Callanetics Egzersizleri

kızlar 3/21 de tamamlandı ben pelvis hareketlerini çok rahat yapıyorum ama popo hareketlerinde yaparken bir şey hissetmiyorum yanlış mı yapıyorum acaba 3 mil çok rahat haftaya 5 mille geçicem inşallah çok hırslandım ben ya ama kızlar diyet yapmıyorum bu sorun olur mu???????????????? ne çok şey sordum değil mi?

Sonunda ölçülerim geldi

Gögüs:85
Kalça:93
Bel:71
Karın yani göbek olan kısım:87
Üst bacak:53
Alt bacak:34
Kol:27

bugün 14/21

Başta ölçü alsaydım keşke baya ilerledim çünkü :)

canım benim de bölgesel incelmemgerekiyor. basen kalça sorunum var. boyum 1.60 50 kiiloyumzaten li ideal kilomun altındayım.fakat tüm kilo basenlerde toplanmışbende:)))kilo kaybetmek istemediğimiçin spordan önce ve sonra ufak bişeyler atıştırıyorum. fazla kilon yoksa sakıncası yoktur bence

Çok özeniyorum size ben tee ramazandan önce bıraktım spor yapmayı hala da başlayacağım sözde

güzelim kalça konusunda benden şanslısın benim daha kötü durumunda...

4/21 de tamamlandı valla ölçülerim hala aynı milim küçülme yok!!!!!!

güzelim kalça konusunda benden şanslısın benim daha kötü durumunda...

4/21 de tamamlandı valla ölçülerim hala aynı milim küçülme yok!!!!!!

canım ölçülerini hmen kontrol etmemelisin motivee olarak iyi değil ki 4 günde mucizeler beklesek sanatçılar lipo değil call yapardı
en az21 gün tamamlayalım öyle ölçü alalım moralini de bozma olurmu

günaydın arkadaşlar..tekrar başladım callen teyzeme.inşallah devamı gelir.

1/21

biraz önce yakın arkadaş olduğumuz bakkalcı kız bana sen zayıfladınmı vucudun kendini top0lamış gözüküo dedi.. yoksa kıyafetlerinmi öyle gösterio dedi.. çok mutlu oldumm

Bende 4-5 gün yaptım call ama 2 gündür akşama kadar alışverişteyiz düğüne iki hafta kaldı da inşallah, akşamları da eve gelince yorgunluktan seriliyorum hareket edecek halim bile olmuyor Bu iki haftada çok etkili karın ve basen hareketleri yada diyeti istiyorum, 2 haftada maksimum sonuç alacağım birşeyler yani, önerisi olan var mı?

ooff kızlar yaaa dün moralim çok bozuktu bir saat yürüyüş yaptım call yapmadım bugün yapıcam ama illa gün yap 1 dinlen yoktur benc e yaa kendimi mi kandırıyorum yoksa

ooff kızlar yaaa dün moralim çok bozuktu bir saat yürüyüş yaptım call yapmadım bugün yapıcam ama illa gün yap 1 dinlen yoktur benc e yaa kendimi mi kandırıyorum yoksa

canım üzme kendini mutlaka elimizde olmayan sebelerden dolayı yapamıyacağımız günler olacaktır cal ve yürüyüşe devam bırakmak yok....

kızlar 5/21 tamamlandı leslie 3 mil yapıldı ve diğer egzersizlerde sıkılaşma hissediyorum... barada herhangi krem kullanıyor musunuz avonun bir ürünü varmış selülit için yada sıkılaşması için bilemiyorum...

bende bugün başladım callaneticse bakalım nasıl olucak. yanında da winsor pilatesin 20 dakikalık bacak hareketlerini yapıyorum onu daha çok seviyorum ama .baya bi boşlamıştım bende kendimi son zamanlarda.hayatımda ilk defa 60 kilo oldum ve kiloların hepsi bacaklarımda toplanmış durumda malesefbide şimdi niveanın my silhouette ye başlıcam kozmetik ürünü olarak bi kaç sene önce denemiştim ve bacaklarımda gözle görülür bi incelme sağlamıştı.avonda kullanmıştım selülit için olarak ama hiç bi işe yaramadı..bide ilk defa yapıyorum diyemi bimliyorum calleneticste bacak hareketlerini yaparken resmen bacaklarım tir tir titriyo acaba bi yanlışlıkmı yapıyorum ...

biraz önce yakın arkadaş olduğumuz bakkalcı kız bana sen zayıfladınmı vucudun kendini top0lamış gözüküo dedi.. yoksa kıyafetlerinmi öyle gösterio dedi.. çok mutlu oldumm

senin adına çok sevindim.darısı bize..

sıkma canını her neyse yada anlatmak istersen dinleriz elimizden geleni yaparız.call de 1 yap 1 dinlen yok biliyorsun.6 gün yap 1 gün dinlen var.ama ben sürekli yaptığım dönemde hiç ara vermedim.kaldığın yerden devam et bence..

hayır doğru yapıyorsun.zamanla azalacak onlar..

kızlar valla bir gün aksattım diye bırakmadım valla az önce tamamladım callı.bu arada benim uykum çok düzensiz sabah yatıyorum 2 gibi anca kalkıyorum. akşama yemektir ev toplamadır derken vakit kalmıyor yaa hem leslie hem pilates hem call fazla geldi bana . bir anda bu kadar yüklenmek de pek uygun olmaz ya da benim işime gelmiyo ben de bir çaresini buldum valla,her gün call yapıyorum zaten ama bir gün leslie bir gün plates yapıcam call yanında. sizce nasıl olur proğram)

bu arada yeni arkadaşlar hoşgeldiniz...

hoşbulduk teşekkürler.bende bi ara leslie yapmıştım baya tempolu oda.callanetics zaten baya bi yorucu.ardındanda pilates ooo vucut çok yorulur.bencede o kadar zorlamayın vücudunuzu...bi gün biri diğer gün biri güzelmiş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…