Bugün ne giydin? Çek görelim..

bu dünyada da " zeka" yi zeka degilde tersten okuyanlar var tipkiii her yorumu baska bir tarafindan anlayanlarr gibiiiiiikaydirigubbakcemile3

terbıyesızlık etme,sana cevap yazmasını bılırdım ama buranın amacına ve arkadaslarıma saygımdan dolayı yazmıyorum artık

ben giyinemiyorum twettyim böyle o yüzden hosuma gidiyor imreniyorum :)
xzgi :

bende giyemiyorum ama giyiyorum kaydirigubbakcemile3 Eşim küplere binsede arada kaçıyorum valla, evlenmeden önce giyiyordum şimdi ne değişti diyerek giyerim bazen yutuyor bazen gargara
kaydirigubbakcemile3

cnmmmmmmmmmmm hg öncelikle dönmüşsün...teşekkür ederim kuzum saolasın sevindim beğenmene...
ewet tatlım maçımız vardı es es ki ki aldık maçı 3-2 hehehe
:lepi:

terbıyesızlık etme,sana cevap yazmasını bılırdım ama buranın amacına ve arkadaslarıma saygımdan dolayı yazmıyorum artık

ne münasebet, terbiyesizlik zaten haddime olmaz 2 tane daha asagi inip devaminida okusaydin bu yorumu yapmamis olurdun. . . yorumun baska bi tarafi dedim farkettiysen sana lafff ATMADIIM . .

kız 36 bedenin pembesi üzerimde olan zati
giyince öyle bir hal alıyor elbise :)))

cimcimeeem kız geldin mi sen balımmm yanacıklarından öpem gel özlemişim missss

oyy yirim datlum seni bende ösledimolumunekankayizsmile Şeniz bende koyayım resim bare kameradan çekmeye çalışıcam başarılı olursam

cnm bende onu dıyorum ımage shack sıtesıne yukleyıp ordasn kopyala yapıştr dıyorum ama boyle bısey cıkıyo resım gorunmuyo nası yapıcam yardım edın kızlar

besteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee harikasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cancuya katılıyorum bende sewiyorum topuklu ayakkabı kombinasyonunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…