Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

iyiyimmm kuzum sen nasılsın :KK1:

bende iyiyim canımm :KK16:
tanışalım o zaman 19 yaşındayım inşallah seninde yaşın küçüktür ama sanmıyorum büyük gibisin :KK1:
mersinde yaşıyorum 3. senemde inşallah üniversiteyi kazanacam şuan çalışıyorum :KK8::KK8:

bende iyiyim canımm :KK16:
tanışalım o zaman 19 yaşındayım inşallah seninde yaşın küçüktür ama sanmıyorum büyük gibisin :KK1:
mersinde yaşıyorum 3. senemde inşallah üniversiteyi kazanacam şuan çalışıyorum :KK8::KK8:

bende 26 yaşındayım tatlım olsun sanki kuçuklerle buyukler arkadaş olamıyomu =) bende istanbuldayım canım çalışıyorum ne güzelll allahın izniyle kazan ne olmak istiyosun meslek olarak =)

bende 26 yaşındayım tatlım olsun sanki kuçuklerle buyukler arkadaş olamıyomu =) bende istanbuldayım canım çalışıyorum ne güzelll allahın izniyle kazan ne olmak istiyosun meslek olarak =)

olurr tabii hem daha çok seviyorum kendimden büyüklerle arkadaş olmayı bir çok şeyi öğreniyorum onlardan akıl alıyorum =)
sayısalım çok iyi olmadığı için türkçe öğretmenliğine hazırlanacam
ilk senede açıktan adalet okuyordum dondurdum onu
ama ikinci dönem yenilicem kaydımı bitsin oda

olurr tabii hem daha çok seviyorum kendimden büyüklerle arkadaş olmayı bir çok şeyi öğreniyorum onlardan akıl alıyorum =)
sayısalım çok iyi olmadığı için türkçe öğretmenliğine hazırlanacam
ilk senede açıktan adalet okuyordum dondurdum onu
ama ikinci dönem yenilicem kaydımı bitsin oda

benimde benden büyüyk hatta evli arkadaşlarım var kuzum tabiki insan kendinden büyüklerle arkadaş olmayı tabiki ister hem akıl alıyosun danışıyosun anladımm o zaman topige bi türkçe ögretmenimiz gelicek =) canım hayırlısı olsun tatlım =)

benimde benden büyüyk hatta evli arkadaşlarım var kuzum tabiki insan kendinden büyüklerle arkadaş olmayı tabiki ister hem akıl alıyosun danışıyosun anladımm o zaman topige bi türkçe ögretmenimiz gelicek =) canım hayırlısı olsun tatlım =)

aynen öyle oluyor :)
inşallah olur hayırlısıyla :KK16:

iyiyim canım sennn =)

özelll bi şirkette çalışıyorum canım muhasebe yok bekarımm 2 yıldır görüştügüm bi sevdicegim var hayırlısıyla bekliyoruz =)okuyoda :KK1:

ne güzel :nazar::nazar:
benimde 3.5 yıldır görüştüğüm sevdiceğim var bizimde okul işleri bitse iyi olacak
ama erken tabii evlilik için bekliyoruz bakalım:KK16::nazar::KK1:

yemeğe çıkmıştım bakım buralar daha hareketlenmemiş şimdi çoookk güzel olmus herkesler var:KK36::KK36::KK36::KK36:

afiyet olsun canımmm =) evettt çok ggüzelll oldu diger kızlarda varsa farkına artık =)

ne güzel :nazar::nazar:
benimde 3.5 yıldır görüştüğüm sevdiceğim var bizimde okul işleri bitse iyi olacak
ama erken tabii evlilik için bekliyoruz bakalım:KK16::nazar::KK1:

canım benim evlilik için tamam erken olabilir ama zaten 3 buçuk yıldır birliktesiniz ne zaman düşünüyosunuz söz vs . biter kuzum allahın izniye

hoş geldinnn :KK3::KK3:
afiyett olsunn ben az önce bir yemek yedimm sözdee makarna ama çorbaya azcık benziyodu birazda mama gibiydi :KK1::KK1:

sanada afiyet olsun canım bizim menü güzeldi biber dolma yoğurt corba makarna kiraz:KK16::KK16::KK16::KK16: cok lezzetli yapıyolar bide kilo üstüne kilo ondan sonra:21::21::21:

X