Bugün ne giydin? Çek görelim..

Imzami atiyorum. Harfiyen katiliyorum! :13:

askito amanda aman Allah nazardan saklasin bebisinizi hele yaki$ikli oglunuz cok tatli masAllah

xzgi hayirli ugurlu olsun insaAllah

aşkitocum yine çok uyumlu ve şirin buldum seni kiloları ve göbüşünüde çok güzel kamufle ediyosun maşallah:76:
barbicik kıyafetin çok uyumlu bende saçını beğenmedim sadece canım

askitom sen ve oglun 2nızde harıkasınız masallahh....

barbıecım cok hos gozukuyorsn

icimdeki_sen tatlım cok yakısmıs griler ..

lilyum mukemmel gorunuyorsun tatlm cok hos bır guzellıgn war

Canım Barbiecim fotolarına bakınca aynı Aşkito gibi düşünmüştüm.Gerçekten çok daha güzel kıyafetlerin giyimin var neden böyle oldu ??
Ezgi mutluluklar diliyorum canımmm biirrr ömürr boyuu
Aşkito ısırır yerim o Efeyi ...Sende yine çok hoşsun canım

Son düzenleme:
barbicim cok guzel olmussun
xzgi tebrik ederim cnm
a$kitoo eveett efenin simasi degismis seninde göbüs cikmis artik

aşkitoçok yakışmış hamilelikefeyede maşallah diyorum karnındaki minik meleğinede

cok cok tskler tatli yorumlariniz icin..

efenin simasi degisti evet. 2 bucuk yasinda oldu ve bebeklikten cikiyo artik
iyi ki hamileyim , eve yine bebek gelicek, allah olmayan , isteyen herkese yasatsin bu mutlulugu

Askito ben galibaa Efeye aşık oldum
o nasil bi yakışıklılıktır öylee

bu arada sende cok guzel olmussun, makyajinla kiyafetinle, gobusunle harika bi uyum icerisindesiniz...

Twetty cnm montun haric begendim kombini :)
Barbieveken badinin capraz giden bantlarini pek begenmedim, dekolteni saklamis gibi, ama onun disinda supersin!!

yahu bi gelip bi gidiyorum bende kizlar
Ablam turkiyedeydi ve resim makinam ondaydi, resim cekemedi, ama ablamin simdi geldigine gore resimler ekleye bilirim yine :)

Son düzenleme:
kızlar yeni hepiniz birbirinden şık ve güzelsiniz ne kadar çok kiyafeniz ve ayakkabılarınız var bunların bakımlarını yerleştirmesini nasıl yapıyorsunuz allah aşkına,,,.ve bütün eşyalarınızı ne yapıyorsunuz giyinmediklerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…