Cahilligi bitmeyen koca, kv ve böyle bir günde aglatilan ben

Şimdi ne yapmam gerekir

Şimdi benim ne yapmam lazım nasıl davranmalıyım

Aslinda bastan sakince konussaniz da düzelecek gibiymis. Bosuna birden patlamissiniz. Sinirliyken kaba sözler cikiyor agizdan sizde de öyle olmus.
Oglun adam olsun, cahil falan demek bi Anne'ye agir bence. KV baya alttan almis dediklerinizi.
Tabi bu 'ben sana sonra gösteririm' taktigide olabilir.

Eşin de olsa hayır demeyi bileceksin
5 aylık evlilik daha oturmamış evliliktir
Zamanla birbirinize daha çok alışacaksınız
Ne kavgalar edeceksiniz
Belki ayrılma noktasına geleceksiniz ama alıştıkça normale dönecek
Eşin henüz sana ve evliliğe alışamamış olabilir aynı şekilde sen de..
Bu yüzden şuanda ailesine odaklı olması normal zamanla senin yanında ve arkanda durmayı öğrenecek
Yaşlarınız daha çok genç
Belli bi olgunluğa erişmek için bişeyler yaşanması lazım.
Eşinin her dediğine evet deme git dediğine herzman gitme varsın böyle kavga edin aileler araya gireceğine kendi aranızda tartışıp düzelirsiniz.

Acaba girmeli miyim ki dün çok canım sıkıldı çok ağladım o yüzden gitmek istemiyorum bensiz misafiri nasıl agirlayacaklar görelim istiyorum
sizden önce nasıl ağırlıyorsalar öyle
abartmasanız?

kv istediğin zaman gel misali yapmış aman kırıldılar mı düşünmeyin aynen böyle devam edin

ne zaman zorluyor kv ile konuştuktan sonra da mı zorluyor
çocuk yapmayın şimdilik bence

elti dediğiniz daha nişanlıymış. sonuçta misafir sayılır çok kendinizi onla kıyalamayın. siz de abartmışssınız biraz. sizin tavırlar da olgunca değil. annesine askere gönderilim bunu falan demeler vs vs

Bunlar burada dursun asıl sorunlarınız
bir konuyu yazarken eften püften şeyleri yazmak yerine daha önemlileri yazarsanız insanlar size daha gerçekçi çözüm sunar
Ben sadece dunkuleri yazdım dün ne olup bittiyse öncesini yazmadım ne yapmam gerekiyor nasıl davranmam gerekiyor artık bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Git ama ise karisma eltin napiyorsa o kadar yap. Cok can sıkıcı bir durum.

Söylemeden geçemeyeceğim suana kadar defalarca eşimle kavga yaptık sinir krizi geçirip cam da kırdı yanlış hatirlamiyorsam bogazimi da sıktı iki eliyle birden güç denemesi yapar gibi kolumuda sıktı beni kendi ailesine rezil ettiği de oldu neler olmadı ki sırf hocam la konustuk diye orospu gözüyle de bakıldı

Bak canım her evlilik başta böyle olur suan 5 aylık evliyiz suana kadar kocam bana iyi davrandığını hatırlamam desem yeridir şu bir kaç gündür saygılı ve güzel konuşuyor her saat kavga yapıyorduk sürekli bir tartışma sürekli bir olay bıktık artık kendisi cekip gitmekten bahsetti 20 günlüğüne seni de annemgile bırakacağım orda dur dedi ben annemin evinde giderim annengilin yanında hiçte kalamam dedim artık olaydolaydan bıktım her gece aglamaktan vücudum direncsiz düşer olmuştu basıma öyle çok ağrılar giriyordu ki mahalleyeyede ailelerede rezillik çıkarıldığı da oldu sinir krizi geçirip yumruk attı bana hocamla konustugumda herkes bana fahişe gözüyle de baktılar neler olmadı ki simdi bir kaç gündür iyi davranmaya çalışıyor çocuk istiyor bir dedigimi ikiletmemeye çalışıyor elimden geleni yapmaya çalışıyor. Bak canım benim kocam bile böyle davranmaya başladıysa her koca da düzelir diye düşünüyorum tamamen düzelmese bile biraz biraz duyguları değişebilir her kes bana evlilik otursun duzelirsiniz dedikleribde inanmamıştım doğruymuş yavas yavaş düzeliyormus yeterli sabret ve dua et erkenden böyle bosansan dahi sanki ikinci kez evlendiğinde o kişi daha mi iyi davranacak bir görmeyecek mi en iyisi biraz daha sabret bekle bakalım

Kızlar bu da dünden öncesinde olan durumlar okursanız bana daha iyi yardımcı olabilirsiniz nasil davranmaliyim bilgi verirsiniz diye düşündüm

Askerligini yapmayan adamla evlenmek nedir ya hemde bu yasta. Sonra da askerligini yapmamis adam olamamis dersin durursun.

Acaba girmeli miyim ki dün çok canım sıkıldı çok ağladım o yüzden gitmek istemiyorum bensiz misafiri nasıl agirlayacaklar görelim istiyorum
Nazını kaprisini yapacaksan o eltinlerin iftarı olmaz haklıyken haksız duruma düşersin
Kayınvalden zaten gayet güzel konuşmuş ortada bir problem kalmamış
Yine kendiniz bilirsiniz tabiki

Canım sorunun konu açtığında olan sorundan daha buyuk bence. Sadece eşinle halledebilirsin eger senin arkanda olursa bir düzen oturur ama bunun için açıkça anlatman gerekiyor rahatsız olduğun şeyleri.

Anne Evinde rahatın iyiymiş? Neden evlendin?
Baslardada yazdığım gibi ben eşimle tanıştım 5 gün sonra evlilik teklifi etti ve bir gün sonrada istemeye geldiler hepsi bir hafta içinde oldu eşimle sevgililik dönemi yaşamadık hadi onu da geçtim 1 yil nişanlı kaldık nisanliyken bile hep iyiydi hiç böyle davranmiyordu evlendikten sonra değişti eşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…