Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

canım dur bi hele 1 yılın dolsunnn amanın ne bu hızlılık yaaa ben çok geride kalmışım =)

:KK16:[/QUOTE]
kocikim istiyor napim biz hızlı yaşama taraftarıyız herşey olsun bitsin :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

daha söz içinde erken diye düşünüyorum çünkü erkek arkadaşımda benimle aynı yaşta ve şimdi yetenek sınavlarına hazırlanıyor o.
inşallah üniversite olacak bu sene onun.
belki benimde olur bilmiyorum daha tercih zamanı bakacam tercih yaparım belki
işte olursa belki üniversiteden sonra olabilir diyorum ama bu seferde askerlik sorunu var onu bekliyecem :KK31::KK31:

anladım canım hayırlısı olsun o zaman ne zaman olucaksa en güzelllerinden olsun inşalllahh :KK16:

ohh ohhh güzelmiş gerçekten :KK8::KK8::KK1:

bizdede yemek güzeldi :KK1: :KK1:

canım dur bi hele 1 yılın dolsunnn amanın ne bu hızlılık yaaa ben çok geride kalmışım =)

:KK16:
kocikim istiyor napim biz hızlı yaşama taraftarıyız herşey olsun bitsin :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:[/QUOTE]

anladımm kuzummm hayırlısı olsun o zaman en kısa zamanda olur inşallllahh :KK16:

polikistik over sendromu yani yumurtalıklarda bulunan ufak ufak çok sayıda kist bu yavaş yavaş hormonları alt üst edip hem aşırı kilo alımına neden oluyor hemde kısırlık yapıyor:26::26::KK43::KK43::KK43:

anladım cnm :KK43: inş. öyle şeylere yol açmaz o zamn sen elini çabuk tut

X