Bugün ne giydin? Çek görelim..

Allahım bu kardeşş evli ve çocuklumuuu 18-19 yaşında çocuk sandımm bennn...
Maaşaallahhh

geceyeli ve jade teşekkür ederim canlarım . evet kardeşimde evli ve çocuklu ben 25 kardeşim de 21 yaşında şuan :)
bu arada 23 yaşında ortanca kardeşimizde var oda evli ve çocuklu :) bizi görün onu görmeyin. üçüz gibi geziyoruz :)

Son düzenleme:
ayy maşallah sizee ...küçükmüşsünüz erkenden evlenip çocuk sahibi olmuşsunuz hepinizde...

teşekkür ederim canım. evet canım erken erken oldu herşey ama çok mutluyuz allaha şükür hepimizde :123:

lilyum teşekkür ederim =) bende inanamadım cidden maşallah size baya genç anne olmuşsunuz =)

barbitoooommmm
zaten beendğimi söylemiştim
burdan da diim dedim

teşekkür ederim kontesimm =)

barbicim çok hoş olmuşsun tatlım , ezgiye de mutluluklar bu arada...

çok teşekkür ederim, Amin darkolivecim =)

tşkler canım =)

resmi gördüm aklıma o gün geldi harikasın barbim
herkes bayıldı sana kınada zaten herkes gelınım olsun dıyordu

[/B]

bebeiim benimmmm =)))

aşkitocum yine çok uyumlu ve şirin buldum seni kiloları ve göbüşünüde çok güzel kamufle ediyosun maşallah:76:
barbicik kıyafetin çok uyumlu bende saçını beğenmedim sadece canım

ezginin kınası yavan geçmesin diye pistten inmedikki saç kalmadı tivitim feystede görmüşsündür zaten =)

askitom sen ve oglun 2nızde harıkasınız masallahh....

barbıecım cok hos gozukuyorsn

aslıcım tşkler canım

giyimin neden böyle oldu derken?? kıyafetimimi beğenmedin , kınayamı uygun bulmadın anlamadım??
siyah etek ve siyah çorap giydim bu klasik giyimin en baş kıyafetidir :26:, bunumu beğenmedin yoksa üstdeki badiyi anlamadım jade?? zaten kınada en abartılı giyinenlerden biriymişim bu sitah etek siyah çorap badi üçlüsüyle bile iyi ki başka birşey giymemişim diyede sevindim orada :82:

barbicim cok guzel olmussun
xzgi tebrik ederim cnm
a$kitoo eveett efenin simasi degismis seninde göbüs cikmis artik

tesekkür ederim canim...

askitom o güzel göbisinle yine cok tatlisin ve oglusunda cok yakisiklli...
barbieveken her zaman oldugu gibi cok sIksIn, kirimizi duvaga bayildim bu arada...

tşk ederim cnm , sorma kırmızı duvaklı tacıma bende bayıldım =)

ezgicimm mutluluk dilerim bir ömür boyubarbie ve aşkito çok hoşsunuz hanımlar:79:

tşkler ececikk =)

barbiee çok beğndim yine seni
aşkito maviyle ve leoparla çok hoş oluyosun sen
efeye bak maşllahh

tşk ederimmm kuşkafam =)

dekoltem zaen yoktu çekiştirebildiğim kadar çekiştirdim badiyi frikik vermiyim diye =)) bide onunde çok ağır işlemeler vardı badinin göğsüm tahta gibi kalmıştı ihihi =))
ablanı tanımış bizim kızlar bu arada, selayhusla tanışmışlar

BARBİEVEKEN çok şıksın vee kilo almışsın sanırım, dahada güzel bi hatun olmuşsun. herzamanki gibi favorim sen ve kkontes

teşekkürler

çok tşk ederim cnmm
aşkitoo efecik çok seksi pozlar vermiş =)
maşşallahh
barbi ayakkabıların ve eteğin çok güzelmişş
yeni kınalarda adet oldu kırmızı duvak =)
tşkk ederimm =)

barbicim çok güzel görünüyosun. çok yakışmış kıyafetin herşeyinle çok uyumlusun. duvaklı ayrı bi güzelsin.

tşk ederim canım

çoklu alıntıyla teşekkür etmeyi özleyeceğim aklıma gelmezdi hiç =))

lilyum kazağını çıkartırsan daha hoş bir kombin olur canım bence, yüzünde çok tatlı maşllah =)
ne yazık ki kız kardeşinin elbisesini seçemedim yorum yapamıcam ama hiç evli çocuklu durmuyor =)

çok daha güzel kıyafetlerin ve giyimin var dedim ...Neden böyle oldu derken evet kıyafeti beğenmedim.siyah çorabını badiyi falan...Tarzından değişik bulduğum için öyle geldi bana heralde.Abartı giyinmek gerekmiyor ki zaten normaldede abartısız ama çok şıksın.

barbicim cok guzel olmussun
xzgi tebrik ederim cnm
a$kitoo eveett efenin simasi degismis seninde göbüs cikmis artik

ezgicimm mutluluk dilerim bir ömür boyubarbie ve aşkito çok hoşsunuz hanımlar:79:

kızlar çok çok tesekkur ederım guzel dilekleriniz için
burcucum bende tanıstım ablanla bızım karsı odamızdaydı hatta tuti de tanıstı

siyah çorap ve siyah etek ikilisini çok sık kullanırım , bu kıyafetin benim tarzımın dışına çıkıp sana değişik gelmeside bana değişik geldi .. yok abartı giyinmem gerek demedim zaten sadece senin kına için daha abartılı giyinmiş olmam gerektiğini düşündüğün için mi oyle bir yorum yaptığını düşünüp o cevabı verdim.sen neden böyle oldu derken, kıyafetimimi beğenmedin kınayamı uygun bulmadın onu kestiremedim yani , az öncede söyledğim gibi neyse kıyafetimi beğenmemişsin sorun yok o zaman jadecim anlaşıldı

Son düzenleme:
Yani ne sorun olabilirki zaten :82:
Hep beğenirim bilirsin... istisna durumlar olabilir

Yani ne sorun olabilirki zaten :82:
Hep beğenirim bilirsin... istisna durumlar olabilir

tabi ki canım beğenilip , beğenilmemek için buraya resim ekliyoruz zaten sadece neyi beğenmediğimizi belirtelimki bizde ona göre o kombini bir dha kullanırken fikir edniriz değilmii

tabi ki canım beğenilip , beğenilmemek için buraya resim ekliyoruz zaten sadece neyi beğenmediğimizi belirtelimki bizde ona göre o kombini bir dha kullanırken fikir edniriz değilmii
aslında açıklamıştım yani normal giyimine göre daha şık daha güzel beklerdim gibi bi yorum yazmıştım ama ...
Neyse bir daha detaylı belirterek fikir edineceğin şekilde yazarım

Son düzenleme:
sedefonur tuniğin güzelmiş ama o fiyonk olmasa daha iyiymiş bence
fiyonklar hoşuma gitmiyor ama çantan çok güzel
lilyum eteğin kazağın güzel ama siyahla bi renk uyumsuzluğu olmuş gibii
ama fiziğin çok düzgün

Sedefonur Canım tuniğin ne kadar güzelmiş nerden aldın ya bayıldım valla
canım beğenmene sevindim valla çarşıda herhangi bir mağazadan aldım,öyle belli bi markası yok yani canım
teşekkürler canım
Sedefonur gerçekten tunigin çok ciciymiş güzel günlerde giy...
amin canım
sedefonur bu tuniği pembe kombinde pek beğenmemeiştim ama üstünde çok güzel durmuş.lilyum85 sen ve kardeşinede maşallah kardeşinde mi evli
üzerimde beğenmene sevindim canım
sedefonur tunigine bayildimmm :O nerden aldin onu? :)
sağol canım, edirnede çarşıda herhangi bi mağazadan aldım canım
sedefonur tuniğin çok tatlı
lilyum maşallah size
ben de kurdelesini çok tatlı buldum
sağol canım, benim de en çok fiyongu hoşuma gitmişti ee zevkler ve renkler tartışılmaz :13:
meslektaş sayılırız ben de öğretmen adayıyım güzel uyumlu giyinmişsin
sadece hırka yerine ceket giyseydin daha hoş olurdu sanki canım, ama böyle de spor şık olmuşsun
lilyum85 etek üzerinde harika durmuş sadece kazağının rengini üzerindekilerle uyumlu bulmadım canım
bu arada kardeşin hem çok güzel hem de üzerindekiler çok yakışmış ona.çizmeleri çok cici
abla kardeş ikinize de maşallah

Son düzenleme:
aşkitom bereni pek uyduramadım ama gözümü çok da tırmaladı
sedefcim tuniğini beğenmiştim zaten,üstünde de çok hoş durmuşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…