Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Söyle olmuş margaret geçen sene nilüfer hiç yokmuş mesela bu yaz vardı bizim de baya sıkıntıya girdi benim pıanım fena sayılmas 310 oldu. İstanbul'da son iki yılda güzel aldım geçen yıl 54 puan almıştım. Burası da artık 10 veriyor birikmez. Elime bağli olacak artık tayinim . Düzen iyiyse antep çok lezzetli şehir:) işte göçler vs biraz bozdu ama ben çok sevmiştim. Benim hayalim de böyle urlada fln yaşamak

Merkezde bir okul gelse bile oradaki düzeni bozmaya değecek bir yer olmalı. Bizim hem okul, hem ev aynı semtte. Oranın en nezih bölgesi. Benim okul da oranın puanla öğrenci alan, en iyi anadolu lisesi. Göze alamıyorum kolay kolay. Ama Bursa’ya gelince bana da bir Bursa perileri geliyor. Hizmet puanımın hala 90 olması dışında bir problem yok skdkkdk

Bu kadar konforu yakın zamanda bursa'da bulman zor olabilir. Nöbet güzel puan getiriyor ben yormaz dersen belki ayda 1 nöbet tutabilirsin, merkezi yerlerde puan biriktirmek çok zor. Ailen bursada nerdeydi

Bu kadar konforu yakın zamanda bursa'da bulman zor olabilir. Nöbet güzel puan getiriyor ben yormaz dersen belki ayda 1 nöbet tutabilirsin, merkezi yerlerde puan biriktirmek çok zor. Ailen bursada nerdeydi
Çekirge tarafında tüm sülale. Nöbeti bekarken bile tutmak zulüm geliyordu. İki çocuk biri bebeyle o defteri açmadan kapattım ben skskdkkd neyse Antep’ten devam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…