Bugün ne giydin? Çek görelim..

arzumm pembe cok güzel olmus
elbiselerin hepsine bittim
36 beden olanın fiatı ne kadar yavrum
bu arada maşayıda aldım cok süper oldu teşekkür ederim önerin için cnmmm

begendiim güzel olmuss herkes=))))

buda dügündeeen bizdeen=)))

pb15004423thmosf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şenizarzum connconum mavi en çok yakışmış
selayhus kırmızı inanılmaz yakışmış canım küpelerle birlikte kazağının modelide çok hoşŞeniz
bugün uyuyakaldım apartopar giyinen ben paspal twetyeyvahedigeldismile makine kalkarken çekmiş uğraşamadm bidaha bilmiyorumkismile

Şenizarzum connconum mavi en çok yakışmış
selayhus kırmızı inanılmaz yakışmış canım küpelerle birlikte kazağının modelide çok hoşŞeniz
bugün uyuyakaldım apartopar giyinen ben paspal twetyeyvahedigeldismile makine kalkarken çekmiş uğraşamadm bidaha bilmiyorumkismile

tweeetyyy koltuklar bütün cazibeni götürmüssskaydirigubbakcemile3

ben yine çoğu resmi göremedim.. gördüklerimden

selayhus: canım küpe ve kazak süper olmuş.. ben yarasa kola bayılırım.. sana da çok yakışmış.. ama ben kırmızı ve laciverti daha çok yakıştırırım.. bir dahakine giyersen, lacivert ( koyu) bir kotla daha güzel olur sanırım..

barbie: hırkan çok güzel.. modeli çok şık canım.. yine çıtır olmuşsun

ay nicki unuttum.. kübrabarbaros sanırımkaydirigubbakcemile3... spor ama alımlı duruyorsun..

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gördüklerim bunlar.. diğer arkadaşların resimlerini bir çarpı işareti olarak görüyorum valla-tatlicadiarzu-..ama eminim güzel olmuşlardır..yerimseniben

kaale alınıcak bırısı sanıp cevap yazmısım,yanılmısım yanılmısım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bu dünyada da " zeka" yi zeka degilde tersten okuyanlar var tipkiii her yorumu baska bir tarafindan anlayanlarr gibiiiiiikaydirigubbakcemile3

tutıcım bıtanemm sınırden dun aksam fotonu gordugum halde yorum yapmayı unutmusum.cok sevıyorum tarzını spor kıyafetlerı bıle cok guzel kombıne edıyorsun bıtanem gecen aksam bjk macı vardı aklıma sen geldın dırek ozledım kız senı opuyorumnanaktan

tabi yorumun baska bir tarafindan demek istedim yanlis anlasilabilir maluuuum yanliss anlasilmasin. . .

ich bin nicht dumm = ben deli degilim demek...

yalniz arkadasa uyari yapmak istiyorum burda almanca degilde türkce yazalim lütfen

X