Callanetics Egzersizleri

5/21 sonunda
öldüm bittim inşallah değecek
birazdan leslie ye başlıyoruum

callanitics i daha önce yani henüz tam anlamıyla başlamadan önce denemiştim, videolarını ancak bi paylaşım sitesinde bulabildim hala arıyorum hala bulamıyorum, o paylaşım sitesindeki de super callaneticsti
Belki hızlı bi şekilde yakma sebebim hala super cal yapıyor olmamdır tam emin değilim
sağlık açısından ne kadar doğru bilmiyorum ama diğer videoları bulamadım diye super yapıyorum hala :44:

hiç yapamadığım şu hani ayağını yüksek bi yere uzatıyor kadın sonra kafasını dizine değiriyor falan
Onu hiç yapamıyordum şimdi çok rahat yapabiliyorum
Darısıı hepimize kıızlar

güzelim ben 6/21 yaptım bugün tATİL hiçbir ilerleme yok süper olanı nerden buldum bende mi onu mu yapsam?

güzelim ben 6/21 yaptım bugün tATİL hiçbir ilerleme yok süper olanı nerden buldum bende mi onu mu yapsam?

Kaç gündee olduu buu aman tanrım çok fazla gitmiş!

seni tebrik ederim harikasın darısı bizim başımıza bende bir değişiklik yok bugün lesli yapayım dedim benim minik kızım müsade etmedi sadece 1 mil yapabildim...

Sağolun kızlar.. 6/21 bitti
aslında bu ölçülere güvenmiyorum mezuram yoktu çünkü.. haftaya mezurayla gerçek ölçülerimi alıcam.. başlangıç ve bugünkü ölçüler yanıltıcı olabilir. ancak başlangıca göre sıkılaştığımı hissediyorum

Harikaaaaa
Sanırım kimsenin alt bacağı ve üst bacağı incelmiyor, kime baktıysam herkeste aynı kalmıs ölçüler -bende de dahill :44:

siyah incim inş bunlar doğrudur mezro ile de bi ölç bakalım. ama göğüslerden çok incelme lmuş yaa..... benim göğsüm gitmesin hepsi kalçamdan gitsin off offffff

siyah incim inş bunlar doğrudur mezro ile de bi ölç bakalım. ama göğüslerden çok incelme lmuş yaa..... benim göğsüm gitmesin hepsi kalçamdan gitsin off offffff

canım geçen haftaki ölçümlerimede güvenmiyorum ben. göğüslerde şişkinlik olabilir bilmiyorum.. haftaya bakalım gerçek ölçümlerimi yazıcam

kızlar 7/21 bitti leslie 5 mil, top ve lastik hareketleride yapıldı bugünlük tamam sizde durumlar nasıl?

kızlar super callanetics yaptığımı söylemiştim mesaj atanlar olmuş aranızda ama henüz daha 20 defa mı ne yazmışım 100 ve üzeri olunca mesaj atabiliyormuşum, yazamıyorum burdan sitenin adını versem linkini vermesem olmaz mı o da mı yasak? :44:

özelden ulaşıyorum ben sana şimdi

calla yaptım akşam da pilatesle bacak hareketlerimi yaptım geldim kızlar.call artık benim yarım saat sürüyor tam.video ezberlemiyorum hareketlerin detaylarını öğrendim müzik açıp yapıyorum daha iyi oluyor değilse yavaş şeyler hiç bana göre değil valla afakan basıyor yarın adet olucam vücudum da bir şişlik var ve hiç sıkılaştığımı hissedemiyorum ama moral bozmak yok spora devammmmmm.....

7/21 bitti kızlar.. leslie yapmıyorum aslında yapsam güzel olucak ama call dan sonra iştah kalmıo calldan sonra yan bölge için olan hareket var onu yapıorum.. birde geceleri yatmadan önce karın ve çevresine biberiye yapı sürüp streçleyip öle yatıcam artık kızlar. bu gece o şekilde yattım. bakalım bi işe yarıcak mı

Ben yapmadım 3gündür vücüdumun ağrısından

Yarın tekrar başlıyorum call yapmaya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…