Bugün ne giydin? Çek görelim..

Canım ya ben bir şey mi kaçırdım :26:

Ben senin Barcman hanimdan sonra en guzel uyelerimizden oldugunu ifade ettimde biri cekemedi sanirim bunu.

Bu arada gene de en guzeli malum kisi .... ILYÖ

Not : lutfen direk kotu icerige basin cevap vermeyin ki konu uzamadan mudahale edelim.... anlayanlar anladi ...

Ben senin Barcman hanimdan sonra en guzel uyelerimizden oldugunu ifade ettimde biri cekemedi sanirim bunu.

Bu arada gene de en guzeli malum kisi .... ILYO

Not : lutfen direk kotu icerige basin cevap vermeyin ki konu uzamadan mudahale edelim.... anlayanlar anladi ...

:KK17: Çok teşekkür ederim ..İyi ki sormuşum yoksa hiç öğrenemeyecektim :KK71:

yine benn :KK61: sabah bankaya kartımı almak için gitti ve böyle giyindimmm:KK42:

2066.jpg

kuşum harikasınnnnn ama şu ugglara bayılıyorum bende istioreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

icimdeki_sen, çok güzel bir kombin olmuş canım:92:
ince desenli bi çorapla da kullanabilirsin bu kombinini.

Son düzenleme:
demoty bayıldım:nazar:
aşkitom çok beğendimm. şık hamişim benim :) :nazar:
barçman ablacım çok zarifsin çok şıksın :):nazar:
barbiii çok güzel olmuş kombinin çok yakışmış. ben çorapları beğendim.:nazar:
gamze belinay siyah düşük yakalı kombinin güzel yakışmış.:nazar:
jade siyah beyaz sana çok yakışıyor giymeye devam et.:nazar:
günaydıncım kemerden aşağısı güzel. ama o üstündeki olmamış beyaz gömlek yada kemer ve botlarla uyumlu penye türü bişey süper olurdu.:nazar:
aslıhasan çok beğendim seni de.:nazar:
cicikız herşeyini beğendim pantolonunu nedense beğenemedim. renk falan uymuş fakat pantolonun diz tarafları çok potluk yapmış. sanırım o yüzden beğenemedim.:nazar:

kızlar bunlarda benden olsun. kardeşim geldi bursadan, kardeşimle beraber resim ekleyeyim dedim. ve tabisi tek fotolarımı da koyayım dedim. iyide dedim sanırım gecenin 5:50 sinde, in cin top oynarken topikte :KK37: kardeşimle laflıyoruzda daha yeni içtik kahvelerimizi yatıciz şimdi :KK53::KK53: öptük hepiciinizi :KK16:
NOT : ayakkabılar ev ayakkabısıdır. dışarda giyilmedi. ben topuklu ayakkabı giydim siyah. kardeşimde çizme giydi hafif topuklu siyah süet :)

bissx.jpg

beny0.jpg
bnn0.jpg

Son düzenleme:
günaydıncım kemerden aşağısı güzel. ama o üstündeki olmamış beyaz gömlek yada kemer ve botlarla uyumlu penye türü bişey süper olurdu.:nazar:
cicikız herşeyini beğendim pantolonunu nedense beğenemedim. renk falan uymuş fakat pantolonun diz tarafları çok potluk yapmış. sanırım o yüzden beğenemedim.:nazar:

teşekkürler ablacığım:KK16:

Bu arada gene de en guzeli malum kisi .... ILYÖ

Tam Kazence bir yorum olmuş
Dip notu çok güzel anladım
Çokda haklısınız
Ama yazınızın başında beni niye bu olaya karıştırıp alay ettiğinizi anlayamadım doğrusu
LİLYUM ve İÇİMDEKİSEN:nazar::nazar::KK34:

jadem boyuna posuna endamına kurban:KK69::KK48:
oyyy canım benimm :KK54: teşekkürlerrr... :KK69:

Jadeee çok zarifsin ya asalet akıyo resmen abartmıyorum :KK69:,
Canım benim çok mutlu oldumm şımardımm :21:
çok çok teşekkürler gül yüzlü :98:

teşekkürler canımmm...
Sanada maşallahh çok güzelsin canım...
baka baka doyamadım kardeşinde öyle sende esmer güzelleri :KK70:
Kıyafetinde çok şık ve uyumlu ceketine bayıldım gömleğinde çok yakışmışş..
.

icimdeki sen kiyafetin cok güzel ona bir sözüm yok :KK61: ama türklerin bu noel anlayisina gülüyorum gercekten hristiyanlarda noel 24 aralik geliyor müslümanlarda noel diye bir sey yok madem noeli kutlayacaksiniz o zaman bari tam tarihinde yapin da rezil olmayin kardesim :KK9: sözüm sana degil kesinlikle :KK61:

lilyum kardesinle ne kadar benziyosunuz :KK61:

gamze belinay bugün daha spor gördüm seni begendim :KK61:

X