Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seninkiler nasıl
Bu gidişle bütün takımlarımız aynı olacak
Ya bizim okuldaki fincanlar senin bu aldıklarına benziyor. Ve biz onları yeni falan almadık. Millet evinde eski olan, kullanmadığı fincanları getirdi. Aha bak okulun fincanları böyle, getirenler de hep yaşlı hocalar sjkdkdk:

Eklentiler

• IMG_6581.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_6577.png
    547 KB · Görüntüleme: 53
Sen benimkilere bakma, herkesin zevki farklı. Benimkiler de başkasına kötü gelebilir skdkdl ama yine de atayım galerimde bulduklarımı. B Burhan Burhanitto

Eklentiler

• IMG_6586.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_6587.png
    347,7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_6585.png
    460,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_6584.png
    502,6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_6583.png
    558,1 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_6579.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_6576.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 54
Ben 2. Fincanı beğendim benim de mi ruhum yaşlı ne

Nasıl geçen iftara kızları çağırdım borcamla geldiler meğersem hayırlı arkadaşlarım varmış
Bana borcam alma, illa ki biri getirir dediler. Almadım kimse getirmedi. Annemin ve kayınvalidemin borcamlarına çöktüm. Meğer artık demode bir hediyeymiş, tercih edilmiyormuş. Borcamın modası mı olur ya. Yirmi yıldır modelleri aynı ve gayet işlevsel bir eşya.

Kahve fincanlarının iç yapısı ve büyüklüğü önemli benim için. 2 yudumda biten fincan sevmiyorum. Bazı fincanlarda da içilen kahvenin hiç tadı olmuyor.
Bu tam ideal benim için de içinin beyaz olması önemli diğer türlüsü fal tam çıkmıyor

Paşabahçe 3 tanesi 500 lira.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…