Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

eylüldee buradymışşş :KK3::KK3:
kızz eylüll bu arada yenii tarifini gördümm çok hamartsın :nazar::nazar:
azcık bana da öğretsene :KK1::KK1:

yok ben sana gülmek için geldim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK17:

sağol canım ama öyle hamarat olduğum söylenemez dee seviyorum yapmasını hep tariflere bakarak yapıyorum :126::126:

yok ben sana gülmek için geldim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK17:

sağol canım ama öyle hamarat olduğum söylenemez dee seviyorum yapmasını hep tariflere bakarak yapıyorum :126::126:

heeee güll güll :KK1: iş yerinde boş boş oturan insan böyle oluyor işte topik topik geziyorumm uğraşcak bişe yok :KK8::KK8:
bende de ölçü sorunu var bir türlü ölçüleri tutturamıyorum ya çok oluyor yada az :KK19::KK19:

heeee güll güll :KK1: iş yerinde boş boş oturan insan böyle oluyor işte topik topik geziyorumm uğraşcak bişe yok :KK8::KK8:
bende de ölçü sorunu var bir türlü ölçüleri tutturamıyorum ya çok oluyor yada az :KK19::KK19:

aynen bende can sıkıntısından her yerdeyim :KK53::KK53::KK53:

hımm bilmem ölçüyle iligli pek sorun yaşamadım da sunumu pek beceremiyorum sanırım :KK30::KK30::KK9::KK9:

aynen bende can sıkıntısından her yerdeyim :KK53::KK53::KK53:

hımm bilmem ölçüyle iligli pek sorun yaşamadım da sunumu pek beceremiyorum sanırım :KK30::KK30::KK9::KK9:

sunumda zaten hiç becerikli değilim :KK19:
ama gördüğüm kadarıyla senin sunumlarda iyi bee :KK1::KK1:
senden iyi aşçı olurr diyim sana
bence sana güzel bir yer açalım pastane cafee gibi :KK1::KK1:

sunumda zaten hiç becerikli değilim :KK19:
ama gördüğüm kadarıyla senin sunumlarda iyi bee :KK1::KK1:
senden iyi aşçı olurr diyim sana
bence sana güzel bir yer açalım pastane cafee gibi :KK1::KK1:

iyi miii :KK28::KK28: tenks o zaman :KK9::KK9::KK9:

yok kız o kadar da değil annemden geçti sanırım o usta bu konularda hayali vardı cafe açmak gibi ama hep hayalde kaldı :KK25::KK25::KK1::KK51::KK51:

iyi miii :KK28::KK28: tenks o zaman :KK9::KK9::KK9:

yok kız o kadar da değil annemden geçti sanırım o usta bu konularda hayali vardı cafe açmak gibi ama hep hayalde kaldı :KK25::KK25::KK1::KK51::KK51:

belki olur bir günn :26::26:
sen açarsın belli mi olurr. bende öğrencin olarak başlarım işe :KK9::KK9:

kızlaaaarrr merhaba bugün müdürüm yok işler çok sıkıcı aranıza geldim beni de kabul eder misinizzz:KK1::KK1::KK1::KK14::KK14::KK14:

hoşbuldummm bu kk bende bağımlılık yaptı resmen çıkamıyorum siteden işte evde sürekli kk dayım geç farketmiş olmam ne kötü:KK34::KK34:

nerelerdeniz yakınmıyız uzakmıyız yazıyoruz mu:) :44::44::44::21::21:

X