Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu seriler harika, zamansız

Lezzetini sevmedim bir kere. Patates kızartması ve keklerin özellikle. Fırına göre yemekleri çok kurutuyor. Kısa falan da sürmüyor. Ayrıca XXL almama rağmen kızartmayı en az iki turda yapıyorum. Ve hemen hemen 40 dk sürüyor iki turun bitmesi. Ocakta yapsam daha çabuk. Annem pek hevesli. Yakın olsak ona verirdim benimkini. Yiğitliğe bok sürdürmemek için eşime de itiraf edemiyorum bizim için gereksiz bir ürün olduğunu. Alırken çok ahkam kestim çünkü şöyle iyi böyle güzel diye hshshhshsh

Ben de balık yaparım tavuk yaparım diyerekten aldım. Nişanlım da heveslendi. Üzüldüm şuvan

Ben de balık yaparım tavuk yaparım diyerekten aldım. Nişanlım da heveslendi. Üzüldüm şuvan
Zaten bir tek onları güzel yapıyor sanırım. Ama ben onları fırında daha büyük tepside yapıyorum hep. Bize anca yetiyor. Öyle çok yiyen tipler de değiliz he. İki yetişkin bir çocuk işte.

Görükle tarafındayız eşim buraları seviyordu evet bayan yakın. Evi okula göre ayarladık, eşim evden çalışıyor yol çekmim diye
Benim de eşimin de Gaziantep’te okulu 1/1. Hiç puan birikmiyor. Düzenimiz de iyi orada diye hiç kasmıyoruz rahatımız yerinde. Ve branşlarımız da sıkıntılı, hep norm fazlasıyız. Geçen sene bir deneyelim dedik, Bursa merkezde doğru düzgün yer açılmadı bile. Olan da bize gelmedi. Acaba herkes böyle mi diyorum ama sizde alım bize göre çoktur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…