Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

al benden de o kadar :)
hele düğünler başladı ya, iyice istek doldum :) Ama ortada sevgili bile yok :KK9:

Kısss bekarlık sultanlık keyfini çıkarınnn ☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi...

Kısss bekarlık sultanlık keyfini çıkarınnn ☺️☺️

Hep düğün haberi alıyorum. Arkadaşlarım hep evleniyor, çekemiyorum galiba :KK9: :KK9:
Gerçi daha okuyorum ama, aday olsaydı bari :)

Adaya bişi diyemem hayatın renklenir okumayaa devam hayırlısıı 😊😊

Adaya bişi diyemem hayatın renklenir okumayaa devam hayırlısıı 😊😊

Ben saf gibi gittim en yakın arkadaşıma aşık oldum :)
Aday konusunda umutsuz vakayım diye bu kadar dert ediyorum belki de :)

H. B olsun azcıkda sohbet etsek yeter kafa dagıtmaya👍👍

aynen :KK1: ben arkadaşımı bekliyorum bilgisayarını ayarlasın film izliycez o zamana kadar takılayım dedim ee tanıtın kendinizi siz de

aynen :KK1: ben arkadaşımı bekliyorum bilgisayarını ayarlasın film izliycez o zamana kadar takılayım dedim ee tanıtın kendinizi siz de

Şimdiden iyi seyirler cnm ben ist 25 yasındayım ewliyim adım belli zaten makyözümm kıs sivi gibi oldu iimi 😃😃😃

niye umutsuz olsun yaa deme öyle :KK50: sen de en azından aşk var biri bana seni seviyorum dese yeniyo mu o diye sorarım o derece uzağım mevzuya :KK1:

Hımm oda güzelmiş arkadaşdanda cok iyi eş oluyo diolar bilmm artık ne kadar dogru hayırlısı cnm😄😄

Şimdiden iyi seyirler cnm ben ist 25 yasındayım ewliyim adım belli zaten makyözümm kıs sivi gibi oldu iimi 😃😃😃

ayy sanki daha önce yazmış mıydın :26: uff hemen unutuyorum yaa tutamıyorum aklımda kim kimdi

niye umutsuz olsun yaa deme öyle :KK50: sen de en azından aşk var biri bana seni seviyorum dese yeniyo mu o diye sorarım o derece uzağım mevzuya :KK1:

Aylardır bekliyorum bir arpa boyu yol gitmiş değiliz :)
Ben de iki buçuk yıl bekledim bekledim, seve seve kimi sevdim :)

Bı topige ilk defa yazıom belki başka ni yerde hatırlamıyom bende olsun tekrar tanışırızz pekii senn ☺️☺️

Aşk güzeldir vardır seninde bi yerde kısmetin dert etme 😉😉

Bı topige ilk defa yazıom belki başka ni yerde hatırlamıyom bende olsun tekrar tanışırızz pekii senn ☺️☺️

ilk sayfalarda bir makyöz daha vardı onla karıştırdım o zaman :26: ben on sekiz yaşında taze mezun pazar günü büyük sınava girecek olan ama hiç tınlamayan aşktan yana bahtsız ama hep neşeli bir kızcağızım :KK9: adım rabia bu arada :KK42:

X