Bugün ne giydin? Çek görelim..

canim ben yurt disinda yasiyorum, bütün iscilerin calismadan birgün gecirmeleri icin düzenlenmis birgün oluyor bu kutlama...
ve calistigim is yerinde her milletden insan var...
yani yoksa ben noel kutlamiyorum...
noel'den önce kutlamamamizin nedeni ise diger günler cok is oluyor bu yüzden böyle erken kutlama yapiliyor....

"sedefonur" Elbisen çok güzel. Beline uygun renkte bir kemer takıp babet yerine çizme giyebilirsin daha güzel görünür.

bizim kutlamalar da basliyor yavas yavas.

sedefcim ben beğenmedim canım ne yazık ki :26:
1- deri mont + derimsi çanta + papi elbise de çok yakın renk olunca çok boğmuş (geçen pembe dolaba koyduğun elbise, daha uygun olurdu sankim)
2- deri monta deri çanta yakıştırmıyorum ben.
üzgünüm tatlım

cok shik olmussun coraplar da öyleyse daha iyiymis
teşekkür ederim canım
"sedefonur" Elbisen çok güzel. Beline uygun renkte bir kemer takıp babet yerine çizme giyebilirsin daha güzel görünür.
canım babet değil de topuklu ayakkabı vardı ayağımda ama kemer ve çizmeyle de denicem teşekkürler
canım sağol verdiğin fikirler için, pembe dolaba koyduğum elbiseyle de kombinlerim çantamı ve montumu

bugün de böyleydim gezecek bi yer yok pek burda giyip çıkıyorum

gamze belinay

icimdeki sen aaa yurt disinda yasiyorsaniz o zaman tamam anliyorum durumu bende yurt disinda yasiyorum cünkü ama ben sizi türkiyede sandim o yüzden öyle sitem ettim cünkü türkiyede noel ve yeni yil olaylarini karistiriyorlar kafalarina göre biseyler cikariyorlar

sedefonur yakismis giyisin ama bizim burda o giyisiyle donardin biz burda karlar arasindayiz :)

ve nymphadory ( nickini yazmakta zorlaniyorum kopyala yapistir yapiyorum bu arada ) pek benim giyecegim bir tarz degil ama sana yakismis

nymphadory nick zor gerçekten de =)
ben de kopyaladım
ben çok beğendim özellikle ayakkabıları (kısa bot sanırım)

lilyum, nymphadory çok beğendim
sedef çanta haricinde çok hoş olmuşsun canım
çanta biraz kaba göründü kıyafetin için gözüme

nayino canım türkler noeli değil yeni yılı kutluyor
yeni yılı da sadece türkiye değil dünyada birçok ülke kutluyor
burda rezil olacak birşey göremedim ben
yeniyılın gelişi bayram değildir isteyen kutlar istemeyen hoşgörmeyen kutlamaz

Son düzenleme:
nymphadory ben kopyalamadan yazdiim

bence cok yakismis kotunun rengi cok guzel..
deri ceket ve ayakkabilarda cok guzel uyum saglamis

nymphadory ben kopyalamadan yazdiim

helal olsun

gnydn64

yeni yili isteyen kutlar isteyen kutlamaz ona sözüm yok benim zaten rezil oluna durum yeni yil kutlamalarinda noel baba gibi giyinmeler cam agaclari kurmalar. Bunlar 24 aralikta yapilan seyler. Yeni yilla bir ilgisi yok. Onu anlatmaya calisiyorum. :44:

Cok sacma bir misal verecegim: Ramazan Bayraminda Kurban kesmek gibi bir sey bu yeni yilda noel baba ve cam agaci süslemesi.

evet katiliyorum, bende yurt disindayim
ve bu ikisinin birbiriyle karistirildigini cok gordum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…