Callanetics Egzersizleri

kızlar yarın başlıyoruzz sakın unutmayın sabah aç karna ölçülerinizi alın olur muu.... öpüyorum sizi

Günaydın kızlarr

Nasıl doğru ölçü alınır bilmiyorum ama kafama göre aldım işte :44:

Ölçülerimi yazıorum

Bel : 70
Kalça: 90
Göğüs:87
Kol:22

herkese selam;

ölçüler:

gögüs: 95 tabi sütlü hali
bel : 77
kalça : 108

ben bugün yaptım kızlar önce callanetics, pilates topu ve lastiği ile hareketler sonra 3 mil lessi yaptım. kendimle gurur duyorum ama birşey sorucam benim çok fazla kas ağrılarım yok yanlış mı yaptım acaba????

selam kızlar ben de ölçülerimi aldım sabahtan akşam yazayım kapıt diğer odada.üşendim şimdi ben akşam yer gök aşkı izlerken yapcam callı değilse sıkılıyorum ben.bu arada öolçüleri alırken şunları da ekleyin üst bacak ve alt bacak.alt bacak dizin üst kısmı olsun öpğyorummm

tatlım liste yapıcakmıyız peki :44:

canım daha üç kişiyiz belki akşam diğer kızlardan uğrayan olur akşamı bekleyelim ekleme yapmak zorunda kalmayız hem diye düşündüm. istersen sen yapabilirsin ben şimdi ütü yapcam en az 3 saat

tamam canım o zaman diğer kızlarıda bekleyelim
maşallah 3 saat ütü mü.. 1 haftalık leslie ye bedel kuzum o

tamam canım o zaman diğer kızlarıda bekleyelim
maşallah 3 saat ütü mü.. 1 haftalık leslie ye bedel kuzum o

her hafta hemen hemen böyle ütü çıkıyor bizde kuzum valla anne de çalışınca bana kalıyor evde giyilecekler bile ütülenir bizde,ne yazık ki annem öyle alıştırmış hiç sevmiyorum şu ütüyü.....callenetics yaptım leslie ye zamanım kalmadı bugün dışardaydım.dizim bitince gece yapıcam artık

bu arada ölçülerimi yazıyım ben de

göğüs---83
bel---64
göbek---75
basen---93
üst bacak---52
alt bacak---35

TATLIM FORUMDA LESLİE İLE 3 MİL 5 MİL GİBİ BAŞLIKLAR VAR..

Süper terleten bir spor ve çok eğlenceli

Tamam canım ben bi bakayım buna

Bu arada bende ölçü vericem ama inanırmısınız evde metreye dair hiç bişey yok

Yarın alıp yazarım inşllah:):)

Son durum ölçüler..Başlangı ; 21/1
Ölçülerimi yazıorum

Göğüs:87
Bel : 70
Göbek:90
Basen:95
Kol:22
Alt bacak:35
Üst bacak:50

[/B][/QUOTE]

Son düzenleme:
kızlar 2/21 de tamamlandı leslie, top ve lastik hareketleride yapıldı ölçüleri hafta başı alıcaz değil mi?

heralde grubun en etli butlusu benim ölçülerimi alınca anladım bu arada dün alamadım mezuramı bulamadım bugün yenisini aldım
göğüs: 100
göğüs altı: 93
bel: 91
göbek: 108
kalça: 111
üst bacak: 64
alt bacak: 42
kol: 32

Son düzenleme:
leslie mil yaptım şimdii müthiş ter attımsaçlarım bile ıslak.... terim soğumadan call yapamamıştım onu yapıcam gece de bacak hareketlerini tamamlarım

kızlar call yaptım ama bu pelvic hareketlerini yapamıyorum sanki dizlerim yırtılıyor gibi oluyo 3 kere yapıp bırakıyorum sağlığım daha önemli zorlamak istemiyorum onları yapmasam etkisi azalır mı acaba

evet kızlar leslide yapıldı callden sonra ilk 1 mil de bacaklarım titredi ama 3mil başarıyla bitirildi darısı 5millere

bende pelvis döngüsü varyaa kıvırdığımız onu zorla 5 kere yapıyorum valla napıyım gücüm yetmiyo
evet kızlar leslide yapıldı callden sonra ilk 1 mil de bacaklarım titredi ama 3mil başarıyla bitirildi darısı 5millere

5 mil ben yaptığımda 3c milini bitirebildim valla çok hızlı o vücudum o kadarına hazır değil

bende call yaptım leslie yaptımm biraz dinlenip pilates bandıyla yaptığım hareketlere başlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…