Bugün ne giydin? Çek görelim..

kendi adıma şöyle bir cevap verebilirim; fazlaları hurçlara yerleştiriyorum.ayakkabılar da yazlıksa kışın kutularında temizlenmiş halde durur.kışlık papiler de yazın kendi kutularında yerini alır

BARBİEVEKEN çok şıksın vee kilo almışsın sanırım, dahada güzel bi hatun olmuşsun. herzamanki gibi favorim sen ve kkontes

Ayy ne kadar güzel bir manzara bu böyle. :97::97::97:
İkiniz de çok hoş görünüyorsunuz. Uyum harika.

çok tşk ederim cnmm
aşkitoo efecik çok seksi pozlar vermiş =)
maşşallahh
barbi ayakkabıların ve eteğin çok güzelmişş
yeni kınalarda adet oldu kırmızı duvak =)

enem bidaha oglumu eklemicem beni arka plana itti maymun :))
tskler kizlar, tek tek alinti yapmiyoum ama inanin büyük bir zevkle okuyorum :)

Askito ben galibaa Efeye aşık oldum
o nasil bi yakışıklılıktır öylee

bu arada sende cok guzel olmussun, makyajinla kiyafetinle, gobusunle harika bi uyum icerisindesiniz...

gelinim ol yafrum.. yanniz oglum büyünce , yani 20 li yaslardayken , sanirsam sende 40 li yaslarda olacagin icin seni begenirmi bilmem hahah .. sen bana bi fotonu yolla özelden bi sorayim ne dicek

saka bi yana tsk ederim cnm

Tivitim ettigin cok $ekerrr

Bu da bugün ben, biraz rahat takildim bugün.. aslinda bundan böyle 5 ay daha rahat takilmam icab edicek

gelinim ol yafrum.. yanniz oglum büyünce , yani 20 li yaslardayken , sanirsam sende 40 li yaslarda olacagin icin seni begenirmi bilmem hahah .. sen bana bi fotonu yolla özelden bi sorayim ne dicek

saka bi yana tsk ederim cnm

evet evet 40 li yaslarda olurum, neyse ben kalbime gomerim, yeterki Efe mutlu olsun
daha uygun bi aday bulursunuz o zamana kadar
Allah seni, yavrucuklarini ve tum sevdiklerini hep dogru insanlarla karsilastirsin

ben örneğin kışa geçerken yazlıklarımdan giyilmicek olanları hurçlara yerleştirip baza içlerine veya fazlalıkları koyduğumuz dolaba koyuyorum
ayakkabıları da kutuların içine ve o dolaba koyuyorum.. ama bi ara vakumlu poşetlerden almak istiyorum

sedefonur elbisen çok tatlı özellikle rengi
teşekkürler canımm
canım aralıktayız ama inan yaz havası yaşıyoruz
hımm evet haklısın aslında.. bi dahakine daha küçük kibar bi çantayla kombinlicem, öpüyorum canım
aşkito o kadar tatlı bi anne adayısın ki

LİLYUM ve İÇİMDEKİSEN
çok teşekkürler ablacığım.
jade canım çok teşekkür ederim kardeşim ve benim adıma. bende aynı şekilde sana ve giydiklerine bakmaya doyamıyorum.
lilyum kardesinle ne kadar benziyosunuz
evet canım kardeşimle benziyoruz. teşekkürler.
lilyum beğendim seni,sade kombin olmuş kardeş mi ikiz mi bilemedim hee
kontesimm teşekkürler. kardeşiz ikiz değiliz :81: ama benzetiyolar çok ikiz sanan da çok yani
lilyum, nymphadory çok beğendim
teşekkür ederim örtmenimm

[/B]
lilyum mukemmel gorunuyorsun tatlm cok hos bır guzellıgn war

canım beniim ya çok teşekkürler bu güzel yorum için ayy utandım bak şimdii

Sedefonur Canım tuniğin ne kadar güzelmiş nerden aldın ya bayıldım valla

Son düzenleme:
barbicim çok güzel görünüyosun. çok yakışmış kıyafetin herşeyinle çok uyumlusun. duvaklı ayrı bi güzelsin.
aşkitom çok beğendim her halinle. efeye de maşallah ne kadar tatlı ya.
xzgi bir ömür boyu mutluluklar canım .
sedefonur çok hoş görünüyosun çok beğendim kombinini.
nypmdory çok beğendim senide. kotun çok yakışmış
tiwitim çok beğendim. giydiklerin yakışmız sadece ceket olmamış gibi geldi bütün ceketli görsek kombini. belki daha iyi olurdu ama genel olarak güzelsin her zamanki gibi.

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar bu resimlerde dün kardeşimle benden. kardeşim bursadan bana misafirliğe geldide. tanıtayım kardeşimide size oda ben gibi evli ve çocuklu. :82::82:

kıyafetimde kazağım uzundur. totoma kadar iniyo kazağım.

sedefonur bu tuniği pembe kombinde pek beğenmemeiştim ama üstünde çok güzel durmuş.lilyum85 sen ve kardeşinede maşallah kardeşinde mi evli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…