Bugün ne giydin? Çek görelim..

siyahinci canım bu kedi nasıl bişey yaa kucağında duran :1shok::1shok::1shok::1shok:

:roflol:sırnaşık şey o ben değilim canımkaydirigubbakcemile3 netten buldum çok hoşuma gitti photoshop olması lazım, aslında keşke bu kadar büyük kedim olsa kaydirigubbakcemile3

QUOTE=BarbieveKen;12361216]selayhuscum yarasa kol badiler herzman giyeni tarz gösteriyor
hani salaş bir hava katıyorya insana:)
beğendimm :asigim:
sagol canim benim

tsk ederim melike cnm

küpelerimi cekmemisim yani koymamisim onlari simdi koyuyorum :) diger resimlerin yanina

Maix bebek tsk ettim canim kazagimi ben yurt disindayim ORSAY diye bi magazadan aldim bilmiyorum orda varmi??[/QUOTE]

selayhuscum küpelerinde ok uyumlu olmus ayrı bi hava katmış canımcımalkisalkisalkis

superisi canım tesekkur ederım bende senı yorumunu gorunce cok mutlu oldum.
ohcanimdegsin evet cok ıdeal bır gomlek hem taytla,kotla giyiyorum hemde okulda kumas pant. üstüne giyiyorum
cennetkokulum tesekkur ederım tatlım bakan gözlerin güzel senin:) kıyafetın sade ve cok guzel olmus ojelerının rengı ne oyle ya bayıldım cok guzelmıs canım.cok ozlemıstım buarada senı cok ozletme dogalguzellıgım
tanrıcam ılgın,güzel sözlerin için tesekkur ederım bıtanem bende senın tarzını,kombınlerını cok begenıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
cenebazım sende harıkasın bıtanem
melike_ecesuutesekkur ederım canım
selayhusumsen gel butun dolabımı al gotur:))) kımseyı kırmak ıstemem ama herkes haddını bılsın,sana yapılanada sessız kalamazdım canım o yuzden gerekenı yaptım.buarada yarasa kolları cok sevıyorum bende hatta canımınıcı senın tunıgın aynısı kırmıızı rengı hemde oyle bır elbısem var benımde:)
ilarzum 36 beden olan elbıseyı cok begendım bıtanem zaten dıktırceksın kendı bedenıne gore dıktırebılırsın.bırıncı elbıseyıde cok begendım.pembe elbıse cırkın dıyemem ama bence cok sıradan sayılır oyle elbıseler cok var ama bırıncı elbıse daha farklı,sen hangısının ıcınde kendını mutlu hıssedıceksen onu al yada dıktır bıtanemmmm

xzgi koruyucu melek gibisin samimi arkadasim sagol

düs masallah ne bu güzellik bayildim

tuti hos duruyorsun canim saclarini derhal boya :))) don adidas canta puma her telden calarim diyorsun...

barbi canim renk uyumun yine süper. güzel yüzlerinizi göremiyoruz ama edaniz havaniz hos

teşekkür ederim balım...saolasın benide etikete basmışlar hemen gördünmü =) sadece gülüyorum...kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canım bileklikleri o gün sokakta satan ufak bir kız çocuğundan almıştım ondan taktım canım...

teşekkür ederim tatlım saolasın...opuyorumnanaktan

barbi kontes tutiş hepiniz harikasınız aklinialirimsmile

mersi bebem mujuopuyorumnanaktan

tutiaklinialirimsmileçok şirin bayıldımopuyorumnanaktan
xzgi tarzını çok seviyorum bitanem biliyosunŞeniz

saol bebem teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

saolasın tatlım mersiopuyorumnanaktan

bu arada selayhus,xzgi,barbie,ışılay hepiniz çok şıksınız her zamanki gibi...

dip not:
bakıyorumda hemen etiket basılmış adıma...sadece gülüyorum marka belirtmeme gerek yok zaten ki her zaman soruluyor o çantayı nerden aldın diye bende direk yazdım ayrıca etiket yazan arkadaş çokmu rahatsız oldun çantamdan ???
keşke oraya yazana kadar gelip özelimden söyleseydin be arkadaşım ehhhh yüzün yok sanırım ancak etiket basıp konuşursun...
biraz uzaktan bakıp etiket basıp siz gizemli takılan bayanlar azcık siz resim ekleyinde biz size yorum yapsak...

bu arada ilarzu ben fuşya rengi diyorum elbise olarak...

xgi , tuti çok teşekkür ederim şekerler

düş melek suratlım yüz kemiklerine hasta olduğum çok hoşsun yine saçlarnı yeni mi kestirdin çok yakışmış çok biğendim

kızlar bişey sorucam size maşallah hepiniz çok şıksınız ve güzel kombine yapıyorsunuz...
benim askılı bikaç elbisem var ve yazın üzerine bolero gibi bişey de giymek istiyorum...ama bişey bulamadım uygun...siz bu gibi durumlarda ne giyiyorsunuz ne tercih ediyorsunuz?

cnm benim erkek arkadaşımda fazla dekolte giymemi istemediği için kot yelekler var dar kesim normal kesim artık ufak mağazalardada satılıyor en fazla 30 tl bişeydir.kot olduğu için hemen hemen herşeyin üstüne uydurabiliyorum...sende öyle yapabilirsin yada bulunduğun yerde illaki semt pazarları kuruluyordur yazlık penye bolerolar satılıyor onlardanda alıp kombin yapabilirsin sevgilerle...opuyorumnanaktan

beniminikelam bebeğim ben de bolero tarzı giyerim canısım öle bi durumda

barbiii alıntıda gördüm fıstıkımm yaaa çok tatlısın canısım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…