Callanetics Egzersizleri

leslie de amacım zorlanmadan 5 mil yapmaktı here gün ama yok valla 3 mil hakkımdan bile geliyor benim haklısın üçü biraz yoruyo hatta titretiyor bacaklarımı ikindin yemekten önce call yapıyorum yemekten sonra dizi izlerken pilates gece de leslie ,ama hakkaten başka hiçbir şey yapamıyorum spor proğramım çok kabarık. eve bir misafir gelince suratım asılıyo yetiştiremicem diye

evet hele hepsi peşpeşe yapılsa insanı mahveder.ama zamanlara bölüp iyi yapmışsın.bizimde evimiz çok büyük değil.ve hareketlerin geniş alanda yapılması lazım malum.callanetics tede bazen enteresan hareketler oluyo o yüzden kimse olmaması lazım yanımda odadan kovuyorum herkesi o yüzden biraz zor oluyo callen bütün ev ahalisi başka odalarda mahsur egzersizimin bitmesini bekliyo bakalım işe yarasa bari:)

evet bende odamda yapıyorum bazı hareketleri, hele şey var ya hani bara tutunuyosun topukları birleştiriyon pelvis kaldırıyon.kardeşim gördü bi kere (erkek) abla arkadan hiç hoş görünmüyosun dedi koptu gülmekten bi daha da başkalarının yanında yapmadım

Kızlar henüz 4. günümdeyim, ilk 3 gün yaptım, 4. gün çok meşguldüm, dün yaptım ve 4 oldu
ölçüleri yazmak için çok erken ama sonuç şimdiden pek kötü görünmüyor

1.gün
Bel:81
Göbek:71
Popo:91
Basen:91
Üst bacak 52

4.gün
Bel:80
Göbek:68
Popo:89.50
Basen:88
Üst bacak:52

Ölçü almayı pek bilmem öyle gelişigüzel alıyorum

İlk görüntülerimi çekmiştim hiç yapmadan önceki şimdi 4. gündeki görüntülerim var, rakam olarak pek değişmedi gibi sanırım ama müthiş bi sıkılaşma var, okula gittiğimde kızlar popomun ve basenlerimin küçüldüğünü söylediler!
Popomun sağ sol kısımları uç kısımlar yani onlar biraz aşağı çekilmiş gibiydi sarkık duruyordu
Şimdi ne selülit var ne başka bi şey sımsıkı duruyor
Birazcııık da basenlerden gitti miii tamamdıır kızlarrr
Yılmak yooook

4/21 bitti.. ölçmedim cm olarak inceldiğimide düşünmüyorum ama sıkılaştığımı hissediyorum
MERHABA SİYAH_İNCİ ,, ÖCELİKLE TEŞEKKÜRLER YALNIZ LİNK YAZILIM DAN dolayı açmıyor,, boşluk,, ara vermeden tam yazılımını tekrar gönderebilirmisin lütfen..özelden mesaj yazamıyorum

çok yükleniyorsun canım kendine.dediğin gibi 2 günde 1 yap pilates ve leslie yi.call i hiç bırakma.bu sefer sporu azalttığında yada bıraktığında hemen gevşer vücudun.spor yaparken hayat boyu sürdüreceğimiz tempoda yapmalıyız.sonra bırakınca kötü oluyor.

ikiniz de çok komiksiniz.ben de eşimden ve çocuklardan çekindiğim için onlar yokken yapıyorum.garip garip şekillere giriyoruz çünkü.özellikle pelviste kızım çok komiksin diyor ve gülüyor bana.ben de konsantre olup yapamıyorum.

süpersin.bu kadar kısa zamanda fark belli oldu mu şaşırdım.darısı bize..

bu kadar kısa sürede nasıl böyle oldu şaşırdım harikasın bende bir ilerleme yok

kızlar 6/21 de tamamlandı artık tatile girdim.... ölçülerde bir değişiklik yok yarın lesli mi yapsam yoksa tamamen mi dinlensem?

bu kadar kısa sürede nasıl böyle oldu şaşırdım harikasın bende bir ilerleme yok

kızlar günde yarım saat yanında bisiklet yapıyodum ama sanki alt bacaklarım kaslı durmaya başladı bende onu 15 dakikaya indirdim
ekmeği kesmedim yediklerimin yarısını yiyorum
kepek ekmeği yiyorum
aralarda çikolataya saracağım falan geliyor ama direk elime mandalin elma falan alıyorum
kesinlikle işe yarıyor yemenize de dikkkaat ediiin!

müthiş bir ilerleme valla tebrik edderim seniii
aynen valla canım spor için ne komik hallere düşüyoruzhaklısın yormamak lazım vücudu çok fazla. call yapıcam şimdi lale devri yaparken ve de proğ bitene kadar da ölçü almıcam ben sürpriz olsun
kızlar 6/21 de tamamlandı artık tatile girdim.... ölçülerde bir değişiklik yok yarın lesli mi yapsam yoksa tamamen mi dinlensem?

canım komple dinlenme bence. call yapma tabi ama leslie yada başka hareketler yapmanı öneririm

evet cidden çok komik bi görüntü oluyo benimde kardeşim gördü ve baktım gülüyo film var ama sana bakmak daha komik diyo sizlerinde dediği gibi konsantre olmak zorlaşıyo başkalarının yanında

harika sonuçlar cidden bende bu saatte 2 günü bitirdim.böle güzel sonuçları görünce hevesi geliyo insanın..peki diyet yaptınmı

harika sonuçlar cidden bende bu saatte 2 günü bitirdim.böle güzel sonuçları görünce hevesi geliyo insanın..peki diyet yaptınmı

Dün yapamadııım, ben ille de hergün yapıcam diyenlerden değilim maalesef ama yine de sonuçlara bakılırsa işe yarıyor, bugun şimdi cal yapıyorum dün yapamadım diye de 3 mil leslie yapacağım

kardeşim diyet yapıyor, diyetisyene gitti onun verdiği bi programı uyguluyor bize de azcık heves geldi ailece onun yediği gibi yemeye çalışıyoruz bence onun da farkı oldu

Çok güzel ilerliyodum 14gün falandı dün yapamadım ev taşımaya yardım ettim
Bugünde aşırı hamlamışım yapamıcam
Galiba 1den başlamam gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…