Bugün ne giydin? Çek görelim..

zemuszemusbesteeeee kombinasyonuna bayıldım yiğidi öldür hakkının yeme çok hoşsun hayatım:kedi:

kaydirigubbakcemile3
twetyyy seksi hatunnn aklinialirimsmile

etiketlere bak alırsın cevabını cancu cum kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan
tutişimmmmmmmmmm senin kadar vuuuuuuu değilim canım dsün gece hızla toplu yazıp çıktım dünkü kombinine bayıldım spor kıyafetleri çok güzel birlektiriyorsun ve sana pembe çok yakışıyor tatlım aklıma gelmişken yazayım dedim

kubrabarbaros cok hosuma gitti kombinen...

twetty giyip kaciyorum demisin canim yaa tenhada yakalarsa :))
bestem yine hossun ama o son resimlerdeki kat kat olan seyi anliyamadim ? montun uzunda onami ait etekmi ? resimler biraz bulanik olunca tam anlasilmiyor

beste çok tatlı olmuşsun jean ve topuklu ayakkabı kombinasyonunu seviyorum

besteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee harikasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cancuya katılıyorum bende sewiyorum topuklu ayakkabı kombinasyonunu

zemuszemusbesteeeee kombinasyonuna bayıldım yiğidi öldür hakkının yeme çok hoşsun hayatım:kedi:

tşk ederim şekerlerim..opuyorumnanaktan bende çok severim topuklu ayakkabı ve kot kombinini.. beğenmenize sevindim:kedi:

sağol tatlım, trençkotum.. altı etek gibi kat kat.. bütün, ayrı değil ..foto çekmeyi hala beceremiyorum canım yaa...opuyorumnanaktan

düşşş hem cok zarif sade ama çok güzelsin canımmm badinde çok hoş ve kotunla uyum içindesin duuu nazar boncugu takayım sana

teşekkürler bitanem saolasın
aah şu etiketler olmasa kim güldürecek bizi
kaydirigubbakcemile3

bestecimmm yine her zamanki gibi çok sık ve cok hoşsun canım duu sanada bitane nazar boncugu takayım gülümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…