Bugün ne giydin? Çek görelim..

nayino cicikız gynydn mermaid teşekkür ederim kızlar :KK69: :KK71:

kazene söyliyimde nickimi değiştireyim bari kimse yazamıyo :KK60:

Yasasin beni anlayan birini buldum :KK61:

:13::13: Yeni yilda noel baba gormeye o kadar alismistimki bunu cok
olagan karsilamaya bile baslamistim, ama haklisin ikisi cok farkli seyler ve birbirleriyle hic alakasi yok. sadece arada cok az
zaman oldugu icin karistiriliyo bence..

bir de böyle eklemek istedim üstüme trençkot yokken
yanımda sevdiceğim.. :KK69:
28112010152kopya.jpg

Ayy ne kadar güzel bir manzara bu böyle. :97::97::97: :nazar::nazar::nazar:
İkiniz de çok hoş görünüyorsunuz. Uyum harika. :nazar:

Yasasin beni anlayan birini buldum :KK61:

Size katilimamak mümkün degil. Noel, Türkiyede pazarlama malzemesi olmus. Hristiyanlar Noele yakin sokaklarini evlerini isiklarla süslerler, Türkiyede aynisini yapiyor, yani belediyeler yapiyorlar, alisveris merkezleri ayni sekilde.

Bildigimiz Noel agacina, Türkiyede Yilbasi agaci diyorlar. Noel kutlanmiyor ama yilbasi kutlandigi icin o agaci bu amacla kuruyorlar evlere, aslinda cok sacma. Agactan ziyade tamamen belirgin olan "Noel Baba"nin Türk kültüründe ne isi var onu anlamis degilim..

burayi epeyy ihmal ediyorum..

son sayfada nyphadory i görüdm , masallah manken gibisin :nazar:

Barbim sanirim ilk kez elestiricem seni.. senin günlük halin, mesela gecenlerde giydigin elbise gibi duran siyah beyaz kiyafetin bile kina da giydiginden daha güzel bence, nedense sacinin modelinide begenmedim.. :KK50::KK53::KK52: ilk kez yasiyorum bu durumu sende :KK1:
eteginin modeli ve ayakkabin güzel, ama üstündekini bek begenmedim topraam , kizma emiii:KK16:

bu bugün ben..
arsivde bekleyen fotolarda var. giyinmeye üsendigim günlerde eklerim ..tabi karnim 9 aylik olunca güccük göbeklileri yemezsiniz:KK52::KK9:

Bu da ben cekinirken , anne benide cek benide cek diip , basimin etini yiyen oglum :KK1:
ve size özel pozlar..:KK34::KK33:
:nazar::nazar:

allahımmm bu ne şirinlik yaa maşallah efeye nazar değmesin :nazar:

pozlar muhteşem vallahiii, ama emziği atamamış halaa :emir_bebek:

benimkininde bırakmaya hiç niyeti yok emziği damak yapısı bozulur diye korkuyorum birde uzun süre emzik emenler 'r' harflerini söyleyemiyorlarmış çoğunlukla bir rivayete göre :)

tskler darkolivecim..
ben seviyorum emzikli bebeleri :) 4-5 ay sonra kardesi olunca yine isteyecegi icin de hic biraktirmaya calismadim :KK1:

aşkitocum teşekkür ederim =) senin oğluşu ilk defa görüyorum maşallah çok tatlı.. seni söylemiyorum zaten yorum yapıyorumm fotolarına hamile bi insana göre inanılmaz yaratıcısın çok hoşsun :nazar:

X