.
iki bacak kaldırlan karın hareketini diyorsun sanırım, bacakları tam dik uzataman, onlar kadar esneyememen vs.. bunlar normal zamanla daha iyi olur...

merhaba arkadaşlar ben 1 haftadır evimde olamadıgımdan ara vermek zorunda kalmıştım zaten daha başlardaydım 10/21 gibiydi sanki..şimdi en baştan saymalıyım galiba hatta 1 hafta değil sanırım 10 gün oldu yapamadım...Biraz toparlanma oldugunu farkediyordum pazartesiden itibaren sizlerleyim...pazar günleri evde eşim ve cocuklar oldugundan rahat yapamıyorum pazar gününü dinlenme günü olarak ayarlamak için pazartesiden başlıyorum..Bekleyin beni)

diz ağrısına normal diyemem, ben de bir dönem çok çektim dizlerden, step yaparken başlayan sorun call yapmayıda işkenceye çevirmişti ara verince düzeliyor 1-2 call yapınca yine ağrı oluyordu, callı haftada 3-4e indirince daha iyi oldu hem dizime dinlenme süresi vermiş oldum hemde kaslarıma güçlenmesi için zaman, böylece kurtuldum o ağrıdan.
iki bacak kaldırlan karın hareketini diyorsun sanırım, bacakları tam dik uzataman, onlar kadar esneyememen vs.. bunlar normal zamanla daha iyi olur...[/QUOTE]

o zaman zamanla ve ara verdikçe bu sorunları aşarım inşallah diye düşünüyorum. teşekkür ederim cevaplar için

Deneyimli arkadaşlar bir şey soracağım, diyelim ki dün bi saat yapadım, ertesi gün 2 saat call yapsam bi zararı olur mu?:26:

Bir de google a callanetics 10 hours 10 year a go yazın video illaki çıkıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…