Bugün ne giydin? Çek görelim..

hımm teşekkür ederim güzel eleştirin için

yine benn sabah bankaya kartımı almak için gitti ve böyle giyindimmm

bankaya giderken ne bu güzellik ayol
sen artık iflah olmazsın şekerim:82:

jade siyah beyaz uyumun süper
üzerindeki de çok hoş durmuş saçlar da iyi olmuş

Son düzenleme:
Gamze Belinaycim,cizmeleri kiyafete uygun bulmadim. ama kiyafet süper, bankadaki hos zarif beylerin basini döndürmüssündür :)

Senda kombinin güzel ama etegini fazla göremiyorum. kemer olarak ince siyah parlak kemer tercih ederdim ama hos olmus böyle de

jade tatlım bence çok hoş olmuşsun siyah beyaz çok uyumlu
sırt dekolteside ayrı bi hava katmış ben çok beğendim canım gayet güzel hoş ve endamlııııııııı olmuşun

giy giy yakışıyoo ama varyaaaa sırt dekolten çoook hoşşş saçını toplaman çok iyi olmuş, çizmelerin badinin güzelliği saçlarının rengi fizik ve zarafetinn nedenebilirkiiii
Teşekkür ederim sende hoş görünüyorsun...

jade siyah beyaz uyumun süper
üzerindeki de çok hoş durmuş saçlar da iyi olmuş

Teşekkürlerrr...

o senin hoslugun tatlim yine cok güzelsin. bu ara biraz carsi mi desek klasik mi desek siyah beyaz takiliyorsun, ama yakisiyor. beyazi özellikle herkes tasiyamaz fizik acisindan..
bilmem öyle denk geliyorr canım...Senin fiziğinde çok güzel.. gerçekten.. kendine haksızlık etme

jade tatlım bence çok hoş olmuşsun siyah beyaz çok uyumlu
sırt dekolteside ayrı bi hava katmış ben çok beğendim canım gayet güzel hoş ve endamlııııııııı olmuşun
Mersi canım benim beğenmene sevindim...

Jadeee çok zarifsin ya asalet akıyo resmen abartmıyorum , Gamzecim Son kombinlerin hoşuma gidiyo fıstıkkk gibisin maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…