Cahilligi bitmeyen koca, kv ve böyle bir günde aglatilan ben

Valla yine de eşin ve kayınvaliden anlayışlı davranmış bence..yalnız canım bir abla tavsiyesi ..böyle sinirle söylenme araya kimseyi sokma..sen direkt söyle..
Kayınvalidene ben alışık değilim yoruluyorum gücüm az de..her zaman gelemem evin işi var de..
Çekinme yani..sonra seni böyle kabul ederler eee hayat böyle canım yoksa kimse sesini çıkarmaz ..hizmet herkesin hoşuna gider

Saçmalamışsın eşini boşuna üzmüşsün bence oruç kafayla adam misafire karşı küs gibi gidilmemezlik bi kısacık mesela için ayıp yaptıgın annenin evinde otursaydın madem bulaşık yıkamak istemiyorsun evlenirken eski hayatının olmayacağını düşünmedin mi ayrıca kendi evinde tek başına oturup kocana saracaktın çok yoruldum iş yaptım diye

Bunlar burada dursun asıl sorunlarınız
bir konuyu yazarken eften püften şeyleri yazmak yerine daha önemlileri yazarsanız insanlar size daha gerçekçi çözüm sunar

Kv ye ses edemeyip niye kocana cemkiriyorsun bastan ses etmezseniz ezilirsiniz gecinemezsiniz kocam is nedeniyle yurtdisinda 1 h.sonu annem bir h.sonu kv dedeyim huzurlu olmasam gitmem ama bastan her ise ben kosarim hamarat gelin ayagi cekmedim bildigi icin is yuklemiyor bana hatta calisiyosun yorgunsun diye is yaptirmiyor hic ikiside

Bak avrat kızım kimse sana birşey dememiş tamam gitme demişler esinde yemek söylemiş daha ne istiyosun çok abartmissin damda yatmak istemiyosun ama eşin askere giderse dönene kadar damdasın haberin olsun. Insanları kendine kinlendirme sonra dönüşü olmuyor düşmanlık devam ediyor

Ortada o kadar da büyütülecek bişey görmedim eşinizin ailesinin kötü niyetle bişey yaptığını düşünmüyorum eşinizin de öyle. Fazla fevri davranmışsınız bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…